Ruzne navike

jao kako vas sve volim
samo idete ljudima po kućama i zagledate i posle prepičavate =)
a jbga, zato ja ne volim da mi se dođe ako se nije najavilo barem dan unapred
ja oću moje gaće da mi stoje tamo de se meni sviđa što je obično pod i tanjiri i čaše isto tamo gde se meni sviđa što je svuda
e.
:heart:
 
Poslednja izmena:
e da
što se izduvavanja nosa u gaće tiče
ok, ja ne izduvavam nos, nemam tih problema
nisam ni čula da to neko radi.
ali ih zato koristim da perem prozore i slično.

moš misliti, gadim se na čiste (otkuvane) gaće i to svoje
a posle kao oralni seks ovo ono nema problema
bre =/
 
e da
što se izduvavanja nosa u gaće tiče
ok, ja ne izduvavam nos, nemam tih problema
nisam ni čula da to neko radi.
ali ih zato koristim da perem prozore i slično.

moš misliti, gadim se na čiste (otkuvane) gaće i to svoje
a posle kao oralni seks ovo ono nema problema
bre =/

Ne bi se ja bunila kad bi te gaće posle svakog duvanja išle na pranje... nego kapiraju velika površina pa ima mesta.... Ni ja se ne gadim na svoje gaće (zamisli) :roll:
 
pa onda bi isto bilo i da je u pitanju platnena maramica, zar ne?
kakve onda veze ima što su gaće?
jel ja nešto sporo kapiram? sve je moguće..

Pa ja ne pamtim kad sam zadnji put videla da neko duva nos u platnenu maramicu, pa još i više puta :confused:
BTW nije ni zdravo bakterije koje si istresao da prilepiš ponovo na nos :confused: (sorry, predugo sam slinava, apsolvirala sam sve varijante! :dash: )
 
ja bas nedavno videh coveka koji koristi platnenu maramciu,ono old skul,kariranu :)

i kolko znam te platnene se koriste u vise navrata,pa ne islinavis onoliku krpu od jednom...nije ko da ih koristim,al ne kontam sto bi neko upotrebljavao platnene maramice da bi ih prao posle jednog koriscenja.
 
Pa ja ne pamtim kad sam zadnji put videla da neko duva nos u platnenu maramicu, pa još i više puta :confused:
BTW nije ni zdravo bakterije koje si istresao da prilepiš ponovo na nos :confused: (sorry, predugo sam slinava, apsolvirala sam sve varijante! :dash: )


Jao...u Italiji se dosta koriste i nije retko videti nekog kako sa njom cisti nos:confused:....bljaks...ja sam se uvek pitala sa cim ih peru u ves masini,da li sa peskirima,krpama...da li sve zajedno:eek:

Ruzna mi je navika kada primetim da se ne peru ruke posle nuzde ili kada recimo neko priprema rucak,kolac,pitu i oblizuje prste pa ponovo po jelu ceprka....bljak ...pa me jos sili da probam malo....:sad2:
 
Gadno je kad sediš u devojačkoj sobi i provališ da to što si munula nogom nije tepih već tanga ćega (uvek se više gadim tangi nego običnih :roll:)... i korišćenje starih pamučnih gaća za izduvavanje nosa pod izgovorom da su pamučne i da se lako peru :dash: pa onda još i razvlačenje istih po kući :besna:

Cuo sam za razne budalastine... Ali, za ovo nikad...

I ja nikad cula za ovu grozotu. :eek:
 
Poslednja izmena:
e da
da i ja nešto napišem
meni je sasvim nejasno zašto ogroman broj žena nosi sandale iz kojih im brat bratu viri 2cm prstiju,
pete nešto manje jer ima kaiš pozadi
dal je to zašto što one čvrsto veruju da nose 37 iako je u stvari barem 39
(teorija al bandija koji ako se u nešto razume u to se razume)
a ne ide da se kaže "nosim cipeliceeeeee 41"
ili nešto što je od mene sasvim skriveno

i još
šta li rade zimi ta jadna stopala?
i još
kako ne udare tim virećim prstima u nešto, meni to deluje ko strahovita opasnost?
 
pa ne koristim ni ja, ali ponovo
ne znam zašto je onda pominjala gaće ako je problem u višekratnim slinama a ne u onome u šta se sline tresu

Zato što se gaće sa određenom izlučevinom razvlače po kući, ali GAĆE, a ti kad vidiš da su zamuljane na krevetu ne znaš od čega su zamuljane, da li je neko samo izduvao nos u staru pamučnu krpu koja se pre nosila ko gaće ili musave gaće stoje na krevetu jer mogu još da se nose! :rtfm: Prvi i drugi deo mog prvog posta na ovoj temi se odnose na istu kuću, porodicu.
 
ja bas nedavno videh coveka koji koristi platnenu maramciu,ono old skul,kariranu :)

i kolko znam te platnene se koriste u vise navrata,pa ne islinavis onoliku krpu od jednom...nije ko da ih koristim,al ne kontam sto bi neko upotrebljavao platnene maramice da bi ih prao posle jednog koriscenja.

