Руску децу искасапити: Украјински водитељ у програму уживо позвао на геноцид

nesko101

Elita
Poruka
18.168

РУСКУ ДЕЦУ ИСКАСАПИТИ: Украјински водитељ у програму уживо позвао на геноцид​

Фахрудин Шарафмал, водитељ украјинског “Канала 24”, у програму је позвао на убиства руске деце, цитирајући том приликом нацистичког злочинца Адолфа Ајхмана.​

– Знам, да као новинар морам да будем објективан, морам да будем сталожен да бих хладног срца саопштавао информације. Али, искрено, држати се сада је веома тешко, поготово у оваквом времену. Пошто нас у Русији називају нацистима, фашистима и тако даље – дозволићу себи да цитирам речи Адолфа Ајхмана, који је рекао да је за уништење једног народа потребно уништити, пре свега, децу. Јер ако деци убијете родитеље, она ће свакако порасти и сигурно ће вам се осветити.
Убијајући децу – она никада неће одрасти и нација ће нестати. Оружане снаге Украјине не могу да истребљују руску децу, јер је то забрањено правилима ратовања и разним конвенцијама, укључујући и Женевску конвенцију. Али ја нисам из Оружаних снага Украјине. А када будем имао прилику да се обрачунам са Русима, то ћу свакако урадити – рекао је Шарафмал.

Треба нам победа. И ако за ово морамо да искасапимо све ваше породице, ја ћу бити један од првих који ће то учинити. Слава нацији! – рекао је Шарафмал.
https://srbin.info/svet/rusku-decu-...elj-u-programu-uzivo-pozvao-na-genocid-video/
Kada se jednoj strani dozvoli da mogu da pozivaju na ubistva bilo koga a pogotovo dece a nema zabrane na youtube facebook i slično.
Onda shvatite da je do rata i moralo da dođe.Zapad je i na Srbiji sve to pokazao dobro se svi sećamo.
 
Nikada nacistički i Hitlerovski.
Na nasim vodecim mestima su neretko krvopije, lopovi, antihristi....U ratovima kada dodje njihovo vreme budu mnogo gori nego u miru... Mi ih tad ne primmecujemo, jer smo na istoj strani i jer se idendifikujemo, klasicno za prosecnog coveka.... Gori su oni od Hitlera....
 
Na nasim vodecim mestima su neretko krvopije, lopovi, antihristi....U ratovima kada dodje njihovo vreme budu mnogo gori nego u miru... Mi ih tad ne primmecujemo, jer smo na istoj strani i jer se idendifikujemo, klasicno za prosecnog coveka.... Gori su oni od Hitlera....
Cuj gluposti mi ih ne primjecujemo.
Bio sam na ratistu.Sta mislis da je neko od mojih drugova ubio dijete bilo koje nacije da bi se glave nanosao.Ubio bih ga kao zeca.I ne bih mislio da sam ubio covjeka.Cak i da mi je rod najrodjeniji.
 
Na nasim vodecim mestima su neretko krvopije, lopovi, antihristi....U ratovima kada dodje njihovo vreme budu mnogo gori nego u miru... Mi ih tad ne primmecujemo, jer smo na istoj strani i jer se idendifikujemo, klasicno za prosecnog coveka.... Gori su oni od Hitlera....
Znači kada neki monstrum javno preti kako će ubijati decu onda ne treba osuditi takvog monstruma i uopšte ljude koji su takvom omogućili da javno istupa već su krivi neki navodni naši koji su krvopije , lopovi i antihristi. Znači nije on kriv već naši, to jest Srbi . Oni su gori od hitlera.
 
Cuj gluposti mi ih ne primjecujemo.
Bio sam na ratistu.Sta mislis da je neko od mojih drugova ubio dijete bilo koje nacije da bi se glave nanosao.Ubio bih ga kao zeca.I ne bih mislio da sam ubio covjeka.Cak i da mi je rod najrodjeniji.
sad znamo da tebe nisu slali u joševicu, glinsko novo selo, baćin, kostrići, majur, kraljevčane... da su te poslali ti bi ubio duška malovića, ljubišu, dragišu, jednaka i ostalu ekipu... kraj tebe bi i siniša martić odfako karijeru... i stevu borojevića gadafija bi ti riješio, a ni stevo bunčić zvani stiv se ne bi dobro proveo... krajišnici banijci mogu biti sretni što tebe nije put nanio u njihov kraj
 
Nekome se sve može, nekome ništa. Sve zavisi ko bolje proda priču. Amerika je u ovoj rundi kul tip i branilac demokratije, a Rusija ispade navodni hladnokrvni siledžija. Iako je zapravo obrnuto jer su Amerikanci uništili milione života, posredno i neposredno, ne samo ratom. I napravili od planete bangladeš i japi pećinu. Od Evrope naročito.
 
Cuj gluposti mi ih ne primjecujemo.
Bio sam na ratistu.Sta mislis da je neko od mojih drugova ubio dijete bilo koje nacije da bi se glave nanosao.Ubio bih ga kao zeca.I ne bih mislio da sam ubio covjeka.Cak i da mi je rod najrodjeniji.
Svaka čast na razmišljanju, ali ne bi ti napravio ništa! Kad bi išta probao dobio bi metak od tvojih. Od tih "junaka".
"U ovom ratnom zločinu srpske su paravojne postrojbe ("Kaline"[1]) ubile svih 16 stanovnika, redom Hrvata[1] iz sela Kostrića kod Hrvatske Kostajnice. Među njima su bila i djeca, jedno od dvije i jedno od četiri godine.[2]"
Ti bi kao spriječio te "junake"? Ubili bi i tebe zajedno sa ostalim stanovnicima Kostrića.
Lako je biti general poslije bitke.
 
Slusam onu hrvaticu Grubjesic i Darka nato placenika kod onog debila Marica pa se pitam gde ja zivim u rvatskoj ili Federaciji.Toliko mrznje prema nasem Putinu i ruskom narodu na tzv. javnom servisu nacionalnoj frekvenciji pa se pitam srbijanci da se niste odrekli Putina i Rusije.Klekli srbijanci pred Bajdenom ko 41' pred Hitlerom.
 

Back
Top