Sajtovi za ocenjivanje i komentare

stonex:
Nije lose ali mi smeta slika u gornjem desnom uglu , zatim dobrodoslica koja se stalno vrti i malo je dosadna . Ipak mi najvise smeta sto se uzasno sporo ucitava stranica ( na 56k citavih 2.47 min. ), a i ona siva pozadina ispod dugmica sa leve strane ( mogla bi biti neka svetlija nijansa plave ). Ono " Dodaj u favorites " je totalno prevazidjeno jer danas svaki browser ima tu opciju pa ko hoce ,stavice je sam .

Hvala Vam na savetima. Malo po malo dolazimo do boljeg sajta. Ni meni se dobrodošlica nije svidela, ali što je bitnije još uvek nisam rešio problem metatagova i pretraživača. Danas sam preko ključnih reči na yahoo tražio informacije o konkurenciji i što je najgore, nisam pronašao svoj sajt. Ako znate recite mi u čemu je problem.
 
E, a sad ja :!:

Nisam jos zavrsio sajt, ustvari pitanje je da li cu ga ikad izavrsiti jer on mora stalno da se updateuje ali Vas molim za komentar dosadasnje ucinka.
Bilo bi dobro da obidjete malo vise strana jer ih stvarno ima dosta, a bice ih josh vise.

Ako ikako mozete da pomognete ili ucestvuete u stvaranju ovog sajta, molim Vas da me kontaktirate, u opticaju je i nagradna igra, asvaku pomoc cu znati da cenim :D


wwww.zodumil.net
 
pa namerno sam ga usareneo, jer je ovako originalan i nije monoton i meni se tako vise svidja.
A ciljne grupa mu i jesu pretskolci (ne bukvalno naravno, nego ljudi kojima nije toliko bitna profesionalnost)
E sad cu uraditi jedan sajt za onaj player pa ce dokazati da znaj da radim i u layoutu ali namerno ga nisam tako uradio jer se meni vise svidja ovako.
pozz
 
loop:
E, a sad ja :!:

Nisam jos zavrsio sajt, ustvari pitanje je da li cu ga ikad izavrsiti jer on mora stalno da se updateuje ali Vas molim za komentar dosadasnje ucinka.
Bilo bi dobro da obidjete malo vise strana jer ih stvarno ima dosta, a bice ih josh vise.

Ako ikako mozete da pomognete ili ucestvuete u stvaranju ovog sajta, molim Vas da me kontaktirate, u opticaju je i nagradna igra, asvaku pomoc cu znati da cenim :D


wwww.zodumil.net

Meni zodumil nece da se otvori- zasto?????????
 
VictorySun:
loop:
E, a sad ja :!:

Nisam jos zavrsio sajt, ustvari pitanje je da li cu ga ikad izavrsiti jer on mora stalno da se updateuje ali Vas molim za komentar dosadasnje ucinka.
Bilo bi dobro da obidjete malo vise strana jer ih stvarno ima dosta, a bice ih josh vise.

Ako ikako mozete da pomognete ili ucestvuete u stvaranju ovog sajta, molim Vas da me kontaktirate, u opticaju je i nagradna igra, asvaku pomoc cu znati da cenim :D


wwww.zodumil.net

jel koristis internet explorer?
ni meni nije htelo u IE, ali ako imas neki drugi browser, poput Opere i sl, startuj zodumil.net sa njim...

hope i helped

Meni zodumil nece da se otvori- zasto?????????
 
Evo mog sajta (bice i u potpisu): http://burgija.mywebhut.com (http://www.differentia.co.sr)

Dobrodosli su komentari, a ako neko hoce da razmenimo linkove (banere ne postavljam) na svim stranama, neka me kontaktira privatno.

Thanx.


PS: radim u rezoluciji 800x600 pod cetrnaestoinchnim monitorom, pa mi mozete reci i da li pristojno izgleda pod vecom rezolucijom. Isto tako, cini mi se da pod mojom Operom 7.x ne izgleda dobro, okviri tabela su sivo-beli, mada se pod IE-om vide u boji koju sam ja postavio (nijansa plavog). Moze li to da se ispravi (da li postoji mogucnost da se i pod operom vidi okvir tabele u boji? I da li je to slucaj samo sa Operom ili i kod drugih browsera?
 
Svidja mi se sve,od konstrukcije do rasporeda boja,deluje prilicno "cisto".Ali konstruktivne primedbe su uvek bolje od pohvala:
1)U Netscape-u i Firefoxu ti se pojavljuje horizontalni scroll,sto je greh svih grehova po misljenju svih modernih web-dizajnera.
2)U Netscape-u i FF-u ti je pukao levi gornji ugao,spustio se tekst preko teksta.
3)Plivajuci tekst u vrhu je OK,ali malo iritira zbog "trzanja",probaj da ga uradis u flash-u,dobices mnogo lepsi rezultat,a FLA fajl zbog svoje male velicine ti nece bitnije uvecati vreme ucitavanja stranice,
 

Back
Top