Quantcast

Sa ženom i još jednim muškarcem

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.500
u nedostatku sopstvenog, poturite tuđe iskustvo
Badava, nismo mi još uvek društvo sazrelo za mnogo manje intrigantne pojave mada ima zatvorenih krugova koji orgijaju ali je to striktno povezano sa privilegijama i raznim vidovima prostitucije.

Tako da zabave te vrste u domaćoj režiji mogu svesnijima i mučninu da izazovu .

Ali ovo što pita postavljač, kućna radinost i tako to je izvodljivo, potrebno je samo amputirati izvesne inhibicije.

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.685
u nedostatku sopstvenog, poturite tuđe iskustvo
Interesuje me vaša iskustva i mišljenja na ovu temu. Naime mene i moju ženu uzbudjuje dok vodimo ljubav da pričamo i maštamo kako bi to bilo sa još jednim muškarcem. Nekako nas to pali najviše. Mada nam nije ni strano razmišljanje da to bude i par. Već imamo potencijalnog , diskretnog i proverenog kandidata koji je pristao da nam se pridruži. Ja se malo nećkam. Dok se sexamo sve je ok. , i mogao bih lako pristati, imam utisak da mi ne bi bio problem. Obožavam da se sexam, i volim da vidim ženu kako uživa. A ynam da je ovako nešto baš uzbudjuje. I rado bi htela da probamo. Dugo smo zajedno i nismo imali nekog bogatog iskustva. Sad nas privlače oboje takve stvari. Mislim da imamo dovoljno poverenja jedno u drugo.
Kako kada se na forumu svi znaju, ni klonovi ne mogu da prodju lako....niko to nece da ti pise iz vise razloga, ali pitaj najbolje ove sto imaju sex za jednu noc.....ako se sete s kim su bili pijani neke noci...

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
21.460
teško ide amputacija nečega što je raslo s tobom od malih nogu znaš to i sam.
u priču se uključuje treća osoba, možda zbog adrenalina
ali na primer alpinisti bi rekli na predlog postavljača
što ne kupite dereze klinove i cepine i odete na Maltatal da se popnete uz ledeni vodopad...
mnogo više adrenalina stiže iz tog pravca na primer....

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.685
što ne kupite dereze klinove i cepine i odete na Maltatal da se popnete uz ledeni vodopad...
Ne skreci sa staze :)

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.500
Nisam ja to nikada povezivao sa adrenalinom već sa hedonizmom.

Brak je po mnogo čemu konvencija u koji mnogi uđu a da još nisu doživeli iskustva o kojima maštaju.

Što se amputacije tiče najgore je i ne pokušati ako te konzervativno i često nakaradno vaspitanje sputava da budeš ono što jesi.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
21.460
Nisam ja to nikada povezivao sa adrenalinom već sa hedonizmom.

Brak je po mnogo čemu konvencija u koji mnogi uđu a da još nisu doživeli iskustva o kojima maštaju.

Što se amputacije tiče najgore je i ne pokušati ako te konzervativno i često nakaradno vaspitanje sputava da budeš ono što jesi.
ze mene je hedonizam sedeti ispred ekrana sa punim tanjirom minjona na primer
ali u akciji sa dva gola muškarca koja ciljaju moje strateške ciljeve ima adrenalina na pretek....
već sama pomisao na performans stvara adrenalin

nekim ženama to je možda laki kondicioni ali verovatno su na vreme počele da vežbaju ili su imale adekvatnu hemiju za zamagljivanje svih pravila kojima su ih učili u detinjstvu.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.500
Ajde da se žena sama snadje sa 1 ili više odjednom.
Ali ti da gledaš da ti netko guzi ženu je boleščina.
Pa dobro, ti možda spadaš u one kojima je lakše kad ne vide i ne čuju.

Ima pak i ljudi koji su spremni da se nose sa afinitetima svog partnera pa i da se ugrade u situaciju ako je prilika.

Svaka žena kao i svaki muškarac ima skrivene želje, one koje nije u stanju da podeli sa svojim partnerom.

Srećan brak je neretko proizvod suočavanja i kompromisa.

Esad Dzudo

Poznat
U karantinu
Poruka
7.095
Pa dobro, ti možda spadaš u one kojima je lakše kad ne vide i ne čuju.

Ima pak i ljudi koji su spremni da se nose sa afinitetima svog partnera pa i da se ugrade u situaciju ako je prilika.

Svaka žena kao i svaki muškarac ima skrivene želje, one koje nije u stanju da podeli sa svojim partnerom.

Srećan brak je neretko proizvod suočavanja i kompromisa.
Ti ih djeli. Od srca ti TO želim.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.500
ze mene je hedonizam sedeti ispred ekrana sa punim tanjirom minjona na primer
To je prehrambeni konformizam.

ali u akciji sa dva gola muškarca koja ciljaju moje strateške ciljeve ima adrenalina na pretek....
već sama pomisao na performans stvara adrenalin
Možda u početku.

nekim ženama to je možda laki kondicioni ali verovatno su na vreme počele da vežbaju ili su imale adekvatnu hemiju za zamagljivanje svih pravila kojima su ih učili u detinjstvu.
Mmmm, kad dođeš u fazu da ti treba hemija da bi potisnuo takve stvari znači da si u debelom čabru.

