Quantcast

САД: Врховни суд одбацио тужбу Тексаса о изборима. Електори потврдили победу Бајдена

pustos

Elita
Poruka
17.598
“The second I realized our ‘safe room’ from the violent white supremacist mob included treasonous, white supremacist, anti masker Members of Congress who incited the mob in the first place, I exited,” she wrote on Twitter on Tuesday afternoon.

Kakvo prozivanje i guranje prst u oko 150 miliona najnaoruzanije grupe ljudi na planeti.
:lol:
Ili istina, medju normalnim svetom. ;)

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.169
Uživanje je gledati US kongress, debata iako je gotovo vanredno stanje.
U Srbiji to možemo da sanjamo i dalje.
Uzivanje je i moje .... :D

Ali jbg. odakle nama toliko vojnika da ih ubacimo u zgradu Skupstine na zasedanja ??? .... da je opkolimo i podignemo betonske zidove oko Skupstine ... da na svakom cosku Beograda rasporedimo vod vojnika .... daleko smo mi od tih americkih demokratskih standarda ((( .......

Jedino da dignemo i rezervu , pa se makar malo priblizimo ovim zasedanjima iz snova ...... :think:

iig

Iskusan
Poruka
5.215
jedna balkanska priča počinje ovako...diktator aktivirao vojsku da se obrani od naroda...EU prijeti sankcijama i poziva se na evropske vrijednosti....hm,valjda nisu mislili na bartolomejsku noć...

National Guard presence increases dramatically at US Capitol

sramota vojsci ni spužve da podjele da ljudi ne leže na kamenu....

bas kao

Domaćin
Poruka
3.688
Vec ste ubili jednog policajca na Kapitolu.
Ko zna nasta ste jos spremni?
Insinuacije i projektovanje.

ZASTO SE samoUBIO DRUGI POLICAJAC SUTRADAN?

On Wednesday Rep. Gohmert read off Pelosi’s previous statement on the House floor. It did not occur to Democrats that Louie was quoting Speaker Pelosi.
They lost it!

Louie Gohmert: I just don’t know why there aren’t more uprisings all over the country and maybe there will be.
Ko zna nasta ste jos spremni?
MI? ovo lui citira pelosijevu!

pustos

Elita
Poruka
17.598
Insinuacije i projektovanje.

ZASTO SE samoUBIO DRUGI POLICAJAC SUTRADAN?

On Wednesday Rep. Gohmert read off Pelosi’s previous statement on the House floor. It did not occur to Democrats that Louie was quoting Speaker Pelosi.
They lost it!

MI? ovo lui citira pelosijevu!

Ok, moja greska, nisam znao da se odrices ekstremnih elemenata Trampove rulje.
Lepo od tebe. :ok:

bas kao

Domaćin
Poruka
3.688
KKK je cedo D stranke, kao i sav belosvetski zulum.
Nije to nikakvo pisanje, samo fakti.
u svakom ratu prvo se ubija istina, nista se taktika ovih kriminalaca i satanista ne razlikuje,, samo insinuiraju i projektuju, i smisljaju koja je sledeca operacija pod laznom zastavom

cerke su zamenile oceve... slede jos dumps

bas kao

Domaćin
Poruka
3.688
pokenjam vam se na socijelne medije koji kazu da kradje nije bilo, evo krali su ''republikanci''! rasturaj g.o.p. sve je to JEDNA PARTIJA, REPS-DEMO-KRETENA.
BREAKING: Texas Election Fraudster Caught in Project Veritas Undercover Sting Arrested For Widespread Vote Harvesting – Faces Up to 20 Years in Prison
In
October Project Veritas released a bombshell undercover video of a Texas “Republican” consultant violating both Texas and federal laws.

Raquel Rodriguez, a consultant for GOP House candidate Mauro Garza was caught on camera coercing and bribing voters into voting Democrat.
1610572001704.png

Poslednja izmena:

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
35.417
Rasisti su se preselili iz demokrata u republikance.
A ti Srbiju vidis samo preko Google Maps.
Ne bas, to vise odgovara tvom vidjenju Ameriku....but for real. :)

Rasisti se ne sele, oni ostaju ono sto jesu, prikrivene tzv. D.

Show tek pocinje, imacemo 4 godine da komentarisemo napredak. :lol:

Poslednja izmena:

bas kao

Domaćin
Poruka
3.688
DEMOKRETENI SU POSLALI ANTIFU NA KAPITOL, SVE JE LAZ PORED ANGAZOVANIH ATENTATORA!

“President Trump has held over 600 rallies in the last 4 years & none of them included assaulting police, destroying businesses or burning down cities. Democrats have spent all this time endorsing & enabling violent riots that left billions in property damage & 47 dead.”

pustos

Elita
Poruka
17.598
Ne bas, to vise odgovara tvom vidjenju Ameriku....but for real. :)

Rasisti se ne sele, oni ostaju ono sto jesu, prikrivene tzv. D.

Show tek pocinje, imacemo 4 godine da komentarisemo napredak. :lol:
Od svega sto sam postavio, samo si iskritikovao obojenu zenu. ;)

Jesu, rasisti su medju republkancima, kao i ti.

Nikad i nisam tvrdio da drugacije poznajem SAD, niti da komentarisem na drugi nacin, niti imam zelju da zivim tamo, niti patim zbog toga.
Za razliku od tebe, koji malo malo pisas po Srbima i siris svoju mudrost.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.