Quantcast

Sa ženom i još jednim muškarcem

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.339
Tebi se ništa dobro ne sprema, Bajo moj! Ne pristaj!
Prvo, žena priprema teren da te šutne. Sledeći korak je da ti samo gledaš dok "majstor" radi radnju a posle nećeš moći ni to. Posle ćete imati trojku s tim što ćeš ti da ga guliš u Ovči a oni će da se krljaju na Karibima. Dakle hoću da kažem da žena pokušava da ti uvali đoku, onako figurativno.
A "majstor", tako diskretan, iskusan i proveren, samo će čekati momenat da ti uvali đoku, ali onako fizički, izistinski. Taman kad se ti popneš na ženu, nećeš ni znati šta bi, ode ti ******!
Ili to ili pokušava da ti smane ženu što ti na kraju i ne gine.
Ne pristaj očiju ti!
On ne piča o tome da mu neko muva ženu već da postoji konsenzus oko afiniteta na teroijskom planu.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
12.083
😆
Kako god...šutnula ga ili ne, očigledno joj je muž dosadio!Sad, da'l leka ima "apoteka" ili ne...tipa svingeraj,švaleri,orgije...ako to radi samo da bi njoj ugodio, onda je u problemu!
Pa da, poenta je da on mučenik u toj priči nikako ne može da bude "dobar". Ako majstor ima manji alat i lošije opravlja, onda ne valja. A ako ima veći alat i bolje opravlja, onda tek ne valja! Njemu je još i najbolje da prođe (samo) sa ozleđenom zadnjicom. Trojka može da uspe samo ako se nađu tri pijana ludaka pa i ne gledaju ko, gde i šta stavlja a i sutra se većine neće sećati. Svaka druga varijanta vodi u propast.

On ne piča o tome da mu neko muva ženu već da postoji konsenzus oko afiniteta na teroijskom planu.
Pa i ne muva je. Nema on šta nju da muva u situaciji kada su već ugovorili opravku i to uz blagoslov muža nesrećnog.

Manastirka

Iskusan
Poruka
5.703
Meni se čini da on pristaje zbog žene, ne zbog sebe. Neka žena je već to ovde napomenula.Da pristaje zbog sebe,verovatno bi to do sada i uradio.Iskustva ljudi su u svemu različita, pa tako i što se tiče "ove trojke".Ne možeš znati, dok ne probaš.Ako je već rešio da proba,trebalo bi samo da preispita sopstvene razloge, pošto ženine već uvažava.Iskreno, meni ovakve "trojke" liče na neku gej varijantu.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.339
Pa da, poenta je da on mučenik u toj priči nikako ne može da bude "dobar". Ako majstor ima manji alat i lošije opravlja, onda ne valja. A ako ima veći alat i bolje opravlja, onda tek ne valja! Njemu je još i najbolje da prođe (samo) sa ozleđenom zadnjicom. Trojka može da uspe samo ako se nađu tri pijana ludaka pa i ne gledaju ko, gde i šta stavlja a i sutra se većine neće sećati. Svaka druga varijanta vodi u propast.
Pa i ne muva je. Nema on šta nju da muva u situaciji kada su već ugovorili opravku i to uz blagoslov muža nesrećnog.
Možda je to a možda on sluti neku njemu zanimljivu slast u celoj priči. A i neiskren je. On je neki formacijski bacač koske, otvara teme sa ovakvim sadržajem, tipa posavetujte me, ja nisam siguran šta da radim i tako to.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.339
Meni se čini da on pristaje zbog žene, ne zbog sebe. Neka žena je već to ovde napomenula.Da pristaje zbog sebe,verovatno bi to do sada i uradio.Iskustva ljudi su u svemu različita, pa tako i što se tiče "ove trojke".Ne možeš znati, dok ne probaš.Ako je već rešio da proba,trebalo bi samo da preispita sopstvene razloge, pošto ženine već uvažava.Iskreno, meni ovakve "trojke" liče na neku gej varijantu.
Da, iz ovog dela priče može da se nešto tako zaključi.

A ynam da je ovako nešto baš uzbudjuje. I rado bi htela da probamo. Dugo smo zajedno i nismo imali nekog bogatog iskustva. Sad nas privlače oboje takve stvari. Mislim da imamo dovoljno poverenja jedno u drugo
Nesigurnost mu je poza.

Konkretno za ovog lika mislim da se nikada ne bi upustio u tako nešto da se stvatno radi o njegovoj ženi. Samo loži.

topping

Zainteresovan član
Poruka
160
Ovakve bljuvotine se ne daju ne komentirati.

