Ruska PVO odbila masovni vazdusni napad

Kristian.Bogdanovic

Ističe se
Poruka
2.440
Руска средства ПВО успешно одбила напад условног противника

http://3.***************/_VH0DmsF39UE/TBjmEKlkvBI/AAAAAAAABkc/PBkshR6qtM0/s1600/S-400+missile+system.jpg

Руска средства ПВО на маневрима у Астраханској области успешно су одбила масовни ракетно-авијациони напад условног противника. Ово је саопштио начелник противавионских ракетних трупа ратног ваздухопловства Сергеј Попов. По његовим речима, циљ маневара било је уништавање средстава ваздушног напада уз увећање густине напада. Генерал је појаснио да се епизода одвијала 110 секунди, када је у ваздуху било 10 ваздушних мета, које су имитирале оперативно-тактичке балистичке ракете, тактичке балистичке ракете, пилотирану авијацију и крстареће ракете. Сви циљеви су погођени, закључио је он.
 
Руска средства ПВО успешно одбила напад условног противника

http://3.***************/_VH0DmsF39UE/TBjmEKlkvBI/AAAAAAAABkc/PBkshR6qtM0/s1600/S-400+missile+system.jpg

Руска средства ПВО на маневрима у Астраханској области успешно су одбила масовни ракетно-авијациони напад условног противника. Ово је саопштио начелник противавионских ракетних трупа ратног ваздухопловства Сергеј Попов. По његовим речима, циљ маневара било је уништавање средстава ваздушног напада уз увећање густине напада. Генерал је појаснио да се епизода одвијала 110 секунди, када је у ваздуху било 10 ваздушних мета, које су имитирале оперативно-тактичке балистичке ракете, тактичке балистичке ракете, пилотирану авијацију и крстареће ракете. Сви циљеви су погођени, закључио је он.

:roll:
 
Руска средства ПВО успешно одбила напад условног противника

http://3.***************/_VH0DmsF39UE/TBjmEKlkvBI/AAAAAAAABkc/PBkshR6qtM0/s1600/S-400+missile+system.jpg

Руска средства ПВО на маневрима у Астраханској области успешно су одбила масовни ракетно-авијациони напад условног противника. Ово је саопштио начелник противавионских ракетних трупа ратног ваздухопловства Сергеј Попов. По његовим речима, циљ маневара било је уништавање средстава ваздушног напада уз увећање густине напада. Генерал је појаснио да се епизода одвијала 110 секунди, када је у ваздуху било 10 ваздушних мета, које су имитирале оперативно-тактичке балистичке ракете, тактичке балистичке ракете, пилотирану авијацију и крстареће ракете. Сви циљеви су погођени, закључио је он.

Imaginarno i stvarno, nije isto.
Dok na jednoj strani se naoružavaju nuklearnim arsenalom, ovako im bombaši samoubice na drugoj srani, dižu pola gradova u vazduh.
I za vojno jače, ima leka.
 
Pa i to je jedan čin vojne akcije. Samo ga neki karakterišu terorizmom, a drugi, pravednom borbom


Znachi mi smo trebali da poturamo bombe po SAD, UK, FR... zbog toga shto su nas bombardovali?
Ja da se pitam, ja bih te Chechene davnih dana sravnio sa zemljom uz opravdanje da se borim protiv terorizma.
Sumnjam da bi im onda padalo na pamet da se bore za "slobodu".
 
Амери и НАТОвци су пиз.. , нападайу само бар десет пута слабийе. Немайу они муда за напад на Русийу.

Чиме да нападну?

Руси дефинитивно имају најмоћнију ловачкопресретачку авијацију на свету која је у стању не само да одбрани свој ваздушни простор него у случају повратног удара способну да контролише како ваздушни простор изнад војишта тако и ваздушни простор непријатеља.

 
Ako su Libijci za nekoliko dana sa starim sovjetsim sistemom С-200 (SA-5 Gammon) pogodili 8 NATO aviona , sta dalje pricati .. Da ne pominjem cime su Srbi u RS i SRJ rusili NATO letilice ...

O ruskim strategiskim nuklearnim snagama i da ne govorimo - dok NATO ima krsine iz 70 ih ( rizikuje neku novu Fukusimu , al posred amerike ) - Rusi stancuju nove balisticke projektile protiv kojih NATO nema odbrane jos 25- 30 godina ..
 
Руска средства ПВО успешно одбила напад условног противника

http://3.***************/_VH0DmsF39UE/TBjmEKlkvBI/AAAAAAAABkc/PBkshR6qtM0/s1600/S-400+missile+system.jpg

Руска средства ПВО на маневрима у Астраханској области успешно су одбила масовни ракетно-авијациони напад условног противника. Ово је саопштио начелник противавионских ракетних трупа ратног ваздухопловства Сергеј Попов. По његовим речима, циљ маневара било је уништавање средстава ваздушног напада уз увећање густине напада. Генерал је појаснио да се епизода одвијала 110 секунди, када је у ваздуху било 10 ваздушних мета, које су имитирале оперативно-тактичке балистичке ракете, тактичке балистичке ракете, пилотирану авијацију и крстареће ракете. Сви циљеви су погођени, закључио је он.

To je sve po sistemu može da bude ali i ne mora. I JNA je bila neka sila . A kako se sve završilo svi dobro znamo.
 
Kad gledam ove klipove kao da gledam "Dozvolite da se obratim" s kraja osamdesetih, realni uslovi su nešto drugo.
No da ne bude nesporazuma, niko neće napasti Rusiju jer nuklearno oružje nije šala.

Realna moc ruske PVO je takva da zapadne sile jos nemaju nikakav efikasan odgovor na to. Dakle, i da zaboravimo nuklearno naoruzanje, onaj ko bi iz vazduha napao Rusiju, osudio bi se na samoubistvo.
 

Back
Top