Ruski ministar spoljnih poslova dao Ukrajini ultimatum (duhovito)

lavrov ih upucuje na vojsku, da se spreme da i dalje budu tuceni do potpune demilitarizacije, a kijev zapomaze i trazi neki samit, plus luduje da ce rusi da pobiju 2 milijarde ljudi, sto pokazuje da su u panic mode-u, svesni da jos par meseci i vise ne mogu da izdrze, pukli su [ti samo izopacujes realnost na terenu, a vesti preskaces]

Иницијатива кијевског режима да се одржи „мировни самит“

This Week Reveals Little Hope For Serious Ukraine-Russia Negotiations

Lviv & Kiev Plunged Into Darkness After 'Massive' Missile Attack; Ukrainian S-300 Lands In Belarus


lavrov ako kuka - kuka za ukrama, i meni ih je zao, neka se predaju sto pre, mi ameri moramo sada iranom i kinom da se pozabavimo, ukre vise ko hebe, nek' un donesu rezoluciju da su pobedili rusI i kraj vise
RUSI SU ZA KRAJ OSTAVILI DA IM OBEZGLAVE KOMANDNE CENTRE, dok to bude trajalo, tesko da ce biti na liniji i prihvatati bilo kakvu kapitulaciju - tada da vices PUCE RUSIJA sto glasnije:per:
Zero hedge
:hahaha:
 
Ko je podrzao Rusiju ? Ko je priznao njebu okupaciju Ukrajinu ? Niko !
ko ce da je istera iz ukrajine? opet niko

ali, ko je lupio sankcije rusiji, osim zapada? opet niko.
i od tog zapada svi se vajkaju i traze izuzece
evo ti MSN:

“Obviously, Kyiv is not ready for dialogue,” Lavrov said. “Putting forward all sorts of ideas and ‘formulas of peace,’ Zelensky cherishes the illusion of achieving, with the help of the West,...
To lupanje nema nikakvog uticaja na stvar, Ukri nisu hteli da prestanu da napadaju Donbas a sad su pred punim slomom i potpunim urušavanjem države.
Izgleda se zeleni setio plavih slemova, mozda bi oni mogli da oteraju zle ruse? cekamo kraj februara i zasedanje un-a....
 
ko ce da je istera iz ukrajine? opet niko

ali, ko je lupio sankcije rusiji, osim zapada? opet niko.
i od tog zapada svi se vajkaju i traze izuzece

evo ti MSN:

“Obviously, Kyiv is not ready for dialogue,” Lavrov said. “Putting forward all sorts of ideas and ‘formulas of peace,’ Zelensky cherishes the illusion of achieving, with the help of the West,...

Izgleda se zeleni setio plavih slemova, mozda bi oni mogli da oteraju zle ruse? cekamo kraj februara i zasedanje un-a....
Kako to da Rusija jos uvek nije zavrsila rat, a preko svojih ljudi na Pinku , Hepiju i Sputnjiku su lansirali price da ce biti blickrig i da ce zauzeti Ukrajinu za 30 minuta, a ono 10 meseci, a kraj rata se ne vidi.
 
Kako to da Rusija jos uvek nije zavrsila rat, a preko svojih ljudi na Pinku , Hepiju i Sputnjiku su lansirali price da ce biti blickrig i da ce zauzeti Ukrajinu za 30 minuta, a ono 10 meseci, a kraj rata se ne vidi.
pa nismo mi dobro shvatili, jer njoj nikad nije ni bio cilj da zavrsi rat, i da pobedi, nego sto vise da demilitarizuje, a to znaci da izbaci iz stroja vojnika i unisti oruzja, jer rusija nece za 10 godina da opet ulazi u tu pricu, i da ratuje, vec da ukrajina tada nema nikakvu vojsku, shvati... u suprotnom bi valjda do sada vec bila primljena u nato, a nju nece ni eu, a kamoli nato

nama je sada jasno zasto uopste ne gadja komandne centre, badava komandanti ako nemaju vojsku i oruzje... ne znam da li ti imas kapacitet da shvatIs da rusija ne ide na pobedu, i na kraj rata, nije joj to cilj... trazi sta znaci rec DEMILITARIZACIJA
 
pa nismo mi dobro shvatili, jer njoj nikad nije ni bio cilj da zavrsi rat, i da pobedi, nego sto vise da demilitarizuje, a to znaci da izbaci iz stroja vojnika i unisti oruzja, jer rusija nece za 10 godina da opet ulazi u tu pricu, i da ratuje, vec da ukrajina tada nema nikakvu vojsku, shvati... u suprotnom bi valjda do sada vec bila primljena u nato, a nju nece ni eu, a kamoli nato

nama je sada jasno zasto uopste ne gadja komandne centre, badava komandanti ako nemaju vojsku i oruzje... ne znam da li ti imas kapacitet da shvatIs da rusija ne ide na pobedu, i na kraj rata, nije joj to cilj... trazi sta znaci rec DEMILITARIZACIJA
Kako nije cilj da pobedi ?
 
Kako nije cilj da pobedi ?
pa lepo nije, jer i porazena ukrajina opet moze da se militarizuje, te za 10 godina opet rat

shvatam ja tebe da si kupio propagandu da ce to rusi ocas posla, ali izvini sto si slagan, ako ti je lakse i ja sam zeleo da se rat sto pre zavrsi, pa sam tek potom ukapirao sta je demilitarizacija, a to je da se onesposobi ukrajina za buduce ratovanje, kada se ovaj rat zavrsi, da se pacifikuje danas da sutra ne bi pravila problem opet... moraju rusi da ih lese dok ukre ne kazu da im je dosta, da se predaju, a da su hteli odmah da ih pobede mogli su gadjanjem komandnih centara... priznajem, i ja sam kasno ukapirao da ne idu na pobedu
 
pa lepo nije, jer i porazena ukrajina opet moze da se militarizuje, te za 10 godina opet rat

shvatam ja tebe da si kupio propagandu da ce to rusi ocas posla, ali izvini sto si slagan, ako ti je lakse i ja sam zeleo da se rat sto pre zavrsi, pa sam tek potom ukapirao sta je demilitarizacija, a to je da se onesposobi ukrajina za buduce ratovanje, kada se ovaj rat zavrsi
To sada posle deset meseci pricao i Simo Spasic, sada su svi znali.
 
Treba urušiti ovaj odvratni zločinački političkovojni sistem koji čini zla po celom svetu. Ukrajina je primer ta zapadne okupacije i svi čekamo da Rusija pobedi i tako oslobodi Ukrajinu od zapada. Ujedno i kazni ukrajinske otporaše koji su glavni krivci za zapadnu okupaciju.
rusku pobedu smo ocekivali negde do sredine leta. sad od toga nema nista.
sto mogu rusi uraditi sto dosad nisu? a da da efekta
ako se amerika i engleska ne saramatira, drugo ne pomaze
 

Back
Top