Rusofili ili rusofobi po njima ćemo saznati koja je strana služba pobedila u Vučićevoj vladi

nesko101

Elita
Poruka
18.157
AUTORSKA
Do kraja jula saznaćemo ogoljeno koja strana tajna služba vlada Srbijom.
Vučić može da laže narod ali ne može da sakrije svoja dela.
Svi znamo po nastupima preko medija ko je za Rusiju a ko je za neonacizam EU.
To sedenje na dve stolice i ispiranje mozgova Srba će se pokazati za manje od mesec dana.
Tada ćemo saznati da smo slagani jer izabrani ministri će pokazati ko je to preuzeo kormilo Srbije
CIA,Mia ili nešto treće.Po mom mišljenju Srbijom vlada Engleska tajna služba zajedno sa američkom a Ruska e samo donekle kao medijski paravan da ih prekrije.
Šta vi mislite o ovome?
 
1654682059435.png
 

Uznemirujuće! Na GEJ PARADI u Italiji povorka satanizovala lutku BOGORODICE​

Katolička crkva i dalje smatra seksualnu aktivnost između pripadnika istog pola smrtnim grehom protiv, ali otkako je umereni ton pape Franje promenio pristup te se katolička crkva do maksimuma približila globalizaciji vernika mnogo toga se promenilo te je “postalo prihvatljivo” u rimokatoličkom svetu.

Čini se da postoji sve veća nejasnoća od strane Katoličke crkve u vezi s ovom temom, posebno nakon što je izbila ogromna kontroverza oko prisustva na prvom Gay Prajdu, koji se održao prošlog vikenda u lombardskom gradu Cremona, u severnoj Italiji, koji je prikazivao lutku pune veličine koja je predstavljala Bogorodicu, sa golim grudima, koja nosi nešto što izgleda kao sado-mazo kragnu i ropsko odelo.


Bogohulna prezentacija koja je šokirala većinu katolika odmah je počela da kruži društvenim mrežama, donoseći oštre kritike na račun gradonačelnika Cremone, Gianluce Galimbertija, koji je prvobitno dao javno pokroviteljstvo ovom očito satonističkom događaju, ne poštujući religiju koju još uvek (barem formalno) praktikuje većina Italijana.


Pokreti i stranke poput Lega Nord, Berluskonijeve Forza Italia, nacionalističke Fratelli d'Italia oštro su osudili bogohuljenje.

Međutim, javnu kritiku bogohulne slike “Bogorodice” koja se nosila na baldahinu sa golim grudima tokom Gay Pradj parade, pokrenule su i ogorčenost lokalne poslovne ličnosti koje nisu mogle da ostanu neme.
Dok većina katolika danas nema problema s aprihvatanjem “Meseca ponosa lezbejki, homoseksualaca, biseksualaca, transrodnih i kvir (LGBTQ) ” koji se obeležava svake godine u junu u čast “ustanka” u Stonewallu 1969. na Menhetnu, isti ljudi imaju problem sa besmislenim napadima na njihovu veru kao što je slučaj paradiranje i ponižavanje Bogorodice u toku prajda.
OVO JE TA EU PREPUNA SATANIZMA I NACIZAMA.
 
Rusofil je kao i evropejac bolesna životanja obolela od komplekda niže vrednosti.


SMRT SMRDIN.INFU!!! :koto::koto::koto::koto:
Откуд сад то, до јуче си подржавао агресију на Украјину? А да, твој Вољени ускоро мора да уведе санкције "Мајчици" ...
 
Откуд сад то, до јуче си подржавао агресију на Украјину? А да, твој Вољени ускоро мора да уведе санкције "Мајчици" ...
Ja sam oduvek o rusofilima i evropejcima mislio sve najgore.
 
Ja sam oduvek o rusofilima i evropejcima mislio sve najgore.
Нисам сигуран да ти још увек имаш и неко своје мишљење осим оног по кога идеш у странку. До јуче си заједно са дежурним русофилима урлао по форуму подржавајући "Мајчицу" у агресији на Украјину јер си имао такво наређење од твог ОО СНС. А сада си добио наређење да пљујеш русофиле јер твој Вољени ускоро уводи санкције "Мајчици". Јадно и - бедно.
 
Нисам сигуран да ти још увек имаш и неко своје мишљење осим оног по кога идеш у странку. До јуче си заједно са дежурним русофилима урлао по форуму подржавајући "Мајчицу" у агресији на Украјину јер си имао такво наређење од твог ОО СНС. А сада си добио наређење да пљујеш русофиле јер твој Вољени ускоро уводи санкције "Мајчици". Јадно и - бедно.
Ja nisam član SNS-a.
 

Back
Top