• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Руски олигарх нуди милијарду $ Украјини

БелиВук

Aktivan član
Poruka
1.425

psmaniac

Poznat
Poruka
8.376

rabinn

Početnik
Banovan
Poruka
8

Cимаргл

Ističe se
Poruka
2.407
Može sa svojim parama da radi šta hoće
Može, ali je pare zaradio u Rusiji, a ne u Ukrajini.
Mislim, ako su na zapadu ruskim bogatašima zaplenili imovinu na osnovu ničega, što u Rusiji da ne zaplene imovinu Ukrajincu koji očito finansira neprijateljsku državu? :think:
Mikhail Maratovich Fridman is a Ukrainian-born, Russian–Israeli businessman, billionaire, and oligarch. Fridman is of Jewish origin.
Ne samo da je rođen Ukrajini, nego konkretno u Lavovu :mrgreen:

RIA77

Poznat
Poruka
7.947

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
182.225
Može, ali je pare zaradio u Rusiji, a ne u Ukrajini.
Mislim, ako su na zapadu ruskim bogatašima zaplenili imovinu na osnovu ničega, što u Rusiji da ne zaplene imovinu Ukrajincu koji očito finansira neprijateljsku državu? :think:
Otkud znaš da nisu ako je uopšte još tamo ima.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
https://www.rt.com/russia/562527-alfa-fridman-ukraine-donation-sanctions/
Олигарци се још једном показали антируски. Колико ће Путин још да толерише Руске олигарске штеточине?
Ма оће да плате јеврејима пропусницу кад буду морали да беже из Москве...

Не верујем ни да зеленски као јеврејин воли те Московске јевреје, пошто њих ни рођена мајка не воли...

bas kao

Elita
Poruka
17.058
Može sa svojim parama da radi šta hoće, a inače je bilion na engleskom milijarda na srpskom, pa ne bi bilo loše da se ispravi naslov.
Šta je loše u tome što hoće da obnovi ukrajinsku privredu
ja mislim da mu se ipak hoce da mu zapad ne zapali milijarde kao ostalima koji se nisu izjasnili protiv onih, a za ove
pleni i otimaj svima koji nece sami da daju!
Колико ће Путин још да толерише Руске олигарске штеточине?
ne drzi on svoje pare kod putina, tako da ti gresis, ne radi se o putinu uopste;
njemu bi zapad zapalio pare, a ne putn, da ih nije ponudio ukrajini, otimacina vuce, jel kapiras? "tako treba", sve je to deo PLANA.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
63.747
Putin nije Jevrejin, ali su mu svojevremeno (ruski) Jevreji itekako pomogli da dođe na vlast.
Kako nije????

Screenshot_20220911-192009_Chrome.jpg

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
182.225
Rusija oslobadja svoje istorijske zemlje od nato eu marionetskog rezima
Hajde onda neka i Mongoli oslobađaju svoje istorijske zemlje od Rusa, Mađari Vojvodinu od nas i tako dalje. Ne sviđa ti se? E, zato je uveden princip da to tako ne može, svakom svoje i to je to. Šta je ko imao pre 100 ili 500 godina nebitno je.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.