Ružnija polovina

stugots

Čovek
Poruka
36.833
Jeste bili nekad s nekim ko je realno fizički dosta manje privlačan nego vi ili gledate da vaš partner bude bar približno privlačan?

Jesu li manje privlačni partneri više ljubomorni ili čak depresivni, jer svesni svoje estetske inferiornosti žive u konstantnom strahu da će biti prevareni?
 
Jeste bili nekad s nekim ko je realno fizički dosta manje privlačan nego vi ili gledate da vaš partner bude bar približno privlačan?

Jesu li manje privlačni partneri više ljubomorni ili čak depresivni, jer svesni svoje estetske inferiornosti žive u konstantnom strahu da će biti prevareni?
Pa msm šta ti misliš? Kako ja na ovo da odgovorim :mrgreen:
 
Наравно. Имала сам ружније половине а и било је и кад сам била ружнија половина.
Из искуства не бих рекла да је љубомора везана за изглед пошто је било љубоморних и лепших половина и ружнијих.
 
Наравно. Имала сам ружније половине а и било је и кад сам била ружнија половина.
Из искуства не бих рекла да је љубомора везана за изглед пошто је било љубоморних и лепших половина и ружнијих.

Ovo ne pomaže razvoju moje teme.
 
Jeste bili nekad s nekim ko je realno fizički dosta manje privlačan nego vi ili gledate da vaš partner bude bar približno privlačan?

Jesu li manje privlačni partneri više ljubomorni ili čak depresivni, jer svesni svoje estetske inferiornosti žive u konstantnom strahu da će biti prevareni?
Nije mi bitan fizički izgled. Važno da smo oboje ružni:cool:.Šalim se...bitno da nije niži od mene.Kako je "lepota u oku"posmatrača, mislim da generalno muškarci koji su obdaren fizičkom lepotom, obično budu" trube"u krevetu.Najiskrenije, jbg!
 
Nije mi lepota na vrhu liste prioriteta, ali "tip" da, mora da pogađa moje dugmiće

U svakom slučaju, partner inferioran po bilo kom osnovu se loše oseća ako je iskompleksiran, te je najbolje stremiti približnoj jednakosti u svemu
 
Nije mi bitan fizički izgled. Važno da smo oboje ružni:cool:.Šalim se...bitno da nije niži od mene.Kako je "lepota u oku"posmatrača, mislim da generalno muškarci koji su obdaren fizičkom lepotom, obično budu" trube"u krevetu.Najiskrenije, jbg!

Dok sam u novogodišnjoj noći tražio zejtin ulicama Beograda, po prvi put u životu sam na ulici naleteo na nesrazmernu razliku u visini između devojke i dečka, u njenu korist. Drže se za ruke, šetaju, ćaskaju... meni bili preslatki.
 
Jeste bili nekad s nekim ko je realno fizički dosta manje privlačan nego vi ili gledate da vaš partner bude bar približno privlačan?

Jesu li manje privlačni partneri više ljubomorni ili čak depresivni, jer svesni svoje estetske inferiornosti žive u konstantnom strahu da će biti prevareni?

Kao muško moram da priznam da sam uvek bio "ružnija" polovina. I tačno je da su manje privlačni partneri više ljubomorni, depresivni, svesni svoje estetske inferiornosti i žive u konstantnom strahu da će biti prevareni.
 

Back
Top