Quantcast

Ružna i tužna istina koja boli i razum vređa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
3.418
- Autorska tema, tu dileme nema -

Ono lepo i časno vreme nam je prošlo
Sad je gadno i jadno nam` Srbima došlo ..
Crkvu, Narod i Državu sad pe-deri vode -
Posrn`o si u pakao, moj voljeni srpski rode ...
Sad Sodoma i Gomora spržiti te mora ...
--------------------------------------------------------
Narod je sluđen i tumara, od nemila do nedraga, kao izgubljeno stado ovaca... Već decenijama nam se ta omča zla steže oko grla ... Prisećam se dana kada sam bio još u bogosloviji... Našem rektoru o. arhimandritu Milutinu (Stojadinoviću) je bilo obećano da će on postati episkop zaječarsko-timočki, no to se nije dogodili ... Tadašnji pe-deri, mi smo ih zvali justinovci (zato što su bili poslušnici Justina (Popovića), a tog razvratnika je davno osudio Sud Kraljevine Jugoslavije - 1938.godine, zbog pederastije i pedofilije, mu je bio strogo zabranjen pristup deci i omladini, čak ni u našu bogosloviju nije smeo ni da prismrdi - dolazio bi, u više navrata, pred kapiju bogoslovije, ali ga je o. rektor oterao kao šugavu džukelu ... Sada je taj razvratnik "svetac", čak oni najokoreliji pederasti se diče time i sami sebe nazivaju Ava Justinovci ... Ni većeg smrada, ali ni goreg jada ...) podržani od strane tadašnjeg episkopa, kasnije je postao i patrijarh, raško-prizrenskog Pavla (Stojčević) su na to upražnjeno mesto izabralai rektora bogoslovije u Prizrenu Pavla (Muždeku) a opštepoznato je bilo da je zlostavljao bogoslove i da je orgijao u "monaškoj školi" u Visokim Dečanima ... Nikada neću zaboraviti suzu mog rektora, bolni uzdah i ove reči:

"Deco, od danas smo u milosti i nemilosti adžuvana (to je st. srpska reč za pe-dere). Oni su pobedili i neka nam Bog bude na pomoći..."

Od tada do sada upravo takvi razvratni pe-deri, podržani od Vatikana i ostalih sila zla, naročito Amera, su preuzimali sve poluge vlasti u Srbiju i jadni narod vukli sve dublje u pakao ... Besmisleno je i nadati se da nam može da bude bolje sve dok su takvi na vlasti - Bog ne pomaže onima koji su se predali u ruke Sotoni ...

IRINEJ I VUČIĆ.jpg

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.