Quantcast

Руска салата

Фабрика

Veoma poznat
Poruka
13.992
Ostaviti teglu znači, uzmeš teglu, napuniš je cveklom u ovom slučaju, dodaš sirće ili rastvor vode i sirćeta, začine po ukusu... Zatvoriš, ostaviš neko vreme da se povrće ukiseli.
Tema je o ruskoj salati, ne?
Види душо, не бавим се остављањем зимнице у ситуацији кад теглу предивне цвекле могу купити за тричавих деведесет динара у радњи преко пута.

- - - - - - - - - -

Што се руске салате тиче, па ту је већ све речено.

Little Redhead

Elita
Moderator
Poruka
24.994
Види душо, не бавим се остављањем зимнице у ситуацији кад теглу предивне цвекле могу купити за тричавих деведесет динара у радњи преко пута.
Svakako, samo, industijska i domaća zimnica nikad nisu isto.
I to što ti ne radiš, nije ama baš nikakav argument.

Dušo?!? Nisam Dušica, ali mogu biti Dragica.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.772

- - - - - - - - - -

Што се руске салате тиче, па ту је већ све речено.
jel su to oni sos marketi za jako siromashne, 90 din???

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
19.087
Znam poceli su da ga trpaju u slatkise i ja stvarno ne znam sta nije u redu sa Tim inovacijama u ukusu neuspesne su i nisu zanimljive

inace volim krofne pite sa visnjama neke i neke cokoladne tartove i Braunis da konzumiram uz hladan jogurt ako se to racuna kao ukrstanje slatkih i slanih namirnica

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
19.087
Vidim da pominjete cveklu
jednom prilikom sam morala da se vratim iz mrtvih pa mi je mama spremala rendanu cveklu sargarepu i belu rotkvu sve presno, sirovo narendano i zacinjeno sircem i solju
kazu to je kao podizac imuniteta
inace salata uopste nije losa veoma osvezavajuca malo je problematicna rotkva kao namirnica

kuvanu cveklu ne trosim ne volem taj pozadinski ukus zemlje koji osetim na jeziku dok je zvacem

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.772
Не, то јој је редовна цена у приватном дућану у непосредној близини моје зграде. У Лидлу је била још јефтинија.
Ти ниси баш јако упућена у цене, јел.
nisam, al delovalo mi je prenisko, nešto kad registrujem tegle uvek je na tri cifre

- - - - - - - - - -

moji prave tu cveklu al dok se ne potroši pa nova, nije zimnica, u restoranu sam jela neku gde stave šećera valjda
ili može u salatu živa pa se meša sa šargarepom, mogla bi i sa celerom mislim, to treba da se ... struže
...

rusi valjda vole cveklu stavljaju je u boršč, neko to napisao

Poslednja izmena: