Ruski raj za radnike NIS-a

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Dakle, ruske gazde koje su na poklon dobile Naftnu industriju Srbije otpustiće 2000 srpskih radnika. Navodno je 1000 radnika već podnelo zahtev za otpremninu.
Sindikat NIS-a očekuje odlazak 2000 radnika
RTV pre 4 sata
NOVI SAD - Predsednik Jedinstvene sindikalne organizacije Naftne industrije Srbije (NIS) Goran Takić ocenio je da će se do 14. avgusta za dobrovoljni odlazak iz te kompanije prijaviti oko 2.000 od ukupno 12.500 zaposlenih. Takić je kazao da je oglas za dobrovoljni odlazak radnika iz kompanije objavljen 15. jula uz ponudu bruto otpremnina, uključujući poreze i doprinose, od 750 evra po godini staža.

Kako to da niko od ljubitelja Putinovog lika i dela nije otvorio temu o ovome, najvećem otkazu u skorijoj istoriji srpske industrije, a kukaju na sav glas kad zapadne firme otpuste stotinak radnika uz otpremnine?
 
Dakle, ruske gazde koje su na poklon dobile Naftnu industriju Srbije otpustiće 2000 srpskih radnika. Navodno je 1000 radnika već podnelo zahtev za otpremninu.


Kako to da niko od ljubitelja Putinovog lika i dela nije otvorio temu o ovome, najvećem otkazu u skorijoj istoriji srpske industrije, a kukaju na sav glas kad zapadne firme otpuste stotinak radnika uz otpremnine?

Ima tema......otvorio INAGADADAVIDA........a rusofili bili na godisnjem odmoru , bas tada:whistling:
 
tako je tako treba.

Kaze mi drugar koji radi u NIS-u, da u NIS-u radi 4000 ljudi na pumpama a 8.000 u administraciji. Kaze da u NIS-u imaju manjak radnika na pumpama i ogroman visak u administraciji.

Znaci imaju jedno 7000 radnika viska . To je ova bagra parazitska koja je na razne satro administrativne poslove ubacila u NIS ekipa lopova iz redova demokrata

Znaci treba od 8000 administrativaca odpustiti najmanje 7000 jer ne vidim sta ce NIS-u vise od 1000 ljudi u administraciji

Ovih 2000 je samo pocetak, i treba tu da se razjuri jos jedno 5000 neradnika i parazita najmanje pa da NIS postane normalna kompanija.

Jos je velika nepravda sto ce ti neradnici dobiti takodje i jos pare , 750 evra po godini radnog staza

Amerikanci i britanci u US Steelu, Filip Morisu i Industriji Duvana Vranje daju tek 200-250 evra po godini staza....

ROKAJ BACUSKA
 
tako je tako treba.

Kaze mi drugar koji radi u NIS-u, da u NIS-u radi 4000 ljudi na pumpama a 8.000 u administraciji. Kaze da u NIS-u imaju manjak radnika na pumpama i ogroman visak u administraciji.

Znaci imaju jedno 7000 radnika viska . To je ova bagra parazitska koja je na razne satro administrativne poslove ubacila u NIS ekipa lopova iz redova demokrata

Znaci treba od 8000 administrativaca odpustiti najmanje 7000 jer ne vidim sta ce NIS-u vise od 1000 ljudi u administraciji

Ovih 2000 je samo pocetak, i treba tu da se razjuri jos jedno 5000 neradnika i parazita najmanje pa da NIS postane normalna kompanija.

Jos je velika nepravda sto ce ti neradnici dobiti takodje i jos pare , 750 evra po godini radnog staza

Amerikanci i britanci u US Steelu, Filip Morisu i Industriji Duvana Vranje daju tek 200-250 evra po godini staza....

ROKAJ BACUSKA


Opet neki drugar???
To onaj sto je presao u BG zbog beogradskog dodatka??:dash:

Nego kako je biti verni glasac SNS-a?
 
