• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sa osobama u kojem znaku se najcesce "pokacite"?

Richard III

Domaćin
Poruka
3.362
Pisao sam već, kao Jarcu mi iz nekog razloga nikako ne odgovaraju Vodolije. Ne znam zašto je tako, ali jeste, i bukvalno je dokazano na mnogo primera. Uglavnom ih tumačim kao jako iskompleksirane i pakosne, tip ljudi oko kojih moraš da gaziš po iglama da im ne probudiš sujetu, plus ne podnose tudj uspeh ili pohvalu na tudj račun i odmah gledaju da unize, spuste. Mada ima i izuzetaka (verujem).

Tina

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.887
Zato što su tvrdoglavi, netaktični, nedokazani, nisu ni prošli pored argumentovane rasprave, umeju da budu i bezobrazni, kao mala deca su, iritira me kad se šepure kao neki ćurani. :mrgreen:
Sa druge strane, zavidim im na energiji, ono još nisam videla da nekom tako malo sna treba i da opet ima federe u guz'ci.

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.870
Pisao sam već, kao Jarcu mi iz nekog razloga nikako ne odgovaraju Vodolije. Ne znam zašto je tako, ali jeste, i bukvalno je dokazano na mnogo primera. Uglavnom ih tumačim kao jako iskompleksirane i pakosne, tip ljudi oko kojih moraš da gaziš po iglama da im ne probudiš sujetu, plus ne podnose tudj uspeh ili pohvalu na tudj račun i odmah gledaju da unize, spuste. Mada ima i izuzetaka (verujem).
Zanimljivo ovo sto si napisao oko Vodoliji

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.