РУСОФИЛ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Шта су по вама и ко су Русофили...
Ево...рецимо ја...волим изворну руску музику...
културу...архитектуру...
Руски језик на жалост не знам...али ми је некако...драг...
Ма шта вам причам...
Ево...па сами чујте...

Rusofili generalno mene ne nerviraju zbog toga sto toga sto vole neke ''Ruske''stvari kao ti Macak svako ima svoj ukus,ja npr voloim kantri muziku,nego pretezno zbog politike,jer se ulizuju i pokusavaju da uvelicaju Rusiju kao velikog ''saveznika''Srbije sto se kroz istoriju pokazalo kao potpuno netacno....takodje tu je i bolesna opsednutost Putinom u svim pozama:lol:...

01-pm-putin-lays-wreath-at-the-mamyaev-kurgan-memorial-complex-volgograd-volgograd-oblast-southern-federal-district-rf.jpg

K`o sto jednom rekoh, nemam nista protiv ruskog naroda, notornjaci i narkici, cak su mi i simpaticni jer su dileje. Rusku knjizevnost volim, narocito dramske pisce, klasicna muzika takodje, uz nemacku, bez premca.
Generalno kad sagledam, protiv Rusa nemam nista, vec samo protiv domacih *******oljuba bez razloga :D

K`o sto jednom rekoh, nemam nista protiv ruskog naroda, notornjaci i narkici, cak su mi i simpaticni jer su dileje. Rusku knjizevnost volim, narocito dramske pisce, klasicna muzika takodje, uz nemacku, bez premca.
Generalno kad sagledam, protiv Rusa nemam nista, vec samo protiv domacih *******oljuba bez razloga :D

A protiv domacih siptaroguzoljuba i kroatoguzoluba... el imas protiv njih nesto?
A vidis, nikakvi drugi i ne postoje u Srbiji...
Ja sam Srbofil. Samim tim, ruski narod mi je drazi od OVK i Ustaske emigracije...... A cenim fda osim nabrojanih i neutralne Kine nikog drugog na planeti i nema.

културу...архитектуру...
Ма шта вам причам...
Ево...па сами чујте...

A, znači voliš Jevrejske pesme? :D

културу...архитектуру...
Ма шта вам причам...
Ево...па сами чујте...

Slične teme

Back