Life is a bich
Aktivan član
- Poruka
- 1.689
Negde sam pročitala da su ovi naši "vladari",ustvari, "legalizovani razbojnici".
Nedavno sam na TV videla jednog od njih na delu, birgermajstera Her Đilasa.
Na pitanje novinarke zašto je gradska vlada neku uslugu neke firme, ne sećam se tačno koje, previše platila, riđokosi oberšurmbanfirer je odgovorio otprilike ovako:
"Gospođice, osnujte svoju partiju, pobedite na izborima, pa onda određujte koliko ćete šta plaćati!"
Falilo je samo da zbunjena novinarka posle te mrčne replike digne desnicu uvis i kaže:
"Javol!"
Nedavno sam na TV videla jednog od njih na delu, birgermajstera Her Đilasa.
Na pitanje novinarke zašto je gradska vlada neku uslugu neke firme, ne sećam se tačno koje, previše platila, riđokosi oberšurmbanfirer je odgovorio otprilike ovako:
"Gospođice, osnujte svoju partiju, pobedite na izborima, pa onda određujte koliko ćete šta plaćati!"
Falilo je samo da zbunjena novinarka posle te mrčne replike digne desnicu uvis i kaže:
"Javol!"
.. Metro treba Beogradu , ukoliko Beogradjani nisu odlucili da po citav dan budu na relaciji ,,poso - kuca - kuca - poso ,, ...
.... dok gradjani Beograda cekaju na red za bajati hleb ...
.. da nije precenio svoje snage .
А ти своме купи најновије мобилне, патике и скутере. 
