Руска власт хоће да забрани организацију ЛГБТ

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.335
Подједнак проценат первертита се рађа у целом свету.
Одувек.

Не знам да су их Руси прогонили током векова,
за нас сам сигуран.

Е сад,
јес да дебеле зовемо "буца"
хроме "ћопа", а слабовиде "ћора".

У тој шаљивој номенклатури и ЛГБТ имају своје надимке !

Па ми смо бре и Вука задиркивали (прилично сурово) за дрвену ногу - па шта ?!

Никоме длака с главе није фалила иако смо их звали
"Влада Будала", "Сале Мутави", "Воја Пи чка", "Ђорђе Божовић Гица-Гишка" ...

Дакле то је било то,
понеки надимак, понека шала
и даље зна се: закони и правила су за све исти.
Вековима.

Међутим, долазе господа са Запада да нас подуче ко су ЛГБТ,
и како треба са њима !

То је толико изненађујуће глупо,
да се још са том њиховом акцијом свађамо и боримо,
и није нам јасно да неко покушава да нас научи како воду да пијемо.
На пример.

Размишљао ја о чему се ту ради, и схватим:

Не боре се ЛГБТ,
или они који их немилосрдно гурају у прве борбене редове за равноправност,
јер је већ имају,
већ се боре за превласт !

Верују да су талентованији, јачи, вреднији ...
🖕🖕🖕

Sigurno je homoseksualnost ozbiljan problem i pretnja rusiji cim preduzimaju ovako drasticne mere

Ma zabole njih za homoseksualnost nego se pravi totalitarno društvo. Moraš građanima da uteruješ strah da je svaka različitost nedopustiva. Neko mora pod pendrek za primer. Ne smeš da imaš stav, ne smeš da imaš slobodu, samo da se pokoravaš i budeš rob. Umesto da idu u civilizaciju, oni se vraćaju u srednji vek. Baš tužna priča.

Ma zabole njih za homoseksualnost nego se pravi totalitarno društvo. Moraš građanima da uteruješ strah da je svaka različitost nedopustiva. Neko mora pod pendrek za primer. Ne smeš da imaš stav, ne smeš da imaš slobodu, samo da se pokoravaš i budeš rob. Umesto da idu u civilizaciju, oni se vraćaju u srednji vek. Baš tužna priča.
Da, tamo su baš krenuli u tom smeru. Samo ću da podsetim kako je i Hitler prvo homoseksualce trpao u logore. Jevreji, komunisti i ostali su tek posle došli na red.

treba onda i nauku da ukinu

Запад хоће Србији да забрани истину о геноциду над Србима, Запад хоће да отме Србији Косово, Запад хоће да уништи Републику Српску. Макрон у Француској је послао крвнички полицију да се иживљава на жуте демонстранте.

Запад хоће Србији да забрани истину о геноциду над Србима, Запад хоће да отме Србији Косово, Запад хоће да уништи Републику Српску. Макрон у Француској је послао крвнички полицију да се иживљава на жуте демонстранте.

Ja ti već rekoh zašto je to tako. Prosto nismo miljenici zapada jer se ližemo sa Rusijom i Kinom. Zapad ne želi njihov uticaj na ovim prostorima pa ćemo stoga trpeti sve veće pritiske.

Ja ti već rekoh zašto je to tako. Prosto nismo miljenici zapada jer se ližemo sa Rusijom i Kinom. Zapad ne želi njihov uticaj na ovim prostorima pa ćemo stoga trpeti sve veće pritiske.
Аутошовинистичке небулозе. Лудост аутошовиниста, ако уведемо санкције Русији, окренемо леђа Кини, јединим Српским савезницима, па се одрекнемо Косова и Републике Српске онда ће Запад нам их вратити.

Da, tamo su baš krenuli u tom smeru. Samo ću da podsetim kako je i Hitler prvo homoseksualce trpao u logore. Jevreji, komunisti i ostali su tek posle došli na red.
Koga ćeš da podsetiš?
Podsećanje podrazumeva da se neko toga seća. Ja se toga ne sećam.
Imaš neku stvarnu arhivu koja bi potkrepila to "podsećanje"?

Аутошовинистичке небулозе. Лудост аутошовиниста, ако уведемо санкције Русији, окренемо леђа Кини, јединим Српским савезницима, па се одрекнемо Косова и Републике Српске онда ће Запад нам их вратити.
moras da zagovaras i pederastiju i sve, samo da se dodvoris zapadu, nema veze ako si protiv
ti mislis da je pederastija moderni izum? a sodoma i gomora? a anticka grcka?
neko te prevario da je lgbt dokaz da si napredan, kao i sns sto su "naprednjaci".

Back