Sada i prvi gej Spajdermen

Molio bih vas da temu ne pretvorite u otvoreni linč i napad na gej populaciju bez obzira šta neko od nas mislio o istima, treba uzeti u obzir da su oni tu i da nisu baš statistička greška.Probali su nije da nisu, da homoseksualnu orijentaciju definišu kao bolest pa to nije zaustavilo iste niti sprečilo nekoga ko se osjeća homo da bude homo.Zašto?Pa zato što su oni tu medju nama hiljadama godina od kako je zapisane istorije da budem precizan.
Neki klik u glavi, urodjeni prebačaj, blud ili često biseksualnost, teško je reći ili shvatiti hetero ljudima ali de fakto i de jure oni su ti medju nama.Da li sam za agresivno promovisanje?Pa i ne baš.Nije moja šolja čaja jer se ložim na žensko tijelo.Ali svaka producentska kuća ima pravo da radi sa svojim parama šta hoće ako procjeni da joj to donosi profit prema tome...suvišno je voditi polemiku u pravcu osude istih.
Naprotiv linč se odvija prema strejt osobama kroz agresivnu propagandu.
 
Naprotiv linč se odvija prema strejt osobama kroz agresivnu propagandu.
Misliš bićeš manje strejt zbog gej Spajdermana?Pa imaš i čisto gej filmove, ja ih lično ne gledam ali tu su, što ostavlja pravo izbora i dalje.Sve su to pitanja na granici homofobije ili otvorenog rasizma, treba izaći iz ljušture da je moguće ovu problematiku rešavati preko koljenja.
 
Misliš bićeš manje strejt zbog gej Spajdermana?Pa imaš i čisto gej filmove, ja ih lično ne gledam ali tu su, što ostavlja pravo izbora i dalje.Sve su to pitanja na granici homofobije ili otvorenog rasizma, treba izaći iz ljušture da je moguće ovu problematiku rešavati preko koljenja.
Ne. Ja tog spajdergeja sigurno neću gledati. Nego je strašno šta rade sa svim tim likovima iz našeg detinjstva koje smo voleli.
 
Sve manje i manje ljudi će gledati filmove i serije.

I ja sam skoro sasvim odustala od holivudskih filmova. Ne pamtim kada sam neki noviji pogledala.

Serije takođe polako prestajem da gledam. Sve je važnije od radnje i likova. Dok ispune kvote - sve rase, sve seksualne orijentacije, sva godišta, svi polovi, itd. - ne ostane mnogo prostora da se razvije neka zanimljiva priča.

Sve je više i više i američke svakodnevne politike u serijama i filmovima.

Propada holivudska industrija...
Potpisujem. Bilo bi lepo kad bi postojala alternativa, ali nazalost sve se holivudizuje.
 
Misliš bićeš manje strejt zbog gej Spajdermana?Pa imaš i čisto gej filmove, ja ih lično ne gledam ali tu su, što ostavlja pravo izbora i dalje.Sve su to pitanja na granici homofobije ili otvorenog rasizma, treba izaći iz ljušture da je moguće ovu problematiku rešavati preko koljenja.
Utice gej propaganda na mladi adolescentski mozak, kad im hormoni struje telom i ne znaju ko su i sta su. Zato izopaceni gadjaju upravo tu populaciju.
Da li sme neki lekar da napravi studiju i da napise ovo?
 
Utice gej propaganda na mladi adolescentski mozak, kad im hormoni struje telom i ne znaju ko su i sta su. Zato izopaceni gadjaju upravo tu populaciju.
Da li sme neki lekar da napravi studiju i da napise ovo?
Ne znam teško je reći.Opet ponavljam početkom prošlog vijeka medicina je homoseksualnost definisala kao bolest.Za cijeli period te složićeš se ozbiljne definicije homoseksualnost procentualno nije smanjena u druśtvu samo je držana u ilegali.Zato kažem ozbiljan je ovo problem koji se ne može preko koljenja rešiti.Neke države dozvoljavaju da homoseksualci usvajaju djecu pod parolom ako od dva hetera nastane homo nije presudno ni da će od dva homo biti homo.Nisam pametan iz ove perspektive ja ne bih dozvolio.A šta će biti za 100-500 godina ko zna.Kako su krenuli možda hetero brak neće ni postojati kao pojam već samo neke dogovorene zajednice koje djecu naručuju u klinikama gdje biraš boju očiju i sve ostalo.
 
