Ружне жене на сексуалном тржишту.

На дивљем сексуалном тржишту постоји посебна категорија женки - дебеле, ружне, страшне жене! Јер на овом тржишту цена женке директно зависи од њеног изгледа, а страшне жене су принуђене или да напусте трку већ на старту, или да смисле алтернативне начине компензације. И ту почиње оно најзанимљивије - такве женке почињу да размишљају својим мозгом и раде главом!

Потражња за производом одређена је искључиво квалитетом производа - младе и лепе жене су веома тражене - што је жена млађа и привлачнија, то је већа потражња за њом. Стога, жена лепог и просечног изгледа, због своје младости, полуди од броја обожавалаца који су спремни на све за приступ њеном телу. Тиме се у потпуности разара женска психа и објективно самопоштовање, које је ионако слабо и матријархтом оштећено.

А онда значајан део безнадежно страшних жена, које сами мушкарци не примећују, почиње да се активира. Неке од ружних, а самим тим и усамљених жена, уочавајући огромну потражњу за привлачнијим женама, почињу да се опамећују, размишљају својом главом, покушавају први упознавати са мушкарцима и на овај или онај начин – свесно или подсвесно – дођу до таквоj идеjи као КОМПЕНЗАЦИЈА! И таква, чак и ако је заиста страшна жена, која је смислила идеjу „компензације“, она је већ веома висок играч на сексуалном тржишту. И, што потврђује мноштво практичних примера, тако паметна, али ружна жена лако победи сваку глупу жену, па и елитну, па и „манекену“!

И врло често су страшне жене прилично срећне и у личном и у породичном животу, и, за разлику од стандардно лепих жена, не теже да упропасте своје породице, јер су имале времена да пате због свог изгледа и сасвим реално процењују своју праву вредност на сексуалном тржишту.

Чекај, ја овде нешто не разумем.

Мсм...ја за мушко женске односе волим да користим израз тржиште (јер сам фан Невидљиве руке Адама Смита), али ти некако кад пишеш о тржишту, ти жене посматраш као робу,

уместо да тржиште мушко женских односа посматраш као интеракцију између оних који поседују одређена добра (нпр. купац и продавац или уговорне стране у трампи).

Мсм..јеси ли свестан да си и ти роба на том тржишту мушко женских односа.

Међутим, ти си прилично нецењена роба. Као оне пластичне кинеске играчкице које нико неће. Зато и стално отвараш овакве теме.

koja se prejeda svaki dan!
За пуније жене се каже здраве жене, а за мршаве да им нешто фали. Ово је здрава жена:
1713261062330.png

;)

Сегодня каждый может писать на любом языке, вот я с легкостью пишу по-русски, это хорошо? :vnaocare:
Хорошо-то хорошо, но носители русского языка эту фразу написали бы немного по-другому... Небольшая смысловая нестыковка...
Точнее было бы: "Сегодня каждый может писать на любом языке, вот я с легкостью пишу по-русски. Хорошо получается?"

Poslednja izmena:
И врло често су страшне жене прилично срећне и у личном и у породичном животу, и, за разлику од стандардно лепих жена, не теже да упропасте своје породице, јер су имале времена да пате због свог изгледа и сасвим реално процењују своју праву вредност на сексуалном тржишту.
Žasu izjava kao i ceo post

Nadam se da ne misliš sve ovo što si napisao

U kom smislu seks?

Ne vidim niti jednu, iskreno, u čemu bi imale komparativnu prednost naročito kad se uzmu potrebe u obzir.
Pa da ne postoji ocigledna razlika u tome, u svetu bi bilo jednak broj muskih i zenskih prostitutki.

Nije to stvar u potrebama, vec klasican odnos ponude i traznje. Traznja je ista, svi imaju slicne potrebe, ali ponuda je abnormalno razlicita.

За пуније жене се каже здраве жене, а за мршаве да им нешто фали. Ово је здрава жена:
Pogledajte prilog 1531994
;)
Nemogu da sad talasam o tome... za mene je ovo
Pocetna Coxarthrosa, naceti Diabetes, lumbogo, ii najverovatno neki poremecaj srcanog ritma kako bude jela zdravo i obilato.

Pa da ne postoji ocigledna razlika u tome, u svetu bi bilo jednak broj muskih i zenskih prostitutki.

Nije to stvar u potrebama, vec klasican odnos ponude i traznje. Traznja je ista, svi imaju slicne potrebe, ali ponuda je abnormalno razlicita.

Да је раније била ситуација у којој жене имају више новца од мушкараца, прича о проституцији би била другачија.

Ружне и дебеле не могу да постављају услове мушкарцима ако желе да буду са неким, то је позитивна страна таквих жена. Ја бих им свакако пружио шансу, бар из радозналости да видим како изгледа гола жена уживо и какав је додир са њом.

Да је раније била ситуација у којој жене имају више новца од мушкараца, прича о проституцији би била другачија.
Podlegao si propagandi radikalnih feministkinja.

To ne funkcionise tako.

Kada imas komparativnu prednost, koristis je maksimalno na trzistu, ma kakva da ti je finansijska situacija.

Da postoji svet gde imaju jos neke dodatne komparativne prednosti, da, koristile bi i njih.

Kao sto i muskarci koriste svoje. Tako funkcionise ljudsko drustvo i ljudska bica u njemu.

Ружне и дебеле не могу да постављају услове мушкарцима ако желе да буду са неким, то је позитивна страна таквих жена. Ја бих им свакако пружио шансу, бар из радозналости да видим како изгледа гола жена уживо и какав је додир са њом.
Ако је ружна у лицу а згодна физички, онда немам проблем са њеном ружноћом у лицу. Чак се још више палим на то. :D
А и ружне се боље сексају, воле да се докажу, дају све од себе. ;)

Podlegao si propagandi radikalnih feministkinja.

To ne funkcionise tako.

Kada imas komparativnu prednost, koristis je maksimalno na trzistu, ma kakva da ti je finansijska situacija.

Da postoji svet gde imaju jos neke dodatne komparativne prednosti, da, koristile bi i njih.

Kao sto i muskarci koriste svoje. Tako funkcionise ljudsko drustvo i ljudska bica u njemu.

Како не функционише? Што има мање мушкараца са вишком новца, мања ће бити и потражња за женском протитуцијом. Ово мислим на праву проституцију, не на постизање жељеног циља путем секса.

Страшна жена у руском jeзику = ружна жена. Зар код Вас ниjе тако?

Компензација у смислу емоција и понашања такве жене.
Ја сам врло добро разумео шта сматраш страшном женом -- ону која својим физичким изгледом изазива страх, монструм.
И успео си да ме насмејеш.
Да није било оног узвичника на крају, пост не би био ни упола смешан.

Ако је ружна у лицу а згодна физички, онда немам проблем са њеном ружноћом у лицу. Чак се још више палим на то. :D
А и ружне се боље сексају, воле да се докажу, дају све од себе. ;)

Da vidiš šta tek rade dobre koje vole da se je*u, ne bi verovao :D

Back