Quantcast

Sa koliko godina ste doživeli prvi poljubac?

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.357
Možda 3-4-5...ko zna...pi, sad je baš debela i ružna...ali se ipak udala, morala je, čim sam je ja poljubio. I to za dosta ljepšeg od nje...cccc.

Prenijela mi je herpes (valjda) tu sam (čini mi se) dobio veliki herpes na ustima i na licu (mislim), vodili me u bolnicu da primim injekciju... :(
A jel ste si i Vi oženili?Pa da bude jedan-jedan!

M4j4

Domaćin
Poruka
3.198
Imala si 3 godine I secas se? Pazi to je NEMOGUCE covek ne moze da opamti, vrlo tesko is pod 5te, 6te godine...Mozda ck ni tada...Nije mu toliko svest, percepcija razvijena. Ovo je samo dokaz da LAZES
Nije tačno, ja se sećam sasvim dobro svog života kad sam imala 3 godine. A naročito pojedinih događaja.
Ne znam da li ona laže ali ja nemam razloga da lažem po tuđim temama.
A ti @Modernamira5 prvo kažeš da se secaš a posle opovrgneš (na PRVU KRITIKU), daj to malo više samopouzdanja ;)

Poruka
3.493
Nije tačno, ja se sećam sasvim dobro svog života kad sam imala 3 godine. A naročito pojedinih događaja.
Ne znam da li ona laže ali ja nemam razloga da lažem po tuđim temama.
A ti @Modernamira5 prvo kažeš da se secaš a posle opovrgneš (na PRVU KRITIKU), daj to malo više samopouzdanja ;)
vidi to sto tvrdis je naucno dokazano da je nemoguce. Jedino izuzetno retki slucajevi gde se npr Dalaj Lama cija svest prellazi iz jednog tela u drugo seca prethodnog zivota. Eto da se korigujem mozda je moguce ali vrlo vrlo tesko I malo verovatno.

M4j4

Domaćin
Poruka
3.198
vidi to sto tvrdis je naucno dokazano da je nemoguce. Jedino izuzetno retki slucajevi gde se npr Dalaj Lama cija svest prellazi iz jednog tela u drugo seca prethodnog zivota. Eto da se korigujem mozda je moguce ali vrlo vrlo tesko I malo verovatno.
Vidi, druže, ja sam sa nepune 3 godine rekla roditeljima da mogu sama da ostajem kod kuće.
Samo sam im objasnila da ja ne mogu da dohvatim vodu ni hranu, pa da mi ostave na pod, a ja obećavam da neću izlaziti, zbog automobila.
Oni mi nisu ostavili na podu, već na stolici, odlično se sećam toga. Stalno su mi ostavljali na stolici. To je potrajalo svega 2 maksimalno 3 meseca, zaista nisu imali gde sa mnom.
E.
Možda kapacitet inteligencije obuhvata i secanja, eto oboje smo "spustili loptu", ti si prihvatio "Možda je moguće" a ja sam ti iznela lično iskustvo čime sam se složila sa tvojim "možda".

Da ne ispadne spam, prvi poljubac sa 5 godina ali prvi pravi sa prvim dečkom sa 16 i po.
Kad god me je on poljubio, bilo je kao prvi put, neverovatno seksualno uzbuđenje i dan danas mi je krivo što nisam izgubila nevinost sa njim (smatrala da je jako rano u tim godinama).

M4j4

Domaćin
Poruka
3.198
*spam
@M4j4 Opet...sa 3 godine malo dece zna da prica "u fullu"a ti si znala da im objasnis nesto I to kompleksne stvari??!? Opet./...Vrrrrrloooo maloo verovatno ali 'ajde...A za inteligenciju ne znam koja je ovde na Forumu izvalila da joj je IQ 260 a Stiven Hoking je imao mislim 160...
157 po Katelovoj skali
Ništa posebno, daleko iznad proseka ali daleko od genija.
Moji roditelji su prosek. I stvarno sam startovala kao vunder kid, ali ništa od mene lol.

Poruka
3.493
Zato sam i naglasila da se radi o Katelovoj skali, postoje 3 osnovne, izguglaj malo.
2. Nije me testirala MENSA nego vojska.
3. Ako može bez vređanja :)
Joooj...Testirala te vojska...? :dontunderstand: 2. Koje bre 3 osnovne..._ Mensa je jedina validna i poni rade-priynaju samo tu Katelovu skalu. 3. Ako imas IQ kao jedan od najvecih fizicara ikad a smatras da nisi genije...Onda imas problem. 3: ja i dalje imam pravoi da verujm u sta god hocu ili necu i to nije vredjanje. 4 . ja mogu da kayem da imam IQ 200 da bi se pravio vazan ali ne vidim poentu.._Lagati u vezi toga

M4j4

Domaćin
Poruka
3.198
1. Wechsler- ova skala
Po kojoj 120-120 superior i preko 130 genije

2. Standford- Binet skala
Po kojoj 120-140 very superior
Preko 140 genije

3. Katelova skala (u bivšoj Jugoslaviji standardni vojni test, ja imam 44 godine)
120-139 natprosecna
140- 159 visoka (Ja imam 157, dakle ovde spadam)
Preko 160 Genije

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.