Ne znam teško je reći.Opet ponavljam početkom prošlog vijeka medicina je homoseksualnost definisala kao bolest.Za cijeli period te složićeš se ozbiljne definicije homoseksualnost procentualno nije smanjena u druśtvu samo je držana u ilegali.Zato kažem ozbiljan je ovo problem koji se ne može preko koljenja rešiti.Neke države dozvoljavaju da homoseksualci usvajaju djecu pod parolom ako od dva hetera nastane homo nije presudno ni da će od dva homo biti homo.Nisam pametan iz ove perspektive ja ne bih dozvolio.A šta će biti za 100-500 godina ko zna.Kako su krenuli možda hetero brak neće ni postojati kao pojam već samo neke dogovorene zajednice koje djecu naručuju u klinikama gdje biraš boju očiju i sve ostalo.
Onda se mozda barem slazes da je cela ova ujdurma nepotrebna i zlonamerna.
Maltretiraju decu izopacenim nastavnim programom jos u osnovnoj skoli. Gde ovo sve vodi da li si se zapitao?
Sme li covek da upotrebljava zdrav razum ili mora da slusa ono sto se napise kao "preporuka"
 
Molio bih vas da temu ne pretvorite u otvoreni linč i napad na gej populaciju bez obzira šta neko od nas mislio o istima, treba uzeti u obzir da su oni tu i da nisu baš statistička greška.Probali su nije da nisu, da homoseksualnu orijentaciju definišu kao bolest pa to nije zaustavilo iste niti sprečilo nekoga ko se osjeća homo da bude homo.Zašto?Pa zato što su oni tu medju nama hiljadama godina od kako je zapisane istorije da budem precizan.
Neki klik u glavi, urodjeni prebačaj, blud ili često biseksualnost, teško je reći ili shvatiti hetero ljudima ali de fakto i de jure oni su ti medju nama.Da li sam za agresivno promovisanje?Pa i ne baš.Nije moja šolja čaja jer se ložim na žensko tijelo.Ali svaka producentska kuća ima pravo da radi sa svojim parama šta hoće ako procjeni da joj to donosi profit prema tome...suvišno je voditi polemiku u pravcu osude istih.

Baš sam skoro čitao statistiku zarade tih filmova , gde agresivno guraju gej propagandu, i svesno su na gubitku.
Neki retko možda bude na nuli ili + , ali kada se sabere za sve uloženo dobijeno veliki minus.
Naravno da producentske kuće imaju pravo da prave kakve hoće filmove, ali jasno je da ove ne prave da bi zaradili.
 
To im i jeste cilj. Da pederluk nametnu deci kao nešto normalno.
a što je Spajdermen postao gej?
pao sa visine pa tresnuo vugla?

nek padne opet... možda proradi?

Baš sam skoro čitao statistiku zarade tih filmova , gde agresivno guraju gej propagandu, i svesno su na gubitku.
Neki retko možda bude na nuli ili + , ali kada se sabere za sve uloženo dobijeno veliki minus.
Naravno da producentske kuće imaju pravo da prave kakve hoće filmove, ali jasno je da ove ne prave da bi zaradili.
opusti se.... znaš da te gotivim....
 
Meni je žao gejeva i lezbejki.
Ova propaganda ih je načinila omraženom kategorijom stanovništva.

Gde je ono lepo vreme kad smo voleli Fredi Merkjuria, Eltona Džona, Boj Džordža, Džordž Majlka i ostale ne obazirući se na njihovu seksualnu orijentaciju! (retorsko pitanje)

Voleli smo ih zato što su bili kreativni, a sada nas teraju da volimo kreature.
Nije važno poseduje li neko kvalitet, važno im je da je gej, lezbo ili da poseduje nešto od seksualne devijacije pa da bude svetu važan, bitan, da treba da ga pazimo jer je "poseban".
 
Meni je žao gejeva i lezbejki.
Ova propaganda ih je načinila omraženom kategorijom stanovništva.

Gde je ono lepo vreme kad smo voleli Fredi Merkjuria, Eltona Džona, Boj Džordža, Džordž Majlka i ostale ne obazirući se na njihovu seksualnu orijentaciju! (retorsko pitanje)

Voleli smo ih zato što su bili kreativni, a sada nas teraju da volimo kreature.
Nije važno poseduje li neko kvalitet, važno im je da je gej, lezbo ili da poseduje nešto od seksualne devijacije pa da bude svetu važan, bitan, da treba da ga pazimo jer je "poseban".
Никад их нисмо волели.
brat-spava-ko-zaklan.jpg
 
Moze li to nekako a da ne ide preko grbace heteroseksualaca?
Ili heteroseksualne djece koju se pokusava potrovati?
Zasto homoseksualci sebi ne izmisle neke svoje heroje?
Sta se diraju u tudje?
Ja se ne diram u ped*ersko, ne zelim se dirati u ped*ersko.
Čoveče,heterosekalna reprezentacija je svuda u medijima od kad mediji postoje...Uzmi bilo koju seriju,bilo koji film,knjigu,strip...sve je heteroseksualno do bola.Toliko heterosekualno da čak ponekad deluje kao da skoro niko ne zna da sastavi priču u kojoj niko ne muva nikog.

