Sabotiranjem proslave Dana Pobede dokazuješ da si fašista!

Autorska tema: Da crkneš od smeha! Ukrajinci bi tako samo dokazali da je Putin u pravu kada kaže da se bori protiv pro fašističke strukture Ukrajine!! :hahaha:
Niko Rusima ništa ne sabotira. Sami su počeli, a zaboravili su na izreku da batina ima dva kraja. To su očigledno zaboravili i ovdašnji rusofili.
 
Autorska tema: Da crkneš od smeha! Ukrajinci bi tako samo dokazali da je Putin u pravu kada kaže da se bori protiv pro fašističke strukture Ukrajine!! :hahaha:
Путтлерр се бори за златну милијарду... Он је пудлица глобалиста

Сад можеш на спавање, да одмориш главу од фашисти/против/комунисти пол. дијалектике за билмезе...
 
Ukrajina se brani.png
 
Niko Rusima ništa ne sabotira. Sami su počeli, a zaboravili su na izreku da batina ima dva kraja. To su očigledno zaboravili i ovdašnji rusofili.
kao i ameri sad u iranu ...
sve je isto..veliki su veliki na papiru ili prema malima kao sto smo mi ali kad treba to da pokazu nad dostojnim protivnikom (ukrajina i iran) onda stucnu.
 
Ne bi, samo bi sprečili da fašista proslavlja pobedu protiv fašizma.
Tema jeste da crkneš od smeha, da.
Da, zašto ne reći da je pokušaj uništenja druge države i nestanka njenog naroda čisti fašizam? Takođe treba primetiti da se većina u onim nesrećnim državama Varšavskog pakta posle rata uopšte nije osećala oslobođenim nego samo da je jednog okupatora zamenio drugi. To će vam recimo skoro svaki Poljak reći.
 
Da, samo što je Amerikancima mnogo lakše jer nisu sebi postavili za cilj da za sebe otmu ni delić teritorije Irana.
tacno ali ni rusi nisu uzimali tudje nego svoje..znas dobro sta su ukrajinci radili ruskom narodu tamo.. slicno kao i srbi na kosovu.

uostalom lazanski je jos pre 10..15 godina predvideo ovaj rat jer je videosta ukrajina radi.
 
tacno ali ni rusi nisu uzimali tudje nego svoje..znas dobro sta su ukrajinci radili ruskom narodu tamo.. slicno kao i srbi na kosovu.

uostalom lazanski je jos pre 10..15 godina predvideo ovaj rat jer je videosta ukrajina radi.
Руси су узели туђе... А не своје...

Признали су Украјину и пуним границама, а онда се направили блесави 2013те... И отпризнали своју одлуку...

А још је Црње што су сав нуклеарни арсенал Украјни узели да би дали званично државно међупризнавање....

Русија гази и своју одлуку, а не само међународну
 
Русија није победила, тако да је парада глупост.
Иронија судбе ће бити што ће Украјина, ударна песница Совјетског Антихриста, ту лешину да расформира, простим држањем свог државног права и самосталности...

Не може ни Трампова Америка из овог чучавца да извуче потонулог Путтлерра
 
Ko je terao Putina da čačka jačeg od sebe. Sada neka guta knedle.
Није дирао јачег него слабијег... Вишеструко

Али има Бога!

... мало се прерачунао са потцењивањем противника, и ту му је крај
 
Путтлерр се бори за златну милијарду... Он је пудлица глобалиста

Сад можеш на спавање, да одмориш главу од фашисти/против/комунисти пол. дијалектике за билмезе...
Neće da Bude! Rusa i ukrajinaca, ukupno nekih 200 miliona, petina milijarde, taman da se svi tamo međusobno istrebe!!
Za zlatnu milijardu treba da se udari na neka druga mesta....
 
Neće da Bude! Rusa i ukrajinaca, ukupno nekih 200 miliona, petina milijarde, taman da se svi tamo međusobno istrebe!!
Za zlatnu milijardu treba da se udari na neka druga mesta....
Неће да буде, јер су пукли у рату...

Сад могу само вирусима и вештачким паникама да море подмилијардере
 
Ne žele kao sto ni Hrvati nisu zeleli bilo sta sa vama.
Дечак, Срби су ослободили Хрвате у ПСР...

Много си шупаљ...

Гуглај о дочеку Србских ослободиоца у Загребу, чисто мало Едит памети да осетиш
 

Back
Top