Sad da pitamo muskarce :-)

Sexualna moc se gubi(ako tako hoce genetika) tek posle 60-te.
Pravo da ti kazem,verujem da ce me do 60-te godine,ako budem u zivotu,bas nesto boleti uvo da li ce neko ostati sa mnom.
Da izgubim sada moc,(sto je jednaka verovatnoca kao da vidis leteci tanjir iznad Beograda:lol:) prvo bih se nervirao zbog sebe,a onda bi se nervirao i zbog toga sto bi me neko ostavio.Iskreno,popizdeo bih:)
 
Sad sam ja razmisljala,


dragi FORUMASI

da li biste bili sa devojkom/zenom za koju znate da bi vas ostavila ako biste, ne daj Boze, u nekom trenutku izgubili svoju seksualnu moc :zper::roll:

Draga forumašice. A kako bih ja to eventualno mogao znati? Ili, uzmimo to ovako: kada bih znao šta se doista mota jednoj ženskoj sobi u glavi, bio bih bog, a ne čovek. A bogovi ne gube seksualnu moć, pa je pitanje savim izlišino.

Forumaš P.
 
Samo da vam napomenem,muskarci prolaze kroz krizu i kad im pocne opadati kosa,a kamoli ovo:sad2:
Tacno bi poceo da patetisem,da se ponasam kao budala,da cvilim,da se ponasam kao dr.kadzija:sad2:
Onda bi verovatno poceo da kupujem razne preparate,verovatno bih se pogubio od muke.
Tek sad vidim koliko sam srecan sto on funkcionise:zaljubljena:
Idem sa teme,a vi razglabajte:p
 
Samo da vam napomenem,muskarci prolaze kroz krizu i kad im pocne opadati kosa,a kamoli ovo:sad2:
Tacno bi poceo da patetisem,da se ponasam kao budala,da cvilim,da se ponasam kao dr.kadzija:sad2:
Onda bi verovatno poceo da kupujem razne preparate,verovatno bih se pogubio od muke.
Tek sad vidim koliko sam srecan sto on funkcionise:zaljubljena:
Idem sa teme,a vi razglabajte:p

Funkcionise ali nece jos dugo:zplez:Uskoro ce i tebi da pozuti krstenica a onda......:lol:
 
Samo da vam napomenem,muskarci prolaze kroz krizu i kad im pocne opadati kosa,a kamoli ovo:sad2:
Tacno bi poceo da patetisem,da se ponasam kao budala,da cvilim,da se ponasam kao dr.kadzija:sad2:
Onda bi verovatno poceo da kupujem razne preparate,verovatno bih se pogubio od muke.
Tek sad vidim koliko sam srecan sto on funkcionise:zaljubljena:
Idem sa teme,a vi razglabajte:p

muška menopauza :lol:
 

Back
Top