• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ruski pukovnik koji se borio sa Srbima: Pukli smo

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.409
Maloumno, nisu ni prisli Ukrajini , da je tamo Nato tus ne bi ni mogao da okupira Krim etc

Ма да, тамо су плишане Зеке Пеке и Меце Добрићи 😅 Стижу са запада већ годинама у камионима, заједно са Кокаколом и Мекбургером.
Дај, немој да тролујеш...

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
96.112
Ма да, тамо су Зеке Пеке и Меце Добрићи 😅 Стижу са запада већ годинама у камионима, заједно са Кокаколом и Мекбургером.
Дај, немој да тролујеш...
Čitaš mnogo maštu.ru

Šta bi sa onim labosima u Ukrajini?
Već ste zaboravili tu rusku laž?
Ništa novo.

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.409
Nacističke trupe?

Ах извини, не смете јавно то да кажете, дакле, Љетећи Мједведићи, што су дошли сa западa са даровима у рукама. Овакви:

1659202379456.png

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.409
Он се прави да за Русе треба да представља разлику то што су марионетски режими тих земаља сами позвали НАТО трупе да уђу на њихову територију и предали им суверенитет.

Као да је битно да ће неки белосветски криминалац и убица легално или нелегално да изнајми стан поред твог и у њега унесе тону експлозива.

- Хеј, али он има уговор за изнајмљивање, оверен у суду.
- Али он уноси експлозив и прича свима да ме мрзи и да ће да ме убије.
- Нема везе, али он сада има легално право на то, разумеш? А ти немаш право да се буниш.
- А да ја одем тамо са пиштољем и да их растерам оданде?
- А неееее, па то је агресија. Не смеш тако. Мораш прво да чекаш да пробају да те убију. Тек када активирају ту тону експлозива поред твоје спаваће собе, онда можеш да реагујеш. Ал' запамти опет не смеш сам, него мораш да се жалиш надлежним органима: УН, суду у Старзбуру, Хашком трибуналу...

Poslednja izmena:

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.048
Ali tema nisu ameri nego rusija , drzimo se teme.

Sta bi sa labosima koji su imali za cilja da uniste ruski dnk etc

Одрадио абос пос'о .. Изјео ти когнитивне желијице мозга

Ај' да видимо да ли ви'ш сличнос' на слике ....ел' ти и очни живац о'шо

April 1944 ...................................................................................................... April 2021

English_map_5_bh-edit.jpg
2560px-EU_and_NATO.svg.png

Poslednja izmena:

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.409
Ali tema nisu ameri nego rusija , drzimo se teme.
Наравно да су тема и Амери, па ко је други започео рат и са ким ратују Словени у Украјини...

Sta bi sa labosima koji su imali za cilja da uniste ruski dnk etc
Полако, сазнаћемо и ми остали. Ти би одмах да добијеш све извештаје из тајних, нацистичких, војних лабораторија?
Ако ти се баш жури, иди онда у Сађанску амбасаду.

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.048
Izdaju vas licno vasi ... tako se i srj raspadala .. gledali ljudi da prezive.

Није се распадала него су је растурали .... Али поруку 1999те су сви источно европејке и европејци схватили

И придружили се НАТО без опаљене касетне бомбе

Espansione-NATO-1990-2022.jpg

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
96.112
Наравно да су тема и Амери, па ко је други започео рат и са ким ратују Словени у Украјини...

Полако, сазнаћемо и ми остали. Ти би одмах да добијеш све извештаје из тајних, нацистичких, војних лабораторија?
Ако ти се баш жури, иди онда у Сађанску амбасаду.
Čak i tebe kao moderatora radi rusoludilo, ostaviću te da uživam u f snovima.

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.409
Čak i tebe kao moderatora radi rusoludilo, ostaviću te da uživam u f snovima.

Аха, значи русолудило је када уочиш кретање стране војске на фронту од неколико хиљада километара.
Само зато што се много споро крећу, ја сам луд јер нећу да прихватим твоје лагарије да се "они уопште не крећу". 😅

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
96.112
Аха, значи русолудило је када уочиш кретање стране војске на фронту од неколико хиљада километара.
Само зато што се много споро крећу, ја сам луд јер нећу да прихватим твоје лагарије да се "они уопште не крећу". 😅

Rusija je napala Ukrajinu koja nije u:

Nato
EU

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.