Quantcast

sadasnjost.....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
Aj´ odrasli smo, pa mozemo konkretno da pricamo. Dakle, u prevodu, ti jos nisi sigurna da li zelis sa njim porodicu ili zelis samo da se kresete kao do sada, a mozda i nesto sa strane da se odradi. J*biga...moras da rascistis sama sa sobom. Ali ako to potraje previse dugo, moze ti se desiti da ces izgubiti lika. z;)
nisam sigurna za porodicu ovo vec sad nije samo kres, upetljali smo se na mnogim nivoima, a sa strane mi ne ne pada na pamet.....ja uvek, ali uvek sedim samo na jednoj stolici (kiti u prevodu :D).....znam da moram da rascistim i da mogu da ga izgubim zbog svoje neodlucnosti....sve znam, samo ne znam sta treba da uradim da se to desi....:D.....razmisljanjem za sada nisam nista postigla......

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
nisam sigurna za porodicu ovo vec sad nije samo kres, upetljali smo se na mnogim nivoima, a sa strane mi ne ne pada na pamet.....ja uvek, ali uvek sedim samo na jednoj stolici (kiti u prevodu :D).....znam da moram da rascistim i da mogu da ga izgubim zbog svoje neodlucnosti....sve znam, samo ne znam sta treba da uradim da se to desi....:D.....razmisljanjem za sada nisam nista postigla......
Pa kako ne znas? Ako si vec u ozbiljnoj vezi, kao sto tvrdis, ako ti on znaci vise od kres-kombinacije, onda treba ozbiljno da rascistis sama sa sobom da li si spremna za porodicu, brak,...Ali treba i sa njim da sednes i ozbiljno porazgovaras o tome sta on konkretno zeli, kako razmislja o vasoj zajednickoj buducnosti itd. Kad to razjasnis, donesi odluku da li si za ili protiv. Vecno vucaranje je nesto najgore (pricam iz iskustva).

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
Pa kako ne znas? Ako si vec u ozbiljnoj vezi, kao sto tvrdis, ako ti on znaci vise od kres-kombinacije, onda treba ozbiljno da rascistis sama sa sobom da li si spremna za porodicu, brak,...Ali treba i sa njim da sednes i ozbiljno porazgovaras o tome sta on konkretno zeli, kako razmislja o vasoj zajednickoj buducnosti itd. Kad to razjasnis, donesi odluku da li si za ili protiv. Vecno vucaranje je nesto najgore (pricam iz iskustva).
jednostavno ne znam....kad bih znala ne bih ni otvarala temu....a ne mogu da se silim da saznam.....uzdam se u vreme....a jesi upravu, vucaranja nece biti ovaj put, jednom sam to uradila sa bivsim, i iako nije bilo na moju stetu, bilo je na njegovu.....

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
37.806
Erm, sad ja samo da se umešam, 'nako nevezano :lol:
Mislim, vezano je valjda,
Elem, glede tog vezivanja i planiranja i osmišljavanja..
Meni se to pokazalo besmislenim u praksi.

Jedno su cvetne mirisne ruže majske na početku svake veze a nešto potpuno drugo je sama veza i funkcionisanje dvoje ljudi.

E tek kad prođe i ta faza - onda nekako mislim da skapiraš, smisliš i promisliš, vredi li vaš tim išta...

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
aaaaa....pa da znas da imam utisak da ovako spretnog i sposobnog muskarca jos nisam imala u zivotu....dobro je shvatio moj stav prema vezama i takticki me obradjuje....:D....na kraju cu ja biti ta koja ce pozeleti vise....tacno me navodi na to...stalno me obasipa paznjom, toletantan je, okupira me da ne stignem previse da povucem....u isto vreme imamo neverovatan sex i dobro se zezamo....puno imamo i ozbiljnih razgovora gde mi govori i o nasoj zajednickoj buducnosti, bez pritiskanja...predivan muskarac....ne znam kome da zahvalim sto se pojavio u mom zivotu :)
mozda njegovoj zeni :)))

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
Erm, sad ja samo da se umešam, 'nako nevezano :lol:
Mislim, vezano je valjda,
Elem, glede tog vezivanja i planiranja i osmišljavanja..
Meni se to pokazalo besmislenim u praksi.

