Sahrana

jomini:
vecavestica:
Veco, pa ti se ne zezaš??? Poređenje sa Severinom... Ček' ček'... Vuk sam to namestio i rekao da mu gađaju uvo???
Šerife,pogledaj Vuka kako izgleda.Zašto je toliko neUrozan i mršav???Da se možda i njemu ne smeši Hag???
p.s.
da li bi možda prošao da nije išao sa Veljom???Ni Velja mu ne valja pa je hteo sa Karićem kad ono cvrc.Vide li ti kako je Dana došla na koncert Čole.???Misliš li da je normalnija od Mire???
Šerife moj sve su to ista govna a mi se oko njih zahebavamo.Žao mi je što je ovoliko sati a mene sutra čeka radni dan./mislim danas/
 
jomini:
Devedesetih je već počeo da laže i namešta izbore. Koje godine su bile 9-to martovske demonstracije? Tek si krenula u školu.... Hej... A '88 i '89 godina kada je došao na vlast, svi smo bili puni para posle akcije Ante Markovića... I od toga onaj napravi ono...

Jomini, ja nisam tada išao u školu, ali nema veze...Ante Marković? Imao podršku SVIH samo ne Slobinu ? Idi, bre...

Ako se sećaš, znaš li ko je poslao NENAORUŽANU saveznu policiju u civilu avionom u Sloveniju da smire one šumare??? Isti taj Ante...Ovi ih dočekali spremni (slučajnost, sic), i skembali ih. Potom su prešli na "vojarne" ali to je druga tema...

Poenta je, da je Sloba SIGURNO bio ZLOBA, ali ni ostala "braća" nisu bili anđeli, tako da sad sve svaliti na njega izgleda preterano uprošćeno...

Samo nemoj o Vuku, molim te, taj mi se krvi napio...
 
hehe, sa pitanjem si otisao totalno u offtopic.
;)
Ja za njega nikada nisam glasala, niti je neko od mojih (koliko ja znam. Babu doduse nikada nisam pitala). Rekla sam vec da mi se Miloseviceva politika sama po sebi nikada nije svidjala. Ovde sam govorila da se -nasao u pogresno vreme na pogresnom mestu - i da ne treba da se osudjuje za nesto, sto Hag pokusava vec 5 godina da dokaze - ali eto, bezuspesno.
Ja sam otisla iz zemlje jer mi se situacija u zemlji nije svidjala. Gde ce moja deca jednog dana da zive - oni ce sami da odluce.
A ti svojoj deci pozeli drugog Zorana Djindjica. Zelis im upravo nesto - za sta niko od nas nije siguran na sta bi to licilo. Djindjic nije uspeo da zavrsi ono sto je zapoceo. Dakle - nije stigao do cilja i mi ga ne vidimo. Makar ne nesto konkretno.

Laku noc zelim, i svako dobro.
 
Arhangel NS:
Jomini, ja nisam tada išao u školu, ali nema veze...Ante Marković? Imao podršku SVIH samo ne Slobinu ? Idi, bre...

Ako se sećaš, znaš li ko je poslao NENAORUŽANU saveznu policiju u civilu avionom u Sloveniju da smire one šumare??? Isti taj Ante...Ovi ih dočekali spremni (slučajnost, sic), i skembali ih. Potom su prešli na "vojarne" ali to je druga tema...

Poenta je, da je Sloba SIGURNO bio ZLOBA, ali ni ostala "braća" nisu bili anđeli, tako da sad sve svaliti na njega izgleda preterano uprošćeno...

Samo nemoj o Vuku, molim te, taj mi se krvi napio...
Pa nisam Markovića spominjao ni u kakvom kontekstu podrške. Samo da je oporavio ekonomiju zemlje. Imalo se, moglo se i to veoma pristojno. A onda Babo uzme stvar u svoje ruke i napravi takav sunovrat da ga nijedan dijagram ne može dočarati.
 
die_happy:
Na pitanje ko je napravio krizu ja sam ti dala odgovor : Sagledaj stvari malo sire! Priseti se istorije pre Tita i za vreme Tita.
Iz tog razloga sam te pitala za godine (iako prema istima nemam ama bas nikakvih predrasuda). Ovako brate, ispadas - pa skoro i smesan.
Uz svo duzno postovanje, naravno. (< i ne, ne mislim ovo ironicno)


Jomini nije shvatio da priča sa bakicom...
 
jomini:
Pa nisam Markovića spominjao ni u kakvom kontekstu podrške. Samo da je oporavio ekonomiju zemlje. Imalo se, moglo se i to veoma pristojno. A onda Babo uzme stvar u svoje ruke i napravi takav sunovrat da ga nijedan dijagram ne može dočarati.

Јомини, овде причаш којешта, Слоби дајеш ингеренције Рамзеса Другог и Карла Гамбина (које није имао), ослобађаш гомилу багре од одговорности (само зато што су били анти-Слоба), и уопште, понашаш се као осмогодишњи слушалац "Слободне Европе" 1992, па се после љутиш кад те форумаши прозивају. Ја теби одговорих на оно, али си брисао тему, а ни ти ни Елвин не одговористе на оно моје око Стамболића (на оном глупом топику о "песмама за журку").
 
ma nisu mu dali lekove na vreme a pritisak izazvao zastoj u srčanoj maramici što je negde izaazvalo
zgrušavanje krvi i eto čika TROMB napravio kaku...prosto i jednostavno....nisu dali lekove na vreme...
 
Arnold_Layne:
Sloba....U ALEJU VELIKANA??
koja crna aleja velikana i dan žalosti yebote....ma treba ga samo baciti u septičku jamu i zatrpati peskom....i to je premalo..

А шта је то за Србију урадио Ђики да тамо има место? Цинкарио Србију НАТО-у и наводио локаторима бомбе? То је мерило заслуга за народ ? Алал вера! Остаће још места и за многе од вас тамо! Полако издајници, формирајте уредан ред, не гурајте се!
 
Arnold_Layne:
Sloba....U ALEJU VELIKANA??
koja crna aleja velikana i dan žalosti yebote....ma treba ga samo baciti u septičku jamu i zatrpati peskom....i to je premalo..

A sta kad bi se neko nekada dosetio pa da predlozi da onog klimoglavog filozofa otkopaju.
Jel on to postao naprasno velikan na osnovu price o velikim zabama ili zbog basni o zecevima ili o casama sa vodom, pa jel polupuna ili poluprazna.
Okani se corava posla, jer ko septicku jamu drugom kopa, sam u nju pada.
 

Back
Top