Stojkov Menidjer
Stara legenda
- Poruka
- 94.667
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Nisu smeli sa mnom da se klade da me nema na spisku članova.Može opklada?

Crta kaže "bugarski voz", "kupovina glasova"POBEDAAAAAAA
Ne glasam IV stepen, jbg
1:0 значи...сад ће изједначењеMajdaMpek PO-BE-DA PO-BE-DA PO-BE-DA
![]()
1:0 значи...сад ће изједначење
Znaci ti si siguran da cete pokrasti sve izbore.I to je nesto sto treba da se zna.Onda nemoj da si tako prepotentan i siguran, proći ćeš kao studenti na izborima..![]()
2:0Neće još.
U Lučanima 68,5% za Vučića, ozbiljno razbijanje srednjoškolaca.
Znaci ti si siguran da cete pokrasti sve izbore.I to je nesto sto treba da se zna.

E pa puci ce i ta vasa udbaska tikva.Pa udba uvek ima prva rezultate, kako da ne budem siguran..![]()
....Simo budi drug i pozajmi dvije gajbe piva i kokice....ponestalo zaliha a tek se situacija zagrijava...Čuvaj Simo glavu,
![]()

Probaj dragi s' druge strane, tesno mi ga skroji NaneE pa puci ce i ta vasa udbaska tikva.
Тих 68,65,58 ..ја то не признајем.Neće još.
U Lučanima 68,5% za Vučića, ozbiljno razbijanje srednjoškolaca.
Тих 68,65,58 ..ја то не признајем.
То ти исто као кад завршиш Факс са Просеком 6,1 па онда постанеш Директор Инекса,Гомекса,Југоимпорта...
Значи ,кРАЂА..значи ПРЕВАРА...значи Ћаци Лоповлук.
Да је нормалан да попусти мало, он ради супротно, народ бесан, хоће кавгу он затеже! Лудак!pa ovi ljudi nisu normalni..pa ovo nema nigde na svetu da vučić ne sme da izgubi ni mesnu zajednicu ni lokalnu samoupravu a znamo da je izgubio u beogradu pa je kupio nestorovića jer su tada imali većinu protiv vučića..valjda je to smsiao izbora i demokratije da se menja vlast..svaka promena je lekovita..ne može neko večno da bude na vlasti..sve carevine i imperije su davno pale..i gebels i hitler su pali
Ti misliš da je narod zaboravio šta su Žuti radili?Тих 68,65,58 ..ја то не признајем.
То ти исто као кад завршиш Факс са Просеком 6,1 па онда постанеш Директор Инекса,Гомекса,Југоимпорта...
Значи ,кРАЂА..значи ПРЕВАРА...значи Ћаци Лоповлук.
Хебеш жуте они су на нивоу статистичке грешке данас поготово код омладине, Вучић се стално вади на жуту опасност која не постоји, а оно што је остало ради за њега.Ti misliš da je narod zaboravio šta su Žuti radili?
Mislili ste da ste jako pametni što sečete platane i pomerate tramvajske šine za 4 stanice svega?
E pa to bude posle skuplje nego to je Most na Adi...
Na ovom forumu je prividni mir dok ne počnete da se ujedate ko je za kojeg "bivśeg Žutog"Хебеш жуте они су на нивоу статистичке грешке данас поготово код омладине, Вучић се стално вади на жуту опасност која не постоји, а оно што је остало ради за њега.
pa ovi ljudi nisu normalni..pa ovo nema nigde na svetu da vučić ne sme da izgubi ni mesnu zajednicu ni lokalnu samoupravu a znamo da je izgubio u beogradu pa je kupio nestorovića jer su tada imali većinu protiv vučića..valjda je to smsiao izbora i demokratije da se menja vlast..svaka promena je lekovita..ne može neko večno da bude na vlasti..sve carevine i imperije su davno pale..i gebels i hitler su pali