Sa koliko nula ce Vucic veceras pobediti srpski narod? 10:0 ili?

657554794_10241625521751811_1758223545926117733_n.jpg
 
Neće još.
U Lučanima 68,5% za Vučića, ozbiljno razbijanje srednjoškolaca.
Тих 68,65,58 ..ја то не признајем.
То ти исто као кад завршиш Факс са Просеком 6,1 па онда постанеш Директор Инекса,Гомекса,Југоимпорта...
Значи ,кРАЂА..значи ПРЕВАРА...значи Ћаци Лоповлук.
 
Тих 68,65,58 ..ја то не признајем.
То ти исто као кад завршиш Факс са Просеком 6,1 па онда постанеш Директор Инекса,Гомекса,Југоимпорта...
Значи ,кРАЂА..значи ПРЕВАРА...значи Ћаци Лоповлук.

Nije isto.
Kad završiš faks imaš 68,5% a kad završiš samo srednju (kao studenti) onda nemaš.
 
pa ovi ljudi nisu normalni..pa ovo nema nigde na svetu da vučić ne sme da izgubi ni mesnu zajednicu ni lokalnu samoupravu a znamo da je izgubio u beogradu pa je kupio nestorovića jer su tada imali većinu protiv vučića..valjda je to smsiao izbora i demokratije da se menja vlast..svaka promena je lekovita..ne može neko večno da bude na vlasti..sve carevine i imperije su davno pale..i gebels i hitler su pali
 
pa ovi ljudi nisu normalni..pa ovo nema nigde na svetu da vučić ne sme da izgubi ni mesnu zajednicu ni lokalnu samoupravu a znamo da je izgubio u beogradu pa je kupio nestorovića jer su tada imali većinu protiv vučića..valjda je to smsiao izbora i demokratije da se menja vlast..svaka promena je lekovita..ne može neko večno da bude na vlasti..sve carevine i imperije su davno pale..i gebels i hitler su pali
Да је нормалан да попусти мало, он ради супротно, народ бесан, хоће кавгу он затеже! Лудак!
 
Тих 68,65,58 ..ја то не признајем.
То ти исто као кад завршиш Факс са Просеком 6,1 па онда постанеш Директор Инекса,Гомекса,Југоимпорта...
Значи ,кРАЂА..значи ПРЕВАРА...значи Ћаци Лоповлук.
Ti misliš da je narod zaboravio šta su Žuti radili?

Mislili ste da ste jako pametni što sečete platane i pomerate tramvajske šine za 4 stanice svega?


E pa to bude posle skuplje nego to je Most na Adi...
 
Ti misliš da je narod zaboravio šta su Žuti radili?

Mislili ste da ste jako pametni što sečete platane i pomerate tramvajske šine za 4 stanice svega?


E pa to bude posle skuplje nego to je Most na Adi...
Хебеш жуте они су на нивоу статистичке грешке данас поготово код омладине, Вучић се стално вади на жуту опасност која не постоји, а оно што је остало ради за њега.
 

Prvi preliminarni rezultati​

Lučani

Prvi preliminarni rezultati lokalnih izbora u pojedinim biračkim mestima Lučani, kako prenosi Informer:

Lista Aleksandar Vučić - Lučani, naša porodica osvojila je 68,5 odsto glasova na osnovu prebrojanih 22 od 43 biračka mesta

Lisa —
od ukupno 108 za listu Aleksandar Vučić (SNS) 88

Guberevci — od ukupno 256 za listu Aleksandra Vučića 187 glasova

Donja Kravacira, biračko mesto 18 — od ukupno 191 za listu Aleksandra Vučića 150, za blokadere 27

Gornja Kravarica — od ukupno 171 za listu Aleksandra Vučića 124

Lisice, biračko mesto 43 — lista Aleksandra Vučića Vučićeva lista dobila 81, blokaderi 43

Đerać, biračko mesto 21 — od ukupno 101 za listu Aleksandra Vučića 86

Živica —od ukupno 172 za lista predsednika Vučića 127, blokaderi 39

Selo Lučani, biračko mesto 33 — od ukupno 207 za listu Aleksandra Vučića 142

Selo Lučani — od ukupno 207 za listu Aleksandra Vučića 142

Gornji Dubac, biračko mesto 9 — 50 glasova za listu Aleksandra Vučića, blokaderi 17

Livade, biračko mesto broj 10 — broj upisanih 43, izašlo 32 birača, za listu Aleksandra Vučića 27

Glog — od ukupno 124 za listu Aleksandra Vučića 89

Lukovići — od ukupno 93 za listu Aleksandra Vučića 66

Rti 2 — od ukupno 113 za listu Aleksandra Vučića 73, ostali 34

Vučkovica — za listu Aleksandra Vučića 124, blokaderi 55

Negrišori — za listu Aleksandra Vučića 184, blokaderi 54


10 0

Kula

Biračko mesto 1 — Za listu Aleksandra Vučića 337 glasova, blokaderi 316



Sevojno

Sevojno 1, centar — za listu Aleksandra Vučića 280, blokaderi 200



Majdanpek

Za listu Aleksandra Vučića 62,10 odsto, ostali 20 odsto — Od 6.246 glasača za listu Aleksandra Vučića 4.084, blokaderi 1.206
 
Хебеш жуте они су на нивоу статистичке грешке данас поготово код омладине, Вучић се стално вади на жуту опасност која не постоји, а оно што је остало ради за њега.
Na ovom forumu je prividni mir dok ne počnete da se ujedate ko je za kojeg "bivśeg Žutog"

Bilo je par iskrica...
Ja znam da će ispasti požar kad tad

Sad neće - pukli ste
 
pa ovi ljudi nisu normalni..pa ovo nema nigde na svetu da vučić ne sme da izgubi ni mesnu zajednicu ni lokalnu samoupravu a znamo da je izgubio u beogradu pa je kupio nestorovića jer su tada imali većinu protiv vučića..valjda je to smsiao izbora i demokratije da se menja vlast..svaka promena je lekovita..ne može neko večno da bude na vlasti..sve carevine i imperije su davno pale..i gebels i hitler su pali

Pa ako izgubi, pocinje dzemper da se para...
 

Back
Top