Sa osobama u kojem znaku se najcesce "pokacite"?

Zasto sa njima?
Konflikt temperamenata. Ja sam Lav, vatren, idealista, nepraktičan a tipična Djevica je, ono, čovjek bez strasti, hladan, racionalan, skoro kao da nema emocije: Ivo Josipović je najbolji primjer. I Zdravko Krivokapić je Djevica, nešto manje iritantan od Josipovića ali ipak dosadan čovjek, većina bi to rekla.
 
Poslednja izmena:
Sa najdostupnijima, tj. Rakovima i Škorpijama. Slučajno ili namerno, njih najviše imam u vidokrugu.
Šta ima da se kačim sa nekima sa kojima sam na kulturno ''vi'', tj., vidimo se sad i ko zna kad?
Rakovi i Škorpije vole da sole pamet, a Ribe kao što sam ja, ne vole da im se pamet soli.
Sličnih smo kvaliteta na jednoj strani, pa i istih, a na drugoj... užasno smo daleko.
Jeste sve to voda, ali... daleko od toga da je isto. :)
 
Sa najdostupnijima, tj. Rakovima i Škorpijama. Slučajno ili namerno, njih najviše imam u vidokrugu.
Šta ima da se kačim sa nekima sa kojima sam na kulturno ''vi'', tj., vidimo se sad i ko zna kad?
Rakovi i Škorpije vole da sole pamet, a Ribe kao što sam ja, ne vole da im se pamet soli.
Sličnih smo kvaliteta na jednoj strani, pa i istih, a na drugoj... užasno smo daleko.
Jeste sve to voda, ali... daleko od toga da je isto. :)
Kontam te :)
 

Back
Top