Sa svima dobar

Sećam se još iz mlađih dana takvih osoba.
Ja to zovem -nit smrdi , nit miriše.
To je osoba koja nikada neće stati ni na jednu stranu.
Gledaće da se nikome ne zameri ,
Lepo će da ćaska sa tobom danas,
Sutra će o tebi da ćaska sa nekim drugim,
Osoba koja je uvek u sredini .

Pomalo deluje neodlučna, mada verovatno vrlo dobro zna šta radi.
U pitanju su "rezerve".
Ako nikome ne staneš na žulj, svuda ćeš biti prihvaćen..
I tako dalje.

Kako shvatate ljude koji su sa svima dobri?

Šta mislite zašto se oni trude takvi da budu?
Zbog izbegavanja konflikta, ulaženja u rasprave ?
Ili su jednostavno takvi?
Da li ti ljudi uopšte imaju neki karakter?

Po meni -ne možeš biti sa svima dobar.
Neko ti jednostavno ne odgovara, nervira te ili ne možeš da ga smisliš.
Slihtanje do bola.

U sustini ja imam drugaciji rezon I give a F sta ce ko da misli o meni jer i ovako znam da sam najgori.

Give Me Five Love GIF by LLIMOO

Da, osoba koja je sa svima dobra svakako da nema svoj stav.
Ona misli da ga ima , ali su to , u stvari , pokupljeni stavovi drugih.
...ali vidis ima ljudi i koji su onako i previse korektni, imaju svoj stav ali ga nekako iznose uvijeno ili kroz salu .....a u stvari misle ozbiljno , to sam i ovde primetio na forumu, ja nisam fin nesto posebno, djubre sam tesko i volim brate da zveknem ono sto mi u mislima :mrgreen: ali nekad i zazalim.

Moze i mnogo bolje, ja stvarno nemam neko lepo misljenje o sebi.
Ajde da ne pricam previse o sebi, jos jednu recenicu i analizu, kad pogresim nesto svestan sam toga i to skoro uvek, ne samo recima i delima nego i mislima, to je nesto najpozitivnije kod mene, a ovo ostalo...
Znaš kako , nemam ni ja o sebi , ali takva sam kakva jesam.Na sebe sam navikla.
Bas to!

Realno gledano, ja znam u kojoj sam dozi đubre, u kojoj dozi sam dobra osoba. Ništa ne može biti samo crno ili samo belo. Sa svim odlukama, kao i delima se mora živeti, kao i sa njenim posledicama. Pokajanje nije bitno, tj. bitno je meni zarad mog mira.

Što se kaže "Gvožđe je najbolje testirano u vatri", a ko ne prođe kroz to nikada neće znati kakva je zaista osoba.

Misliš , da bi svi imali lepo i pozitivno mišljenje?Da, verovatno.
Ali opet , imamo li nešto od toga?
Ja nemam.Ja lično.
Kada mi neko ide na ganglije , ne zanima me njegovo mišljenje .

Niti mogu da sakrijem ono što osećam.
Da, ne znam u sustini to je opet neka vrsta prikrivene sujete da bi neko imao lepo misljenje o nama, to je vise ono dubinski u dusi i to covek mora dobro da poznaje da bi osetio kod nekog pa i kod sebe ako se javi, jer prvo sve krece kroz misli i kad mi to prihvatimo to onda postaje deo nas, naseg karaktera, ako odbacimo to je onda druga stvar, ne samo za to nego generalno za sve.

Realno gledano, ja znam u kojoj sam dozi đubre, u kojoj dozi sam dobra osoba. Ništa ne može biti samo crno ili samo belo. Sa svim odlukama, kao i delima se mora živeti, kao i sa njenim posledicama. Pokajanje nije bitno, tj. bitno je meni zarad mog mira.

Što se kaže "Gvožđe je najbolje testirano u vatri", a ko ne prođe kroz to nikada neće znati kakva je zaista osoba.
Gde sam ja bio" testiran", tu mozes da vidis sve svoje mane i vrline, i izdrzljivost forum je mala maca i banja :hahaha: nije nikakva bolnica niti ista slicno ali je bilo mnogoooo ljudi....

Sećam se još iz mlađih dana takvih osoba.
Ja to zovem -nit smrdi , nit miriše.
To je osoba koja nikada neće stati ni na jednu stranu.
Gledaće da se nikome ne zameri ,
Lepo će da ćaska sa tobom danas,
Sutra će o tebi da ćaska sa nekim drugim,
Osoba koja je uvek u sredini .

Pomalo deluje neodlučna, mada verovatno vrlo dobro zna šta radi.
U pitanju su "rezerve".
Ako nikome ne staneš na žulj, svuda ćeš biti prihvaćen..
I tako dalje.
Potreba za prihvatanjem. Svesna ili ne.

Back