neizreciva
Buduća legenda
- Poruka
- 34.075
ja sam bila sporski tip, kratke kose, trenirala dizanje tegova, izlazila svaki dan, imala veliko drustvo iz osnovne i bila plantonski zaljubljena u druga....vozali smo motorice i ispijali sveps....lepo to vreme bese.....



... 
i to baš, baš, al sam bila stidna i nisam znala kako da mu priđem. Stalno sam mislila na njega, i kad sam imala druge momke.

).. free as a bird, unthoucable as a sky.. i onda je naleteo gosn Princ, je l' te? i luda se zaljubila kao tenkre.. i tako, leptirici, cvetici sve sarenkato

