- Poruka
- 708
4. Новембра 2010. године од 15.000 - 20.000 демонстраната (мада се мисли да је било много више) окупило се на маршу кроз предграђе Москве, Љублино. Протест се завршио концертом групе „Коловрат“. Међу припадницима покрета који су доминирали „руским маршем“, многи су били маскирани, али су примећени и припадници групе „Славјанскиј сојуз“ (скраћено СС), која је променила име у „Славјанскаја сила“ (и задржала исту скраћеницу).
Међу учесницима било је и патриота из Србије.
Такође је поред Москве, Руски Марш био одржан и у другим градовима Русије...
Међу учесницима било је и патриота из Србије.
Такође је поред Москве, Руски Марш био одржан и у другим градовима Русије...



