Quantcast

Rešeno ryzen ili 6600k za Dotu 2

Poruka
2.340
zanimljivost. imam jednu graficku koja ne radi na svakom racunaru. Prvo sam mislio da verovatno ploca ne podrzava. isprobao sam na ryzen 1600 nece da radi, na nekom starom amdu radi. i onda imam neku 1155 socket par procesora. I probam na asus ploci nece da radi. I probam na drugoj ploci radi. Medjutim danas slucajno zamenio procesore i skapiram da graficka nece da radi na intel procesorima druge generacije, a da radi na procesorima trece generacije, ne zavisi od ploce. Graficka je medion.
sad zbog cega je tako samo bog zna.

koji je tacan model grafe

Poruka
2.340
zapravo trebala bi da radi sa svim zivim procesorima. sve su te stvari sto si naveo iz priblizno slicnih godina proizvodnje,nema velike razlike. imam gtx670 i promenila je lga775,lga 1155, a sad je na desetu generaciju lga1200. a moja je starija od tvoju. i gtx 760 sam imao,takodje je radila na prastarom lga775 soketu. bolje da si imao jos neku grafu da probas,ne moze se sa jednom kartom sve utvrditi.

pivosok

Elita
Poruka
23.550
ona radi na prastarom am2+ socketu, ali nece da radi ryzenu i nece da radi na intelima druge generacije. Isprobano na vise procesora i na vise racunara. Moja dva druga isto imaju 1155 socket i kod jednog radi i kod drugog ne radi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.