Quantcast

Sad mi treba pomoc> da li ASUS ili COMPAQ

Dedica

Zainteresovan član
Poruka
133
Zar Asus ne pravi maticne karte? :wink:
Imam Compaq 2157 i jedina stvar koju zameram je kompatibilnost sto se memorije tice...ne moze bilo sta unutra. Pre njega sam imao Toshibu i tu stvarno nemam zamerke. Uostalom to su bila dva najveca prizvodjaca lap top-ova. Bila jer je Compaq "prodat" H.Pacardu. Compaq ili Asus...tu se pitanje i ne postavlja 8)

rastamann

Poznat
Poruka
7.832
Poshto se bavim prodajom istih i engineering-om, verujem da bih trebao da odgovorim
Elem, da se vratim temi...
Asus jeste proizvodjach plocha, ali je i proizvodjach notebook rachunara, i to poprilichno dobrih...
Asus ima jednu manu koja nije problem dok rachunar stoji na stolu >>> GREJU SE KAO KVARCNA PEC!!!
to ne izgleda kao veliki problem, ali je linija koja razdvaja desk i notebook rachunara.Koja je poenta imati notebook, ako ne vrshi osnovnu funkciju >>> drzati ga u krilu!!!
Postoji josh par mana koje su otprilike nebitne-malo sporija memorija u odnosu na druge...

S druge strane, Compaq, kao vec malo iskusniji proizvodjach ima, po meni, malo bolje rachunare po pristojnoj ceni...

Elem, koji je novac u pitanju, mozda mogu da vam pomognem, tako shto cu vam preporuchiti neshto bolje za isti novac...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.