Sa bradom ili bez?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
66.544
Mislite li da muškarci deluju muževnije sa bradom? Uopšte zašto je neko pušta? :think:
Ona veća ne smeta kod nekih stvari? Nije smor za održavanje?

No svejedno...evo par primera istih jedinki sa i bez :)

Poznati muškarci koji potvrđuju da mnogo bolje izgledaju sa bradom

1(176).JPG

Poslednjih godina, brada je u trendu, posebno kada je savršeno oblikovana. Muškarci su definitivno primetili da izgledaju sa bradom muževnije i lepše, pa će je se retko ko odreći. Fascinantno je i to da brada zaista može u potpunosti da promeni mušku facu i da toliko utiče na izgled lica. U zavisnosti od pojedinca, može ga učiniti privlačnijim, muževnijim, misterioznijim, ali može da bude i potpuni promašaj u nekim slučajevima. Poznati muškarci su isprobali kako im stoji brada, a vi sami proceniti ko je postao muževniji, a ko je bolje izgledao bez nje.
 
Viggo Mortensen definitivno bolje izgleda sa bradom, pa čak i kada je ona u kombinaciji sa dužom kosom.

2(894).jpg


Ben Affleck je dugo odolevao trendovima, a kada je isprobao bradu, i sam je shvatio da izgleda mnogo muževnije.

3(848).jpg


Bradley Cooper je prihvatio savet svog frizera koji mu je rekao da jednostavno mora da potamni kosu i pusti bradu. O tome je i pričao, i prisećao se njihovih anegdota.

4(755).jpg
 
Pošto je Leonardo DiCaprio poznat po svom lepom licu, mnogi smatraju da mu je duža brada potpuni promašaj.

8(546).jpg


Robert Pattinson je definitivno tranformisao svoj izgled uz pomoć brade!

9(474).jpg


David Beckham izgleda mnogo sofisticiranije sa bradom, a svi znamo da je on čovek koji neguje svoj stil i zaista mu je važno kako izgleda u svakom trenutku.

10(413).jpg
 
Jes, ništa predugačko.. Nego samo da je imaaa , 5 dana 5 dana nema veze al je ima

:heart:
volim da mazim lice pa mi svejedno da li je glatko ili je par dana brada...covek kojeg volim volim bez ili sa...

medjutim ta brada od par dana ume da me grebe i iritira kozu :rumenko:
doista...nista sto ne mogu istrpeti ili da je nesto zbog cega bih se zalila :mrgreen:
ima prednosti i jedno i drugo :heart:
 
i meni...secam se jednog kolege...imao je onu bradu kako vi to zovete...koziju? nekih mozda 10tak cm?
ne umem da odredim te cm...
no nebitno...
dok je jeo...uvek je nešto ostajalo na njoj...neke mrvice...pavlaka...toga se secam...

Meni nekako sinonim za bradu neki sveštenik kom čorba curi niz bradu dok je jede, uglavnom ništa pozitivno sa bradom. Čak mi je smešno to što je brada kao postala simbol neke "moderne muževnosti", a ono gore brada, dole farmerke uske toliko da su mu se usekle u vaginu.

Ma čist sex, druže. Uostalom to se pere i održava

Vidi, svakoga radi nešto i ja to poštujem, ovo što sam napisao je lični dojam, ne znači da sam ultimativno u pravu. :)
 
volim da mazim lice pa mi svejedno da li je glatko ili je par dana brada...covek kojeg volim volim bez ili sa...

medjutim ta brada od par dana ume da me grebe i iritira kozu :rumenko:
doista...nista sto ne mogu istrpeti ili da je nesto zbog cega bih se zalila :mrgreen:
ima prednosti i jedno i drugo :heart:

Svaka devojka sa kojom sam bio se žalila na to, da im bukvalno skinem prvi sloj kože, idu crvene okolo kao da su skidale nausnice malopre, užas...
 
volim da mazim lice pa mi svejedno da li je glatko ili je par dana brada...covek kojeg volim volim bez ili sa...

medjutim ta brada od par dana ume da me grebe i iritira kozu :rumenko:
doista...nista sto ne mogu istrpeti ili da je nesto zbog cega bih se zalila :mrgreen:
ima prednosti i jedno i drugo :heart:
Volim kad grebucka hehe
pa onaj dah na vratu pa... jao jao
 
Pierce Brosnan sa bradom izgleda kao jedan od tri musketara i sad ne mogu da prestanem da razmišljam o tome kako bi to bio dobar film sa njim u jednoj od uloga...



A Viggo Mortensen bez brade mislim da će da me čeka kad budem imao sledeću paralizu sna :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Pošto je Leonardo DiCaprio poznat po svom lepom licu, mnogi smatraju da mu je duža brada potpuni promašaj.

8(546).jpg


Robert Pattinson je definitivno tranformisao svoj izgled uz pomoć brade!

9(474).jpg


David Beckham izgleda mnogo sofisticiranije sa bradom, a svi znamo da je on čovek koji neguje svoj stil i zaista mu je važno kako izgleda u svakom trenutku.

10(413).jpg
Što se promenio Robert...
 

Back
Top