S kojom forumasicom (forumasem) biste se najradije kresnuli :rumenko:

trucker_sd

Iskusan
Poruka
6.710
Eh, vidim ovde se svi napusavaju za ovih par dana sto sam ovde, pa sam resio da unesem veliku pometnju :lol: Hmm, nisam video jos mnogo slika forumasica (mislim tek 3) tako da ostavljam iskusnijima da zapocnu, dok ja ne izvidim z:cry: :manikir:...Btw, tema je str8 iskljucivo z:p

lepo ti rekoh sinovac - udri jos po kreatinu pa kad porastes dodji da se igramo :ok:

trucker_sd

Iskusan
Poruka
6.710
Yawn :lol: Ae, skidaj ono saliste na stomaku a mene se okani :rumenko:

s tim salcetom na stomaku ja sam povalio vise riba nego sto si ti dosad startovao, klinjo
pa ti sad vidi na sta riba radi a na sta ne ;)
i idi spavaj covece, nemoj sutra da te ispresavija fitnes trener ako ti vidi podocnjake a ti nisi namazao kremu! mis'im...

:hahaha: :rotf:

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Eh, vidim ovde se svi napusavaju za ovih par dana sto sam ovde, pa sam resio da unesem veliku pometnju :lol: Hmm, nisam video jos mnogo slika forumasica (mislim tek 3) tako da ostavljam iskusnijima da zapocnu, dok ja ne izvidim z:cry: :manikir:...Btw, tema je str8 iskljucivo z:p

U ******, ali si me sad pomeo.....:eek: Koji brate, trip, deja vu...:eek:

gost 250074

Poznat
Poruka
9.075
s tim salcetom na stomaku ja sam povalio vise riba nego sto si ti dosad startovao, klinjo
pa ti sad vidi na sta riba radi a na sta ne ;)
i idi spavaj covece, nemoj sutra da te ispresavija fitnes trener ako ti vidi podocnjake a ti nisi namazao kremu! mis'im...

:hahaha: :rotf:

Ma, ti si ebac, al' plisanih lutki :lol: Posle prvog posta me napadas, jos ti dam "reputaciju" za napad :D Onda se nesto kurcis po Inboxu...Dno dna prijatelju :rotf:
And now, feel free to talk to the hand :rumenko:

P.S. Ja napisah "saliste" a ti "salce"...Complex alert ju...

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181
setam se po kuci ,gola,prolazim pored ogledala....gledam se , tako sam sva slatka, mala , cista ....prosto mi zao sebe da se nekome dam.
ozbiljno,ne zahebavam se.

....

S kojom forumasicom biste se najradije kresnuli
Ne bi odbio nijednu, svaka ti je zena posebna poslastica, dok forumasice su tu sami vrhunski neodoljivi slatkishi, ne poznajem dovoljno psihologiju da bi mogao znati zasto,
e sad koja je najsladja? ima ih i ovakvih i onakvih, i nasmejanih i namrgodjenih,
no ajd ovako na brzinu glasam za MS Bejb z;)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.