Sociolozi bi mogli da to sve lepo shematski prikazu - ko je bio na vlasti u lokalu, u pokrajini, u republici kada i koliko su svojih nesposobnih truto... pardon, ljubavnica i zaostale dec... hocu reci, vrednih kadrova i mladih eksperata tada uveli u ove kompanije.

Jos jednom bih zeleo da izrazim duboko, iskreno zaljenje zbog otpustanja ovih heroja rada i napretka.

Boris Tadic je kriv. On je prodao ovu kompaniju za dz krivonogim sibirskim gonicima da nam sad rasteruju najsposobnije kadrove.
 
Opet neki drugar???
To onaj sto je presao u BG zbog beogradskog dodatka??:dash:

Nego kako je biti verni pripadnik SNS-a?

upravo taj z:D

jos kaze prica se u firmi da ce ruski gazda svima da im razreze da rade za minimalac z:D

kaze on , kako onda da zivim kad mi je samo stan 200 evra ? z:D

mislim se, - brze ces ti nazad nego sto si gore otisao :hahaha:

sto se tice tvog zandjeg pitanja nisam clan nijedne stranke niti imam nameru da budem...
 
upravo taj z:D

jos kaze prica se u firmi da ce ruski gazda svima da im razreze da rade za minimalac z:D

kaze on , kako onda da zivim kad mi je samo stan 200 evra ? z:D

mislim se, sta ste vi mislili da kradete i zivite na narodnoj grbaci kao sto ste dosad ziveli - brze ces ti nazad nego sto si gore otisao :hahaha:

sto se tice tvog zandjeg pitanja nisam clan nijedne stranke niti imam nameru da budem...

Najavio si,u stvari obecao prelazak medju glasace SNS......zato pitam.....kako je medju izdajnicima iz SNS-a
 
Sociolozi bi mogli da to sve lepo shematski prikazu - ko je bio na vlasti u lokalu, u pokrajini, u republici kada i koliko su svojih nesposobnih truto... pardon, ljubavnica i zaostale dec... hocu reci, vrednih kadrova i mladih eksperata tada uveli u ove kompanije.

Jos jednom bih zeleo da izrazim duboko, iskreno zaljenje zbog otpustanja ovih heroja rada i napretka.

Boris Tadic je kriv. On je prodao ovu kompaniju za dz krivonogim sibirskim gonicima da nam sad rasteruju najsposobnije kadrove.

:sad2: :sad2: :sad2:

http://4.***************/_LYxGQn08RU4/SQI0tl39tuI/AAAAAAAAB4A/5ozl5GHNtok/s400/Russkaya+Psovaya+Borzaya+BORZOI-+RUSSIAN+HUNTING+SIGHTHOUND9.bmp

558490943495d13721d1bf892847430_MidCol.jpg


20081224164756!Boris_Tadic_and_Dmitry_Medvedev.jpg


PRODADE NAM BORIS NIS ZA TEPSIJU JESETRE :rida: :rida: :rida:
 
tako je tako treba.

Kaze mi drugar koji radi u NIS-u, da u NIS-u radi 4000 ljudi na pumpama a 8.000 u administraciji. Kaze da u NIS-u imaju manjak radnika na pumpama i ogroman visak u administraciji.

Znaci imaju jedno 7000 radnika viska . To je ova bagra parazitska koja je na razne satro administrativne poslove ubacila u NIS ekipa lopova iz redova demokrata

Znaci treba od 8000 administrativaca odpustiti najmanje 7000 jer ne vidim sta ce NIS-u vise od 1000 ljudi u administraciji

Ovih 2000 je samo pocetak, i treba tu da se razjuri jos jedno 5000 neradnika i parazita najmanje pa da NIS postane normalna kompanija.

Jos je velika nepravda sto ce ti neradnici dobiti takodje i jos pare , 750 evra po godini radnog staza

Amerikanci i britanci u US Steelu, Filip Morisu i Industriji Duvana Vranje daju tek 200-250 evra po godini staza....

ROKAJ BACUSKA

ma takav odnos sa reziskim radnicima je u svim JP u srbiji....
 

Back
Top