To sa hemijom zaista jeste zamagljivanje ali ne i oslobađanje. Recimo kratkoročno anestetisanje inhibicija.

Ono što je u svingerskom zapletu problem jeste naći saučesnike sličnih svezonazora. Ne samo po pitanju oslobođenosti od stega već po mnogo čemnu drugom.

Mehanički svingeraj je njesra.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
21.460
i ja isto mislim o mehaničkom svingeraju.

ali recimo kako organizovati senzi svingeraj sa poznatim i dragim ljudima
imaš neke likove sa kojima se družiš godinama i čak su ti vizuelno prihvatljivi, dobro se poznajete i recimo da su se na nekoj temi izjasnili kao ljudi otvorenog uma
kako posle da se sretnete opet nekim običnim povodom a da niko ne vuče fleševe iz svingerske akcije?

mislim da bi bezbolnije bilo imati par nepoznatih likova ako želiš da probaš

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.500
ali recimo kako organizovati senzi svingeraj sa poznatim i dragim ljudima
imaš neke likove sa kojima se družiš godinama i čak su ti vizuelno prihvatljivi, dobro se poznajete i recimo da su se na nekoj temi izjasnili kao ljudi otvorenog uma
kako posle da se sretnete opet nekim običnim povodom a da niko ne vuče fleševe iz svingerske akcije?

mislim da bi bezbolnije bilo imati par nepoznatih likova ako želiš da probaš
Verovatno da. Svingeraj definitnvno nije za svakog i u to se lakše upuštaju ljudi sa veoma bogatim seksualnim iskustvom.

Balkanski muškarci recimo ne bi imali po sostvenim tvrdnjama problem da opšte pred svojom ženom sa pet drugih mada malo koji ima kapacitete za to. Sa druge strane sjekli bi i čerečili ako bi morali da gledaju svoju ženu sa Radojicom i još trojicom.

I da, mislim da su ti falševi koje pominješ obavezna neprijatnost sa kojom se mnogi stetnu posle takve žurke. Ali verujem da i to vremenom prelazi u rutinu.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
12.136
Interesuje me vaša iskustva i mišljenja na ovu temu. Naime mene i moju ženu uzbudjuje dok vodimo ljubav da pričamo i maštamo kako bi to bilo sa još jednim muškarcem. Nekako nas to pali najviše. Mada nam nije ni strano razmišljanje da to bude i par. Već imamo potencijalnog , diskretnog i proverenog kandidata koji je pristao da nam se pridruži. Ja se malo nećkam. Dok se sexamo sve je ok. , i mogao bih lako pristati, imam utisak da mi ne bi bio problem. Obožavam da se sexam, i volim da vidim ženu kako uživa. A ynam da je ovako nešto baš uzbudjuje. I rado bi htela da probamo. Dugo smo zajedno i nismo imali nekog bogatog iskustva. Sad nas privlače oboje takve stvari. Mislim da imamo dovoljno poverenja jedno u drugo.
Tebi se ništa dobro ne sprema, Bajo moj! Ne pristaj!
Prvo, žena priprema teren da te šutne. Sledeći korak je da ti samo gledaš dok "majstor" radi radnju a posle nećeš moći ni to. Posle ćete imati trojku s tim što ćeš ti da ga guliš u Ovči a oni će da se krljaju na Karibima. Dakle hoću da kažem da žena pokušava da ti uvali đoku, onako figurativno.
A "majstor", tako diskretan, iskusan i proveren, samo će čekati momenat da ti uvali đoku, ali onako fizički, izistinski. Taman kad se ti popneš na ženu, nećeš ni znati šta bi, ode ti ******!
Ili to ili pokušava da ti smane ženu što ti na kraju i ne gine.
Ne pristaj očiju ti!

Manastirka

Iskusan
Poruka
5.816
Tebi se ništa dobro ne sprema, Bajo moj! Ne pristaj!
Prvo, žena priprema teren da te šutne. Sledeći korak je da ti samo gledaš dok "majstor" radi radnju a posle nećeš moći ni to. Posle ćete imati trojku s tim što ćeš ti da ga guliš u Ovči a oni će da se krljaju na Karibima. Dakle hoću da kažem da žena pokušava da ti uvali đoku, onako figurativno.
A "majstor", tako diskretan, iskusan i proveren, samo će čekati momenat da ti uvali đoku, ali onako fizički, izistinski. Taman kad se ti popneš na ženu, nećeš ni znati šta bi, ode ti ******!
Ili to ili pokušava da ti smane ženu što ti na kraju i ne gine.
Ne pristaj očiju ti!
😆
Kako god...šutnula ga ili ne, očigledno joj je muž dosadio!Sad, da'l leka ima "apoteka" ili ne...tipa svingeraj,švaleri,orgije...ako to radi samo da bi njoj ugodio, onda je u problemu!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.