Sad i zvanično zatraženo: Kaznite Srbiju

Poruka
20.622
Ти мора бити да си неки загрижени партијаш када све сводиш на партијске сукобе.
Ово питање је мноооооооооого шире и није само партијашко.:rtfm:
Pa SNS partija je dovela Srbiju u sukob sa EU, opet.
Poruka je automatski spojena:

Nece (barem ne dok ne prodju izbori) , ne zato sto je principijalan covek (ono znamo svi da je ******) vec zato sto bi u tom slucaju odma imao ljude na ulicama i sto bi mu to drasticno urusilo rejting jer zna on vrlo dobro da je narod u Srbiji u velikoj vecini proruski orijentisan.

Ovo je vise neugodna pozicija za samog Vucica i vlast nego za Srbiju, mislim sta ce da nam rade ako odbijemo, blokirace negde racune Zvonka Veselinovica, bata Andreja i ekipe, nema sta najebali smo. : D
Ne bi.
Podelice im po 100e i kraj price.

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
8.474

Ne bi.

Pa ovaj put 100 evra ne bi resilo problem, mislim i u Maju 2020. je Vucic podelio svim gradjanima po 100 evra pa opet ni to nije sprecilo te iste gradjane da izadju na ulicu pocetkom Jula i skoro sruse vlast kada su protestvovali protiv novog lockdown-a i novog zakljucavanja u stanove.

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Nece (barem ne dok ne prodju izbori) , ne zato sto je principijalan covek (ono znamo svi da je ******) vec zato sto bi u tom slucaju odma imao ljude na ulicama i sto bi mu to drasticno urusilo rejting jer zna on vrlo dobro da je narod u Srbiji u velikoj vecini proruski orijentisan.

Ovo je vise neugodna pozicija za samog Vucica i vlast nego za Srbiju, mislim sta ce da nam rade ako odbijemo, blokirace negde racune Zvonka Veselinovica, bata Andreja i ekipe, nema sta najebali smo. : D

Klika i Oligarhija je klanovska i kriminalna.

Neka uvode sankcije pojedincima, malo da predahnemo.

vučji čopor

Legenda
Poruka
59.893

Ne bi.
Извини на изразу, али ти стварно не видиш даље од носа. СНС није ни постојао као партија када је НАТО бомбардовао Србију и окупирао део њнњ територије.То траје и данас и трајаће све док је је Криволак - Бонстил.Све партије које су од тог вренеа биле на власти су партије са које су господари НАТО одобрили.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.099
9 посланика Европског парламента нешто тражи... А колико је тамо посланика? 700 или колико већ?

Увек ће бити неко против нас, и на дан пријема у ЕУ, али не треба се узбуђивати због свега и свачега.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.408
9 посланика Европског парламента нешто тражи... А колико је тамо посланика? 700 или колико већ?

Увек ће бити неко против нас, и на дан пријема у ЕУ, али не треба се узбуђивати због свега и свачега.
Iz dana u dan će se samo povećavati.
FAŠISTI SU TO.

Обилић

Iskusan
Poruka
6.187
Da su nas primili u EU pa da se bune, ovako truba. :mrgreen:
...

Хвала Богу да нису, и надам се да нећемо никад бити саставни део ЕУ.

Не би ми то могли.
Ту треба да се чак и бијеш на страни у коју не верујеш.

Па ја се бре нисам тукао ни за најрођеније кад нису били у праву !

јанпи

Veoma poznat
Poruka
12.671
Zvati Putina da instalira u Srbiji nuklearne projektile.

Русија-Крагујевац.ракетни системи.jpg

Обилић

Iskusan
Poruka
6.187

...​

Potpisali su ga potpredsednica EP i članica nemačke Stranke slobodnih demokrata Nikola Ver, kao i Slovenac Klemen Krošelj, Bugarin Ilhan Kjučuk, Litvanac Petras Auštrevičijus, Estonac Urmas Paet, Holanđani Bart Grotijus i Malik Azmani, Španac Hose Ramon Bausa Dijas i Rumunka Ramona Strugariju.

...

Индикативан је списак тужитеља,
тј. оних који су добили задатак да нас прокажу !

То су све мали, ситни црви.
Рачуна се да је то наше друштво !

Хрвати су ван категорије,
они су посути говнима из дрона !

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
10.380
Iz dana u dan će se samo povećavati.
FAŠISTI SU TO.
Да су то фашисти, сада би РС већ била у саставу Србије. На нашу жалост, имамо посла са глобалистима.
Али овде су комунисти испрали мозак многима, па затим и глобалисти, тако да ме не чуди то погрешно етикетирање.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.099
Да ли се икада десило да неку земљу "казне" што није увела санкције другој земљи?
Ако се начини довољно тешка ситуација, све је могуће.

На пример, Аргентина је током Другог светског рата објавила рат Немачкој априла 1945. године, веровали или не.

Ми имамо проблем што смо потпуно окружени Нато/ЕУ земљама и територијама (не излазимо на море).

јанпи

Veoma poznat
Poruka
12.671
Ако се начини довољно тешка ситуација, све је могуће.

На пример, Аргентина је током Другог светског рата објавила рат Немачкој априла 1945. године, веровали или не.

Ми имамо проблем што смо потпуно окружени Нато/ЕУ земљама и територијама (не излазимо на море).

Па управо зато треба свестрано,недвосмислено да истрајемо на Русији јер ми никада нећемо ући у ЕУ,
поготово НАТО.
Обуставити све преговоре,прикључивања,ове "Кластере" некој ЕУ,
инсталирати МОЋНУ војну Базу Русије на Копу,Старој Планини(као што Руси то имају у Сирији)..небитно,
и ТЕБИ НИКО НИШТА НЕ МОЖЕ...
поготово,што нам је пола тих Земаља у окружењу,сасвим пријатељски настројена.

Амер одумире,немој сметнеш с ума. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.