Jedno su cvetne mirisne ruže majske na početku svake veze a nešto potpuno drugo je sama veza i funkcionisanje dvoje ljudi.

E tek kad prođe i ta faza - onda nekako mislim da skapiraš, smisliš i promisliš, vredi li vaš tim išta...
nekako i ja tako mislim....da ce se uskoro iskristalisati samo od sebe....ako se kvalitet nastavi, trebalo bi mic po mic da dodjemo do toga da ne mozemo da zivimo jedno bez drugog i spontano da se upetljamo do kraja....

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
ma proveri ti to za svaki slucaj... znas kako kazu nekoliko gajbi nekoliko zena... :lol:

ima onaj sto je 20 godina bio ozenjen sa dve i tako uredio zivot da nijedna nije imala pojma da ima drugu... i to jos regularnu .... e taj je bio lik :lol:

Violetna

Elita
Poruka
22.089
z:) dobila sam kritiku da nisam sposobna da razmisljam o buducnosti....da, znam da uzivam u sadasnjosti, znam da se posvetim partneru i da mu ugadjam, ali kad zapocnemo temu o buducnosti ja nemam sta da kazem....kao neka blokada....prestala sam da verujem trajnost ljubavnih odnosa, u brak za ceo zivot, u dugorocno postovanje i poverenje izmedju dvoje ljudi....kako vi o tome razmisljate i imate li neki savet......
Vraćanje nade, želje, vere devojčice..nezavisno od dosadašnjeg iskustva. Očuvati ili vratiti nevinost i spontanost, kreativnost duha.

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
Vraćanje nade, želje, vere devojčice..nezavisno od dosadašnjeg iskustva. Očuvati ili vratiti nevinost i spontanost, kreativnost duha.
Ocuvati...malo teze u njenom slucaju. z:mrgreen:

Vratiti...imaju one operacije, koje su radile jos holivudske glumice onomad. Ono zatezanje pice i ti fazoni.

Sto se teme tice, neizreciva, ti rece da je lik mladji od tebe, kol´ko bese ono, 7-8 godina jel?

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
pa i meni je malo i volim sto imam istomisljenika...:)
Nisam znao da se radi o tako kratkom periodu, pa sam ti prvo savetovao da razmislis dobro. Ali tri meseca nisu nista, tu se strasti jos nisu smirile, i mozak je na stand-by modusu. Kada se malo zasiti seksa i ohladi se, videces da li se radi o ozbiljnim namerama ili su ga samo "emocije" ponele.

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
Nisam znao da se radi o tako kratkom periodu, pa sam ti prvo savetovao da razmislis dobro. Ali tri meseca nisu nista, tu se strasti jos nisu smirile, i mozak je na stand-by modusu. Kada se malo zasiti seksa i ohladi se, videces da li se radi o ozbiljnim namerama ili su ga samo "emocije" ponele.
:) ma znam ja da se neki ljudi zapale brzo ali ja nisam taj tip....kod mene je uvek zabavljanje godinama....

1976!

Iskusan
Poruka
5.110
mada, da si ti odlepila, videla bi ti vas ZAUVEK :)))))))
Može li slobodna i iskusna žena od 38 godina, kojoj se muškarci nude na svakom koraku, makar samo za seks, koja je uredila svoj život kako njoj odgovora i kojoj niko nije potreban(osim za seks) jer je još uvek mlada i privlačana svima...da odlepi za bilo kim?

Mooie

Poznat
Poruka
9.615
Može li slobodna i iskusna žena od 38 godina, kojoj se muškarci nude na svakom koraku, makar samo za seks, koja je uredila svoj život kako njoj odgovora i kojoj niko nije potreban(osim za seks) jer je još uvek mlada i privlačana svima...da odlepi za bilo kim?
ne znam :)))) mi joj samo pokazujemo razne uglove iz kojih da gleda na "problem" :)))))

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.