pater.familias
Gost
- Poruka
- 13.228
evo još jeeedneee teeemeee o forumašima 
eto da se konzervativci ne tripuju uzdržavaju i sl. tema je zaebancija zato je na neozbiljnom delu pdf-ma
znači ja ću da kažem kad' se vratim iz grada ako mi ne ugase temu pošto je ******
eto da se konzervativci ne tripuju uzdržavaju i sl. tema je zaebancija zato je na neozbiljnom delu pdf-ma
znači ja ću da kažem kad' se vratim iz grada ako mi ne ugase temu pošto je ******



trebalo je samo jedno ime



