• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Руски патријарх благословио литију, сви у недељу на улице!

Софија

Buduća legenda
Poruka
49.996
Ето за шта се ти залажеш... за подршку шминканом светском злочинцу и уништитељу Православне Украјне и Русије...
Да, то тако изгледа кад се не чепрка даље од површине.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Да, то тако изгледа кад се не чепрка даље од површине.
Ето како је тобом лако манипулисати... КГБ убице се оките православном иконографијом и ти одмах верујеш у њихове породичне вредности...

Ни не знаш каква је то удруга безбожника и Христомрзаца, ал ти лепо јер си у чопору најповршније већине која је икад живела у Србији

Софија

Buduća legenda
Poruka
49.996
Ето како је тобом лако манипулисати... КГБ убице се оките православном иконографијом и ти одмах верујеш у њихове породичне вредности...

Ни не знаш каква је то удруга безбожника и Христомрзаца, ал ти лепо јер си у чопору најповршније већине која је икад живела у Србији
Ма наравно.
Тражићемо скривене димензије, нећемо гледати шта ко на очиглед ради. ;)

Тихи

Zaslužan član
Poruka
144.722
Tihi jutros zaboravio uzeti terapiju
A ovog ćelavog ćemo čitati u novinama u rubrici porodično nasilje

Ti druze mozes da upraznjavas tvoje gej sklonosti koliko hoces, nek te guzze na redjaljku njih 10 ako volis - al to sto radite radite u 4 zida , promocija bluda, nemorala i ugrozavanja javnog zdravlja je krivicno delo.

Jer naucno je dokazano da tvoji sire epidemiju majmunskih boginja upraznjavanjem analnog odnosa.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
144.722
Nema litija dok ih KGB i UDBA ne blagoslove..

nema pedderaskih sodomistickih evro-orgija u Beogradu dok ih Soros , Vucic i Ana Brnabic ne blagoslove i organizuju.

Sodomija je smrtni greh.

Zasto ne ostavite nas srpski narod na miru i ne pravite vase pedderaske orgije u vasoj zemlji?

Srbi nisu peddercine 99% Srba su normalni ljudi.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
144.722

Наоружани батинаши АНТИФА обезбеђују ЛГБТ скуп – Чека ли нас исто? (ФОТО)​

19:05 29.08.2022.
1

Хулигански покрет "Антифа", који финансијски издашно подржава Сорош, ангажован је као обезбеђење за ЛГБТ шоу у Тексасу, а учеснике су чували и снајперисти на крововима.​

Сорош ударна песница „Антифа“, са злослутним црним маскама на лицу да их не би препознали, прошлог викенда су обезбеђивали ЛГБТ транс шоу који се у Тексасу рекламира као „догађај прикладан за децу“, а при том су имали и оружје у рукама спремно да употребе.

Геј догађај, који се одржава у Роанокеу у Тексасу, локално становништво је дочекало протестима , а предњачило је удружење „Заштитимо децу Тексаса“ будући да је организатор позивао децу на ЛГБТ манифестацију.

Као одговор, Сорош је послао наоружане батинаше покрета „Антифа“ да застраше народ коме није дозвољено да слободно шета пушке као Сорошевцима.

Појавили су се снимци из унутрашњости просторија где се одвијао овај догађаја, где се виде болесно нашминкани мушкарци који перверзно дирaју децу.

Народ је протестовао због „вулгарности, сексуализације малолетника и голотиње“!

Ови ЛГБТ догађаји „прилагођени деци“ у Америци су сада чести, чак неке школе организују дечје транс журке на којима убеђују децу да су супротног пола свог и нуде им хормонске терапије које ће дечаке преобратити у девојчице, а девојчице у дечаке. Заправо ће их уништити и физички и психички.

Вучић и Брнабићка су нудили Србију као организатора највеће параде ЛГБТ содомита у Европи заказане за септембар (од 12. до 18. уз шетњу кроз град 17.9.), па су након литија под притиском народа рекли да су ипак отказали, али су европски Сорош покрети то демантовали и рекли да они не могу да откажу јер су узели десетине милиона евра за тај догађај и дали гаранције да ће се одржати.

iamaphoney

Veoma poznat
Poruka
14.037
nema pedderaskih sodomistickih evro-orgija u Beogradu dok ih Soros , Vucic i Ana Brnabic ne blagoslove i organizuju.

Sodomija je smrtni greh.

Zasto ne ostavite nas srpski narod na miru i ne pravite vase pedderaske orgije u vasoj zemlji?

Srbi nisu peddercine 99% Srba su normalni ljudi.
Ruske botove ne treba ostavljati na miru nego ih goniti dok se ne vrate tamo gde im je i mesto, u Moskvu.
Ovo ostalo rusko botovsko boljsevicko blebetanje ne treba komentarisati.
Niti je iko pomenuo evro prajd ni brnabic ni vucica.. ali treba prozivati LAZNU patri(J)otsku rusofilsku opoziciju koja je na plantnom spisku Moskve.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
49.362

Evo jos jednog udbasko KGBovskog patriJote mutivode.
U ovoj zemlji nema nikog nekompromitovanog, a ako treba, iskompromitovace ga.

U cemu je taj covek KGB na osnovu ova 2 spota sto si stavio, bas me zanima?

Nego eto, nalepi se etiketa nekom da je fasista ili ovakav ili onakav, bas kao sto je radjeno u komunizmu.

iamaphoney

Veoma poznat
Poruka
14.037
U ovoj zemlji nema nikog nekompromitovanog, a ako treba, iskompromitovace ga.

U cemu je taj covek KGB na osnovu ova 2 spota sto si stavio, bas me zanima?

Nego eto, nalepi se etiketa nekom da je fasista ili ovakav ili onakav, bas kao sto je radjeno u komunizmu.
Jel znas ko je majka tom vasem patriJoti za pocetak posto blebeces cisto onako sporstski?

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
49.362
Jel znas ko je majka tom vasem patriJoti za pocetak posto blebeces cisto onako sporstski?
Ne znam i ne zanima me, prvi put vidim i tog coveka ovih dana na video klipovima.

Vidis, nisam udbas, udbasko dete niti tako nastrojena da bi me zanimalo ko je ciji, vec kakav je on sam, ili u konkretnom slucaju, ideja oko koje se ovi ljudi okupljaju.

Zato me mimoidji sa tim udba stosevima.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Gledala sam debile i gadi mi se u zemlja u kojoj zivim.
Mizogeni homofobicni likovi i zene. SPC bih sravnila do korona i iz korena.
Боље да то препустите ултра Струји у православљу, само ће те рандом чистку направити, без гађања змије у главу

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.