I kao što već rekoh Piter Perker nije jedini Spidermen...Ista ovakva prašina se digla i kada su msislili Miles Moralesa,zato što je mali crnac a Spidermen je belac i jaooo kuku nama pocrneo nam Spidermen...nema veze što je to bukvalno drugi lik koji nije Piter Parker niti su prestali da objavljuju priče sa Piterom Parkerom kao Spidermenom zbog toga što postoji Miles Morales koji je isto Spidermen.Ovde se radi o istoj situaciji.Ne drami
 
Што каже чварак није проблем што они оће неке суперхероје који ће уместо мача да држе дилдо у рукама, проблем је што од већ постојећих суперхероја праве нешто друго. Нек' измишљају своје и објављују, публику ће имати. Пошто видимо да педдера, лезбејки, и ових међуполова никад више има.
 

To da ima ne kreativnih pokušaja da se unovči "reprezentacija" tako što uhvate već postojeće,već razrađene likove,promene im pol,sekualnu orjentaciju,boju kože ili im dodaju neku neurodiverziju čisto da mogu da se potapšu po ramenu i reklamiraju kao "mi smo progresivni,dajte nama pare" ne znači da svaki lik koji nije dosadni,beo ko sveže okrečen zid,cis muškarac odmah to.Ovo nije to.
 
Никад их нисмо волели. Pogledajte prilog 1180921
Uzmi za primjer Last Christmas:


Kao on gleda svoju bivsu, ona gleda njega, a zapravo se sve svodi na to da on uopce ne gleda nju, vec njenog svalercinu!!!

Najstrasniji dio spota mi je onaj kada se penje zicara, a oni u njoj.
Kao da gledam Event Horizon, kada svemirski brod upadne u pakao...

Tako i ta zicara dok se zlokobno penje na vrh planine u neku zabacenu brvnaru gdje je bog rekao laku noc, a u kojoj ce se odigrati orgije kojih bi se i Urotsukidoji posramio...
 
Molio bih vas da temu ne pretvorite u otvoreni linč i napad na gej populaciju bez obzira šta neko od nas mislio o istima, treba uzeti u obzir da su oni tu i da nisu baš statistička greška.Probali su nije da nisu, da homoseksualnu orijentaciju definišu kao bolest pa to nije zaustavilo iste niti sprečilo nekoga ko se osjeća homo da bude homo.Zašto?Pa zato što su oni tu medju nama hiljadama godina od kako je zapisane istorije da budem precizan.
Neki klik u glavi, urodjeni prebačaj, blud ili često biseksualnost, teško je reći ili shvatiti hetero ljudima ali de fakto i de jure oni su ti medju nama.Da li sam za agresivno promovisanje?Pa i ne baš.Nije moja šolja čaja jer se ložim na žensko tijelo.Ali svaka producentska kuća ima pravo da radi sa svojim parama šta hoće ako procjeni da joj to donosi profit prema tome...suvišno je voditi polemiku u pravcu osude istih.
Lolic, volim da procitam tvoj stav o homoseksu 🥰
 
Meni je žao gejeva i lezbejki.
Ova propaganda ih je načinila omraženom kategorijom stanovništva.

Gde je ono lepo vreme kad smo voleli Fredi Merkjuria, Eltona Džona, Boj Džordža, Džordž Majlka i ostale ne obazirući se na njihovu seksualnu orijentaciju! (retorsko pitanje)

Voleli smo ih zato što su bili kreativni, a sada nas teraju da volimo kreature.
Nije važno poseduje li neko kvalitet, važno im je da je gej, lezbo ili da poseduje nešto od seksualne devijacije pa da bude svetu važan, bitan, da treba da ga pazimo jer je "poseban".
Е, поента.
Волели смо их јер су имали шта да понуде, а своју наклоност нису форсирали. Просто су били то што јесу. И људе је било брига за то.
А сада је битно исфорсирати, злоупотребити а највише испаштају нормални хомосексуалци који живе свој живот.
 

Back
Top