strani placenik bre
Domaćin
- Poruka
- 4.285
Nekad su se potkradale drzavne firme i to su radili direktori,sefovi i neki njihovi saradnici iz radnicke klase.
Onda su te firme tako pokradene prodate privatnicima za male pare sto je i normalno(znaci nije kriva Evropa,DS ili jevreji
).
Danas u privatnim firmama ta saga se nastavlja.
I onda kad privatnik zatvori firmu dobija epitet anti-srbina.
Zasto je to tako?
Nasledje komunizma ili mentalitet?
Onda su te firme tako pokradene prodate privatnicima za male pare sto je i normalno(znaci nije kriva Evropa,DS ili jevreji
).Danas u privatnim firmama ta saga se nastavlja.
I onda kad privatnik zatvori firmu dobija epitet anti-srbina.
Zasto je to tako?
Nasledje komunizma ili mentalitet?





