Pise mi d aje veza otvorena/slobodna znaci moze da mi kradu i druge komsije(sa jednim vec delim, ali to placamo zajedno) Kako da zastitim paswordom? da mozemo samo on/ona i ja da imamo net konekciju mislim pristup?
Signature: Boran
Signature: Boran

, i da ne rizikujem da i njega iskljucim da nemoze na net, i onda ostasmo bez icega 




