Sa crncima je najbolje

miroljubivi

Primećen član
Poruka
903
Po misljenju Jelene S. i njene sestre Jovane. One su u jednom klubu upoznale dva crnca, sa kojima su se ludo provodile. Poznato je da Jelena uziva u drustvu muskaraca, kao i njena sestra. Da li je to neka nova ljubav na pomoli ili samo nevino druzenje? Sami pogledajte slike pa odlucite.


262822_104343459719772_1394751279_n.jpg


http://znamsveosvakom.blogspot.com/2012/09/sa-crncima-je-najbolje.html
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo se zove B L A C K E D SrPkinje. Šta mislite koliko SrPkinja su crnci pocrnili do sada? Da li je moguće da je u Srbiji i inostranstvu pocrnilo preko milion SrPkinja? Mišljenja sam da su crnci daleko bolja kombinacija za naše SrPkinje od Hrvata, Bošnjaka, Albanaca i ostalih Balkanjerosa, ako moram da biram.
 
Ovo se zove B L A C K E D SrPkinje. Šta mislite koliko SrPkinja su crnci pocrnili do sada? Da li je moguće da je u Srbiji i inostranstvu pocrnilo preko milion SrPkinja? Mišljenja sam da su crnci daleko bolja kombinacija za naše SrPkinje od Hrvata, Bošnjaka, Albanaca i ostalih Balkanjerosa, ako moram da biram.
Ja sam mišljenja da ti za početak nisi Srbin nego musliman i da Srpkinje želiš da prikažeš kao qrvetine.
Šta ti kažeš na to?

@miroljubivi šta je sa odgovorom?
 
U Americi i Kanadi su skoro sve SrPkinje, Hrvatice, Bošnjakinje, Slovenke, Šiptarke, Bugarke, Rumunke, Turkinje, Vlahinje i Grkinje pocrnile

Blacked Balkan
Sad mujgur moraš to nekako da dokažeš.
Pošto ste vi muslimani skloni laganju.
Ajde sad tu svoju izjavu potkrepi nekakvim dokazom.
Možda se tvoja sestra j.ebe sa crncem pa ti onda misliš da je to sveprisutna pojava.
Da vidimo dokaz za tu tvoju tvrdnju ili kao i svaki musliman bezočno lažeš.

Znam da su se mujgurke prostituisale za ikar konzerve.Recimo.

Sto to? Da se uklope in d hud?
Čitaj temu
 
slika-1573-5d29cdb32f6af-velika-768x1024.jpg

Za ovu konzervu @miroljubivi su se j.ebale muslimanke sa čamugama iz umprofora. :)

I ja to ovde ne bi na forumu ni pisao.
Ne interesujete nas.
Ali si ti u svojoj kužnoj prljavštini došao i sam tražio.
Velika je mržnja vaša prema nama ali naša odlučnost da vam slomimo kičmu je mnogo veća. :)
 
baš se odmah vidi sa slike da su devojke intelektualke
pa jedino da budu u svetskom trendu jer se to mnooogo gura po svetu i medijima a ove nase seljanke to odmah shvate zdravo za gotovo.

kakav tu moze da bude nivo intelektualne komunikacije "ja biti Tarzan" kad oboje natucaju engleski ajd ne moraju da pricaju o neutronskim zvezdama i kvazarima em sto su crnci spori i slabo kapiraju
 

Back
Top