С врата

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Волим дане као што је данашњи.
Носе у себи неку енергију за коју знам да ће ми донети испуњење.
Ово је дан кад ми ти долазиш. Ово је дан кад знам како ћемо водити љубав иако још нисмо ни почели.
Не, нећемо водити љубав, бар не у почетку. Биће то секс. Дивљи и жесток. На граници грубости.
Некад и иза границе...
Пробудио сам се крут, набрекао и врео. Мој ***** је мој понос.
Још у полусну, замишљао сам те како улазиш без звоњења јер сам ти оставио откључана врата.
Излазим наг пред тебе.
Полукрут.
Прибијам те на врата и љубим жестоко.
Страсно.
Дуго.
Усне нам бриде и осећамо крв од жестине пољупца. Онај осећај гвожђа који сведочи о нашој жестини.
Просто ти стржем мајицу и вадим груди из бруса спуштајући на њих моје халапљиве усне које их просто гутају. Осећаш да притисак, језик, зубе и све ти то прија.
Размичем ти бутине и рука ми продире у твоје гаћице, већ влажне од сокова и жеље. Задржавам се на клиту тек тренутак и онда између усница клизим у твоју уску и топлу пичкицу.
Покушаваш да се измакнеш али гуза ти се лепи за врата док извијаш тело да ми још више понудила своје груди у покушају да се сачуваш од мојих прстију.
Но, не попуштам.
Продирем у тебе с два прста и кад ти их набијам до краја, ти се се препушташ. Пушташ тај дах који си дуго држала и дишеш дубоко и гласно.
Јечиш.
Не прегласно.
Прсти су ми жестоки и твоја пичкица се отвара пред њима.
Спушташ руку на мој ***** и почињеш да га дркаш. Стискаш га неумерено. Желиш у себи.
Излазим из тебе и ти клизиш низ врата, врела и распаљена.
Узимаш ме уста.
Играш се милујући ми главић језиком док ми кожицу затежеш до корена. Пушиш ми жестоко и дивље, жељна мог семена, жељна да ме доведеш до тренутка кад губим власт над собом и кад је сва власт у твојим устима.
Но, не дам ти.
Подижем те и носим у кревет. седам на под поред тебе и заривам своје усне у твоје усмине. Језик ми се игра са клитом, зуби ти грицкају умине, а прсти продиру у тебе.
Изнова и изнова.
Титрам, љубим, сисам.
Не пуштам.
Водим те до брзог оргазма.
И таман кад почнеш да свршаваш набијам се у тебе. Као муња да те погађа.
Почињем да туцам, сирово.
Снажно.
Без застајања.
Гужваш постељину док се ти усмине и цела утроба бриде као да ватру имаш у себи.
Осећаш сваки милиметар мог поносног ***** у теби.
Не дам ти да се имакнеш ни за милиметар, држим те за рамена и набијам.
И набијам.
Извијаш се не бих ли ти још боље, још више притиснуо клит и пртрљао га кад се набијем до краја.
Тако сам влажан од твојих сокова. Тако врео од жеље за тобом...
И, нема више, експлозија долази изненада. Изливам се свом жестином у тебе. Сваку кап. Постајем преосетљив и не мичем се.
Мирујемо.
Секунд или вечност.
Немамо појма колико али мирујемо и гледамо се у очи.
Љубим те.
Полако клизим на бок и лежем поред тебе.
Ти клизиш низ мој стомак милујући ме косом и узимаш ме у уста.
Мој ***** је улепљен твојим соковима и мојом спермом али то ти баш прија. Ти и ја помешани. Једно.
Прво ме љубиш и облизујеш, уклањаш сваку кап са њега, а онда почињеш да ме сисаш. Брзо, жестоко, гуташ га целог. И не остајем дуго полудигнут. Опет сам крут и опет хоћу да те *****.
Лежеш на стомак и нудиш ми се с гуза.
Твоја лепа гуза се сјаји преда мном. Од зноја. Твоја лепа леђа, тако извијена у лук још више појачавају моју ерекцију.
Стајем у чучећи положај иза тебе.
Хватам те за бокове.
И опет те набијам.
Скоро окомито се завиривам у тебе. Полако.
Но, не могу да издржим дуго тако и крећем жестоко да се набијам.
Нештедимице. Распострта си по кревету, главе завијене у јастук и с којим тврдим курцом у твојој врелој пичкици. Ни на шта друго не мислиш осим на то како уживамо обоје. Чујеш ме како режим. Оргазам те хвата скоро изненада. Дрхтиш.
Гориш.
Ја се и даље набијам.
И свршавам.
Осећаш како ми се ***** шири у теби и знаш да ће семе ускоро потећи.
Све сам гласнији.
Изливам се.
Застајем и обарам те под себе. Лежем преко тебе. Љубимо се преко рамена.
Савршен почетак дана...

Смејемо се...

Samo sam procitao pricu, nisam primetio, nazalost. :rumenka: Ih, da sam primetio tako nesto... sad sigurno ne bi kuckao na forumu... :lol:

Shalim se bre, dobra je prica, i vrlo realna, desava se takav eksplozivan seks... ne meni, ali desava se. :rumenka: :lol:

Back