Life is a bich
Aktivan član
- Poruka
- 1.689
Evo dođe nam i Putin. Vidim neki mu napisali i otvoreno ljubavno pismo. A on se sreo sa kolegomtadićem, proćaskali javno, a i tajno.
Bombardovanje Srbije, uoči čije neslavne godišnjice je i došao, ne bi ni pomenuo da ga ne upita onaj novinar.
Odgovorio je baš onako, političarski, trt-mrt pa ništa.
O prozapadnim uvlakačima ne bih posebno trošila reči, o ovima kojima je diktator Gadafi, koji nema prosjaka u zemlji, najveće svetsko zlo, a naročito ako to kažu EU i Amerika.
E sad, koji su uvlakači bolji?
Po meni prorusku. Nekako su otvoreniji, emotivniji. Potpunije se uvlače. Ili bar vidljivije.Vidim postaviše, sve voleći Srbiju i srBstvo, na avatare rusku zastavu.
Šta vi kažete, koji su bolji?
Bombardovanje Srbije, uoči čije neslavne godišnjice je i došao, ne bi ni pomenuo da ga ne upita onaj novinar.
Odgovorio je baš onako, političarski, trt-mrt pa ništa.
O prozapadnim uvlakačima ne bih posebno trošila reči, o ovima kojima je diktator Gadafi, koji nema prosjaka u zemlji, najveće svetsko zlo, a naročito ako to kažu EU i Amerika.
E sad, koji su uvlakači bolji?
Po meni prorusku. Nekako su otvoreniji, emotivniji. Potpunije se uvlače. Ili bar vidljivije.Vidim postaviše, sve voleći Srbiju i srBstvo, na avatare rusku zastavu.
Šta vi kažete, koji su bolji?