Čuj treba mu još 1 hebač za ženu....baš jadno.

Ajde da se žena sama snadje sa 1 ili više odjednom.

Ali ti da gledaš da ti netko guzi ženu je boleščina.

DNO. D. N. A.
svet je puno veci od tog koji je u vasoj glavi, to sto je dno dna za vas, u ovom slucaju cak i za vecina covecanstva neznaci da ne bi trebalo da postoji, to i dalje postoji to je svihging, postoje udruzenja klubovi privatni skupovi diskretna individualna druzenja itd itd, gde se to prakticira, neki to vole i to je njihovo pravo, nemorate sudit nikoga, ako vas to ne interesuje zaobidjite temu i to je to

Manastirka

Iskusan
Poruka
5.703
Kol'ko vidim temu vešto izbegavaju možda ti koji upražnjavaju "trojku". Niko se ne javi da podeli svoja iskustva. Mada i kada bi ovde podelili svoja iskustva... opet je to nešto lično i individualno. Sumnjam da se može dati "sveopšti obrazac", slično onome k'o kad bi neko objašnjavao zašto voli neku pozu u se. u, dok drugu ne.

šišmirišmiš

Domaćin
Banovan
Poruka
4.727
Interesuje me vaša iskustva i mišljenja na ovu temu. Naime mene i moju ženu uzbudjuje dok vodimo ljubav da pričamo i maštamo kako bi to bilo sa još jednim muškarcem. Nekako nas to pali najviše. Mada nam nije ni strano razmišljanje da to bude i par. Već imamo potencijalnog , diskretnog i proverenog kandidata koji je pristao da nam se pridruži. Ja se malo nećkam. Dok se sexamo sve je ok. , i mogao bih lako pristati, imam utisak da mi ne bi bio problem. Obožavam da se sexam, i volim da vidim ženu kako uživa. A ynam da je ovako nešto baš uzbudjuje. I rado bi htela da probamo. Dugo smo zajedno i nismo imali nekog bogatog iskustva. Sad nas privlače oboje takve stvari. Mislim da imamo dovoljno poverenja jedno u drugo.
Evo mogu ja da učestvujem...a jel baš moraš i ti biti tu?

MrNapokon

Elita
Poruka
15.396
Pa ako je vec zenina ideja a njegov kompromis, zasto se onda ne bi dogovorili da naprave trojku i sa jos jednom zenskom. Ionako ima gomila ovih cicana sto se pale na zauzete muskarce. Win win kombinacija.

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.095
Tebi se ništa dobro ne sprema, Bajo moj! Ne pristaj!
Prvo, žena priprema teren da te šutne. Sledeći korak je da ti samo gledaš dok "majstor" radi radnju a posle nećeš moći ni to. Posle ćete imati trojku s tim što ćeš ti da ga guliš u Ovči a oni će da se krljaju na Karibima. Dakle hoću da kažem da žena pokušava da ti uvali đoku, onako figurativno.
A "majstor", tako diskretan, iskusan i proveren, samo će čekati momenat da ti uvali đoku, ali onako fizički, izistinski. Taman kad se ti popneš na ženu, nećeš ni znati šta bi, ode ti ******!
Ili to ili pokušava da ti smane ženu što ti na kraju i ne gine.
Ne pristaj očiju ti!
1/1 točno....to joj švaler pa mu sad uvaljuje kukavičje jaje....ili da ga ucjenjuju ako ima keša.

spyroS

Početnik
Poruka
12
Ok,shvatam i poštujem svačije mišljenje. Koliko ljudi-toliko ćudi. Nije tako teško shvatiti. Jednostavno. Svako ima nešto što ga pali,uzbuđuje, samo treba to da spozna i prizna sebi i partneru. Zajedno smo počeli o ovakvin stvarima. Možda iz monotonije, iz nečega što bi nam donelo više uzbuđenja. Ne kažem da je to normalno,ali sve nenormalne su uzbudljivije. Sve zabranjeno je slađe. Ne bih to radio samo zbog nje. Jeste,tako izgleda. Ali kažem: oboje nas to uzbuđuje. I naravno ako je tu još jedan muškarac da će ona više uživati. Da li bi više odobravali da sam sa dve devojke. Jel bi to bilo normalnije? Nije se lako odlučiti na ovako nešto. Napominjem da nam je s.x odličan, zadovoljni smo. Ovo,i neke druge stvari bi bile dodatno uzbuđenje. Bar tako MISLIMO zajedno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.