Šabić: Snimci o kasapljenju žrtava ne smeju biti objavljeni

Da li je primereno prikazivati javno snimke o kasapljenu zrtava?

  • Ne, to je potpuno neprimereno.

    glasova: 16 69,6%
  • Da, treba sve prikazati, to je javni interes.

    glasova: 7 30,4%

  • Ukupno glasova
    23
Ja iskreno bas sumnjam da je ova ekipa radila tako nesto, a kamoli da postoje neki klipovi.
Ta komadanja su mi uvek isla uz neke asocijalne ljude kao onog iz zemunskog klana koji je bio vuk samotnjak.
Ovi su dosta socijalni bili, "navijaci" kretali se po klubovima, kafanama imaju porodice. Previse su "gradski" da bi bili toliko jezivi.
U jednom trenutku se cima da snima nekakvog vodju navijaca da kaze kako vise nije vodja, a u drugom kao sece ljude...Ajte molim vas.
 
I pre 1945. si imao korupciju i kriminal na sve strane.

Samo osam decenija trogeneracijskog dezinformisanja može da donese takav zaključak.

U Kraljevini si, ukoliko ostvariš za radnog veka veliki profit, morao skupom zadužbinom u visokoevropskom stilu da se odužiš otečestvu.

Ali kada je nakon 1945. osuđivani terorista preuzeo vlast Srbija je repopulisana podobnijim življem koje od onda besomučno otima a svoj je varvarizam nametnulo kao društveni model svima.

Razliku možeš da ne vidiš samo ako svesno odbijaš da je uočiš.

Koreni su verovatno u periodu vladavine onog orijentalnog olosa, oni bi iskvarili i Svajcarce da su nad njima vladali, a ne Srbe.

Taj ološ je vladao i nad Špancima i Italijanima pa su se oni nekako otrgli pre svega u civilizacijskom smislu. Drugi je i skoriji ološ Srbiju dotukao.
 
Ja iskreno bas sumnjam da je ova ekipa radila tako nesto, a kamoli da postoje neki klipovi.
Ta komadanja su mi uvek isla uz neke asocijalne ljude kao onog iz zemunskog klana koji je bio vuk samotnjak.
Ovi su dosta socijalni bili, "navijaci" kretali se po klubovima, kafanama imaju porodice. Previse su "gradski" da bi bili toliko jezivi.
U jednom trenutku se cima da snima nekakvog vodju navijaca da kaze kako vise nije vodja, a u drugom kao sece ljude...Ajte molim vas.
Pa bilo bi lepo da nije istina.
 
Arapi su za turad i tatare bili civilizacijski barem 2 koplja iznad.

Bez obzira na kulturne i intelektualne razlike među njima i to po srednjovekovnim merilima i jedni i drugi su bili najgora pošast za sužnje.

Plus, ESP i ITA su se oslobodile pre renesanse, dok su nas turci okupirali upravo na pocetku renesanse. ;)

Neučestvovanje u toj etapi razvoja evropske kulture će zauvek ostati deo srpskog mentaliteta. Kao i činjenica da su početak informacione revolucije proveli kidajući se sa okolnim plemenima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top