sa koliko godina je normalno poceti vezu i sex...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Wiki:

While results vary across studies, the consensus is that the mean human penis is approximately 12.9–15 cm (5.1–5.9 in) in length with a 95% confidence interval of (10.7 cm, 19.1 cm) (or, equivalently, 4.23 in, 7.53 in).[6][7][8] The typical girth or circumference is approximately 12.3 cm (4.85 in) when fully erect. The mean penis size is slightly greater than the median size.

Немој да је неко рек'о шта ћу ја међу тинејџерима! :roll:
Ништа нећете изгубити ако почнете са 18... пунолетсво вам отвара скоро сва врата :think:... све се надокнади, али, психичка зрелост је веома важна за први пут... када се постигне склад у глави, тело само слуша! :rtfm:
Немој да морам да се вратим на ову тему, па да вас све постројим... :zper:
:zcepanje:

Ништа нећете изгубити ако почнете са 18... пунолетсво вам отвара скоро сва врата :think:... све се надокнади, али, психичка зрелост је веома важна за први пут... када се постигне склад у глави, тело само слуша! :rtfm:

mozda to i nije losa ideja :per:

Slažem se, psihička zrelost, ključno.
Neko sa 17 razmišlja kao neko sa 19, i obrnuto.
I treba biti spreman na posledice, nikad se ne zna :mrgreen:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back