VAŠINGTON - U seriji tornada koji su pogodili Sjedinjene Američke Države, život je u šest država na jugu izgubilo 297 ljudi, na hiljade kuća je porušeno, a više miliona ljudi ostalo je bez električne energije.
Guverner Alabame Robert Bentli saopštio je da je u toj državi do sada potvrđena smrt 210 osoba. U Tenesiju i Misipiju zabeležene su po 33 žrtve, 15 mrtvih bilo je u Džordžiji, pet u Virdžiniji i jedan u Kentakiju.
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:328808-SAD-Tornado-odneo-297-zivota
Malo u Avganistanu,malo od tornada.......nakupi se bogami deponija.
Guverner Alabame Robert Bentli saopštio je da je u toj državi do sada potvrđena smrt 210 osoba. U Tenesiju i Misipiju zabeležene su po 33 žrtve, 15 mrtvih bilo je u Džordžiji, pet u Virdžiniji i jedan u Kentakiju.
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:328808-SAD-Tornado-odneo-297-zivota
Malo u Avganistanu,malo od tornada.......nakupi se bogami deponija.
Poslednja izmena:

kakvi kompleksi...

