Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Ružnija polovina

Disko Kauč

Elita
Poruka
21.326
Pa da, naravno, ali mislim, ako se već desi tako nešto, da je većina ljudi dovoljno svesna sebe i da će im već na prvu loptu biti jasno da im partner mnogo bolje izgleda. I sad vas pitam šta mislite, poučeni iskustvom ili ne, da li će se ti ljudi osećati sputano na neki način, u kojoj meri i to.
Neće ako je polovina lojalna. Neće brate, koga vole *****. Lep, pa šta. 😊

Manastirka

Elita
Poruka
17.090
Pa da, naravno, ali mislim, ako se već desi tako nešto, da je većina ljudi dovoljno svesna sebe i da će im već na prvu loptu biti jasno da im partner mnogo bolje izgleda. I sad vas pitam šta mislite, poučeni iskustvom ili ne, da li će se ti ljudi osećati sputano na neki način, u kojoj meri i to.
Muškarci su uglavnom vizuelni tipovi, pa je njima važnije da partnerka dobro izgleda.Mislim da je ženama fizički izgled kod muškaraca tek negde na sredini prioriteta,da se tako izrazim.Sad da li i koliko može da smeta ili da mu imponuje to što bi takva privlačila pažnju okoline, individualno je.Muškarac i žena ne mogu međusobno da mere svoju fizičku lepotu.To mu dođe k'o da si pobrkao "babe i žabe".

BAMBINO_NEGRO

Iskusan
Banovan
Poruka
5.777
Muškarci su uglavnom vizuelni tipovi, pa je njima važnije da partnerka dobro izgleda.Mislim da je ženama fizički izgled kod muškaraca tek negde na sredini prioriteta,da se tako izrazim.Sad da li i koliko može da smeta ili da mu imponuje to što bi takva privlačila pažnju okoline, individualno je.Muškarac i žena ne mogu međusobno da mere svoju fizičku lepotu.To mu dođe k'o da si pobrkao "babe i žabe".
Ima ono kad ljudi kaži vidi kako je on lep a ona bože sačuvaj :mrgreen: ili obratno, mada obratno uglavnom ide zbog para pa je svima jasno.

Manastirka

Elita
Poruka
17.090
Ima ono kad ljudi kaži vidi kako je on lep a ona bože sačuvaj :mrgreen: ili obratno, mada obratno uglavnom ide zbog para pa je svima jasno.
Da... ima i ono što sam napisala u prethodnom postu.Lep k'o bog, "truba u krevetu"!Varijacije sa kombinacijama ima mnogo.Poenta je da sopstvena nesigurnost u vezi, nema veze sa partnerovom lepotom i i obrnuto.Niko neće ružnjikavom frajeru maznuti "ribu" samo zato što je drugi lepši od njega.Mala je verovatnoća, to jest.

Vladance1

Početnik
Poruka
21
Jeste bili nekad s nekim ko je realno fizički dosta manje privlačan nego vi ili gledate da vaš partner bude bar približno privlačan?

Jesu li manje privlačni partneri više ljubomorni ili čak depresivni, jer svesni svoje estetske inferiornosti žive u konstantnom strahu da će biti prevareni?
Bio sam sa fizički manje privlačnom polovinom i jako puno sam je voleo. Na žalost nisam sa njom

Vladance1

Početnik
Poruka
21
Jeste bili nekad s nekim ko je realno fizički dosta manje privlačan nego vi ili gledate da vaš partner bude bar približno privlačan?

Jesu li manje privlačni partneri više ljubomorni ili čak depresivni, jer svesni svoje estetske inferiornosti žive u konstantnom strahu da će biti prevareni?
I verovali ili ne i danas bih bio s njom makar na nekoliko noći..

sedgwick

Ističe se
Poruka
2.232
Ja prvi za sebe kazem da sam gadan da bog sacuva a cure su mi sve bile fine stvarno...2 najveca straha u zivotu su mi da krene kamion da mi klizi unazad na ledu da ne mogu da ga zaustavim i da ozenim ruznu zenu....toga se bojim u pm

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.