fidelcastro011
Veoma poznat
- Poruka
- 12.681
Sa kojim znakovima se najbolje slazete? Zasto bas sa njima?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Не слажем се са воденим и земљаним а слажем са ваздушним и ватреним. Онако, генерално. Има изузетака који не потврђују ово правило.

Jeeee, u isto vreme Petre !
I identican odgovor. Vidi se da smo frendovi![]()

Ne volim da generalizujem, pošto je za kompletnu sliku potrebno pogledati čitav horoskop, a ne samo jedan znak..
Al kad bih baš morala nekoga da izdvojim, sviđa mi se radikalnost i mističnost Škorpija, i ekscentričnost i iskričavost Vodolija.
Sa kojim znakovima se najbolje slazete? Zasto bas sa njima?


,a dobro se slažem sa ovnovima,vodolijama i rakovimasamo sa jarcevima mogu pricati otvoreno o svemu ...sa skorpijonom se slazem u sexu ali ne i u ljubavi jer skorpijonje lazljiv a jarac ne dozvoljava da ga vozaju ...

Ко је бре лажљив?!![]()
sta ima veze sto niste perfektni![]()
dvoje perfektnih u jednoj vezi je previse ...