Са колико година је нормално почети са мастурбирањем?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
и ја тако сада, (не само сада већ одавно) само ми секс у глави... а нисам бре нека паћеница бре, могу да добијем кад хоћу, ал сам опет напаљена константно

A sta po tebi je pacenica koja ne moze da dobije koga oce...mm...sistem vrednosti ode u pm...
 
искрена да будем скроз, у праву си ,и није баш тотално нормално...али...ма бре, ко каже да није нормално?? ко је уопште одредио границу од кад сме да се дрка?? само зато што већина није, то не значи да није нормално. ако сам другачија, нисам и луда

ako stvarno ne mozes da izdrizis,pozovi me da pomognem :hahaha::hahaha::hahaha::mrgreen::mrgreen:
 
kako ne, kako ne :lol:

ма шта ти је ******,па знала би ако сам скот, и бе безвезе писала ово овде...немој да ми просипаш та мушка срања...па и да сам највећи скот, док год имам п ичку, могла би да се карам...нисам у фазону да ****м,мајке ми
 
A sta po tebi je pacenica koja ne moze da dobije koga oce...mm...sistem vrednosti ode u pm...

ма јок бре, нисам тако мислила..него,мислим,хоћу да кажем да нисам нека очајница, напаљена константно која би скочила на свакога ко има две ноге и *****...нисам бре та, хоћу да кажем да могу да се *****,ал више волим сама
 
Whooah, were half way there
Livin on a prayer
Take my hand and well make it - I swear
Livin on a prayer

Јбо ма, овај форум пун хомосексуалаца! Брате, 'ајде олади, док се још опходим према теби у границама човечности!:dash:
 
ма јок бре, нисам тако мислила..него,мислим,хоћу да кажем да нисам нека очајница, напаљена константно која би скочила на свакога ко има две ноге и *****...нисам бре та, хоћу да кажем да могу да се *****,ал више волим сама

E zbog ovoga te ja ne smatram normalnom :mrgreen::lol:

A sto se tice ranih nagona i sve to, malo sam bolje razmislio, prvi put jesam dosao do tog vrhunca sa 12 godina, ali prije toga sam se kao klinac od 8 godina igrao sa... primijetio sam da mi to vise prija nego kod drugih djelova tijela, pa onda su krenule i prve erekcije. Tako da kad malo bolje razmislim, jes u tvom slucaju rano, ali nije toliko.
 
Jelena, ja sam ti rekla, samo cepaj, ali nemoj da uzimas ostre predmete ili bilo sta sto ima bodlje , bodljikavu zicu , daleko bilo, to nemoj, e znas

ма само кад би нашла мог зеленог,великог меду из детињства...;) мислим да га је баба дала Звечанској :)
 
jest, jadne zhene pored mene.



nemoj da napravim sad anketu da vidim kolko vas sluchajeva je krenulo da baca s 5 godina
da vidish da nisi u pravu
znachi nemoj

Па, брате, о томе се овде ради. Има нас мање, не треба анкета! Али ми смо раритети. Баш као што су и генији раритети, а сви знамо да је геније увек на граници између генијалца и лудака. То мене мучи, ви сви мислите да смо ми луди, а ја опет тврдим да смо генијални, чим смо то тако рано открили! А ви мислите шта вам је воља!
 
Доста ми је више свега. Једноставно сам одлучила да кажем свима који ме знају, па ћу и вама који ме не знате. Па куд пукло.
ЈА САМ ПОЧЕЛА МАСТУРБИРАТИ (дркати,пипкати итд) већ са 5 година (можда мало раније)
не знам ни ја како је то почело тако рано, јер бре, деца у том узрасту не би требали имати никакав сексуални нагон,па јел тако???? тешко да ћете ми веровати,али ја сам тад већ умела да доведем себе до врхунца (О ДА. ОЗБИЉНА САМ), скакајући на јастуке и огромне плишане медведе...ето,рекла сам,нећу да се стидим више,то сам ЈА!
него мене занима, јел сам ја нормална?:roll:

Normalna si ,smatram da je to sasvim prirodno i nije nista lose msm..:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top