Sa Avalskog tornja će se videti cela Srbija

Valjda je bilo i drugih prioriteta na koje su mogle biti ulupane pare, neki mostić možda.. :think:

Kad je već za tu namenu, bolje da su uložili u kvalitetniji program "javnog servisa", ali dobro, kad čujem ove naše sportske kometatore kako se šamaraju, bolje i u toranj nego u njihove bonuse...

Poslednja izmena:
Valjda je bilo i drugih prioriteta na koje su mogle biti ulupane pare, neki mostić možda.. :think:

Ali kad je već za tu namenu, bolje da su uložili u kvalitetniji program "javnog servisa", ali dobro, kad čujem ove naše sportske kometatore kako se šamaraju, bolje i u toranj nego u njihove bonuse...

Наприме рјош један мост преко Саве у БГ,можда аутопут до Златибора
можда да се реновира и модернизује Винча ........
Ал кад власт каже да треба торањ има бре да бидне торањ
мада могли смо и неку пирамидицу да направимо кад је мого Кеопс пре 4-5000 година шо не би могли ми?

Дел да бришем ово око пирамиде?
Мож неко прочита па стварно крену а сећаше се да смо учили да су пирамиду градили робови.ако Кркобабићу и Мићуновићу проради носталигија ебали смо чворка

Ma, Mile, ni opozicija se ne buni, verovatno će se svi slikati zajedno kad bude gotovo.

Nije toranj problem, treba da ga obnove, ali valjda ima i nešto bitnije od tornja...

Ako se ispostavi da na planini Rtanj nema ni P od piramide, a bosanci već imaju svoju, moraće Mrka i piramidu da digne, podrazumeva se, pre roka.

Ma, Mile, ni opozicija se ne buni, verovatno će se svi slikati zajedno kad bude gotovo.

Nije toranj problem, treba da ga obnove, ali valjda ima i nešto bitnije od tornja...

Ako se ispostavi da na planini Rtanj nema ni P od piramide, a bosanci već imaju svoju, moraće Mrka i piramidu da digne, podrazumeva se, pre roka.
Потпуно се слажем са тобом,исто сам написао и ја
има бре хиљаде важнијих послова и проблема у овој напаћеној земљи
од ИГЛЕ КА НЕБУ

Zasto su glupo spiskane velike pare? Avalski toranj je simbol Beograda i Srbije bio, a i ostace.
Stari Avalski toranj je bio jedinstven u svetu jer je u njegovoj osnovi jednakostranicni trougao koji simbolizuje srpski tronozac za sedenje.
Ponovo ce biti otvoren kruzni restoran (koji je zatvoren 70 i neke godine), a nadam se da ce i ovaj novi toranj "setati" pod udarima kosave (stari je isao i do metar u precniku).

Njegov telekomunikacioni znacaj jeste diskutabilan (najjeftinije resenje je postaviti celicnu konstrukciju na bilo kom brdu i to je to), ali zato arhitektonski i kulturoloski znacaj je neprocenjiv. Nakon zavrsetka radova, nadam se agresivnoj kampanji za turisticku promociju Avale (jer sada osim onog raspalog restorana kojeg je opkolila paucina tamo nema nista).

A ako cemo po tvom razmisljanju, onda nam ne treba ni Hram Svetog Save, ni Arena, ni Skupstina... kad se sve funkcije koje se obavljaju u tim objektima mogu bez problema obavljati i u satorima i drvenim barakama :dontunderstand:
Pa nismo valjda na nivou Afrike.

ma taj trougao me i brine....negde sam procitao da je on osnovno obilezje masona ??????

Како планирају Београдски пашалук,
(кад поделе Србију на регионе).....
Србија ће се видети с моје терасе :roll:

upravo tako.

ako Mula Omar Tadic ostane jos koju godinu na vlasti, Srbija ce biti od zemun polja do lipovice.....

I U tom slucaju ce stvarno moci da se vidi sa necije terase kompletna.

Toranj

Srecna sam kad vidim da Avalski toranj raste i da je skoro skroz gotov.
Ja sam iz Novog Sada, ali u dusi mi je lepo, jer znam da makar jedan kvadratni milimetar je moj. Koliko sam mogla ja sam ucestvovala i zato cini mi se kao da je CEO moj.
Znam ja da je on NAS i volim ga kao da je nekako, zivo bice.
Neka bude srecan na ponos svih nas!
Zivela nasa divna Srbija i nasi ljudi!
:mrgreen::mrgreen::dash::dash: jel ima doktora na sajtu RTSa :think:

Back