SAD: Tornado odneo 297 života

  • Začetnik teme Začetnik teme AZTEC
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335
VAŠINGTON - U seriji tornada koji su pogodili Sjedinjene Američke Države, život je u šest država na jugu izgubilo 297 ljudi, na hiljade kuća je porušeno, a više miliona ljudi ostalo je bez električne energije.

Guverner Alabame Robert Bentli saopštio je da je u toj državi do sada potvrđena smrt 210 osoba. U Tenesiju i Misipiju zabeležene su po 33 žrtve, 15 mrtvih bilo je u Džordžiji, pet u Virdžiniji i jedan u Kentakiju.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:328808-SAD-Tornado-odneo-297-zivota

Malo u Avganistanu,malo od tornada.......nakupi se bogami deponija.
 
Poslednja izmena:
не не планета се не загрева, Ел Нињо и Ла Ниња су завера масона, илумината, папе и NWO владе који хоће да нам увале соларне колекторе, електричне аутомобиле и ветрогенераторе
 
нико се од срба не радује, зна се чији су то обичаји радовати се несрећи другог. куповали су семенке кокице и пиво за време бомбардовања и навијали за што више мртвих преко тв, наздрављали јури и бобану, плакали за невидљивим бомбардером...
то су они што ставе српски грб као аватар и онда најстрашније пљују друге, курајбери мамини, родио их тата јуначина из 369. вражје дивизије
 
нико се од срба не радује, зна се чији су то обичаји радовати се несрећи другог. куповали су семенке кокице и пиво за време бомбардовања и навијали за што више мртвих преко тв, наздрављали јури и бобану, плакали за невидљивим бомбардером...
то су они што ставе српски грб као аватар и онда најстрашније пљују друге, курајбери мамини, родио их тата јуначина из 369. вражје дивизије

Nisam siguran na koga ciljas :mrgreen:
 

Back
Top