Imala sam ja te platnene maramice kad sam bila mala, al kako sam zaglavljivala po alergolozima i na ORL rekli su mi da zaboravim na platnene maramice.
 
e da
da i ja nešto napišem
meni je sasvim nejasno zašto ogroman broj žena nosi sandale iz kojih im brat bratu viri 2cm prstiju,
pete nešto manje jer ima kaiš pozadi
dal je to zašto što one čvrsto veruju da nose 37 iako je u stvari barem 39
(teorija al bandija koji ako se u nešto razume u to se razume)
a ne ide da se kaže "nosim cipeliceeeeee 41"
ili nešto što je od mene sasvim skriveno

i još
šta li rade zimi ta jadna stopala?
i još
kako ne udare tim virećim prstima u nešto, meni to deluje ko strahovita opasnost?

Bice da je zato sto imaju uska stopala i veliku zelju da nose sandale s otvorenim prstima:think: Imam isti problem koje god cipele obujem a da nemaju kopcu da se zategnu meni prsti idu napolje zbog cega mi je ogranicen broj nosecih cipela (obzirom da nisam luda za tim da mi se prsti vuku po podu):dash:
 
Jao...u Italiji se dosta koriste i nije retko videti nekog kako sa njom cisti nos:confused:....bljaks...ja sam se uvek pitala sa cim ih peru u ves masini,da li sa peskirima,krpama...da li sve zajedno:eek:
Ruzna mi je navika kada primetim da se ne peru ruke posle nuzde ili kada recimo neko priprema rucak,kolac,pitu i oblizuje prste pa ponovo po jelu ceprka....bljak ...pa me jos sili da probam malo....:sad2:

ne pazumijem cemu tolika odbijnost prema sopstvenim slinama?
sekret, suze, sline, pljuvacka...?
nije urin u pitanj (koji je opet "otpad") da toliko se gadis. :confused:
sa cim peres ves? logicno bi bilo da ti se vise gadi on nego maramica sa slinama
 
Bice da je zato sto imaju uska stopala i veliku zelju da nose sandale s otvorenim prstima:think: Imam isti problem koje god cipele obujem a da nemaju kopcu da se zategnu meni prsti idu napolje zbog cega mi je ogranicen broj nosecih cipela (obzirom da nisam luda za tim da mi se prsti vuku po podu):dash:

Imam potpuno isti problem pogotovo ako su sandale ili papuce na stiklu pa je noga pod nagibom, tako da to nije stvar laganja sebe da nosis manji broj obuce nego je jednostavno do stopala :(
 
Zato što se gaće sa određenom izlučevinom razvlače po kući, ali GAĆE, a ti kad vidiš da su zamuljane na krevetu ne znaš od čega su zamuljane, da li je neko samo izduvao nos u staru pamučnu krpu koja se pre nosila ko gaće ili musave gaće stoje na krevetu jer mogu još da se nose! :rtfm: Prvi i drugi deo mog prvog posta na ovoj temi se odnose na istu kuću, porodicu.

Kako god okrenes, ne ide mi da se nos brise gacama, da se lice zabije u iste, koliko god bile pedantno oprane.
Uzgred, cije su TO gace? :eek:
 
Bice da je zato sto imaju uska stopala i veliku zelju da nose sandale s otvorenim prstima:think: Imam isti problem koje god cipele obujem a da nemaju kopcu da se zategnu meni prsti idu napolje zbog cega mi je ogranicen broj nosecih cipela (obzirom da nisam luda za tim da mi se prsti vuku po podu):dash:

Ono sto sam ja na ulici videla je da im je peta na svom mestu, do ivice, nije povucena unapred, a prsti strce preko prednje ivice. Ocigledno nije u pitanju da je stopalo usko, pa da je skliznulo nego je cipela kraca od stopala i zato prsti strce. To je bas gadno, a primetila sam da dosta zena kod nas jednostavno ne ume da kupi odgovarajuci broj obuce.
Jednako gadan je francuski manikir na nogama =X
 

Back
Top